Що ви ще не знали про кожен знак Зодіаку?

Здається, що на тему зодіакальних знаків уже написано все, що можна. Ви практично все знаєте про себе, про свої особливості, свої “таргани”, мінуси і плюси. Але може ще щось вам невідомо? Ви взагалі впевнені, що чітко розумієте, що собою являєте? Давайте подивимося на ще кілька дрібних деталей характеру кожного знака.

Овен

Ваш девіз простий: “Якщо я можу це зробити, значить, зможете і ви”. Вам нецікаві боягузи і капітулянти. Ви дієте під впливом імпульсу і не втрачаєте часу. Ваш менталітет – це якомога швидше виконати своє завдання. Коли ви хочете щось, ви це отримаєте. Будь-яка місія цілком здійсненна.

Телець

Ви, як правило, спокійна і невимушена людина, тому вас вивести з себе складно. Але Телець дійсно божеволіє, якщо його не мотивувати. А якщо ви і засмучуєтеся, то тільки з поважної причини. А ще будь-який Телець дуже прив’язаний до своїх теплих спогадів.

Близнюки

Ви дуже турботливі, але рідко виявляєте свої почуття так, як хотілося б іншим. Ви ніколи не турбуєтеся про те, щоб справити гарне перше враження, тому що знаєте, що ви – це величезна удача в житті будь-якої людини. У вас немає бар’єрів, і ви керуєтеся тільки своїми бажаннями.

Рак

Ви завжди будете підтримувати оточуючих і навіть власних недоброзичливців. Ваша самовідданість часом зашкалює. Ви міцно тримайтеся за людей, тому що вам подобається вірити в те, що вони можуть змінитися.

Лев

З вами часом буває складно, але ви вмієте справлятися з проблемами. Навіть якщо ви ослабли, то здатні вмикати внутрішні ресурси. Коли ви відчуваєте, що ваша гордість уражена, ви дозволяєте своїм емоціям виплеснутися назовні. Стримувати їх ви точно не будете.

Діва

Діви цінують ті речі, які зазвичай залишаються непоміченими. Вам подобається вибирати мету, яка здається вам слушною, і прагнути в усьому бути найкращим. Не думайте, що Діва суха і безжальна, тому що вона любить критикувати. Навпаки, це прояв її інтересу й уваги.

Терези

Ви досить нерішучі, але водночас можете бути цілком зрілою особистістю, щоб зізнатися у своїх помилках і промахах. Ви іноді відчуваєте, що затягування рішення дає вам змогу краще впоратися із ситуацією. Усі Терези дуже дипломатичні, але це не означає, що ви не будете боротися за те, що хочете.

Скорпіон

Скорпіон думає, що знання – це сила, і багато чого може розповісти про себе, але тільки поверхово. Якщо ви Скорпіон, то найпотаємнішого ви ніколи і нікому не озвучите. А ще ви знаєте, як догодити і зробити приємне людям. Ви вмієте витягувати правду з оточуючих, і від вашого пильного ока мало що може сховатися.

Стрілець

Стрілець завжди живе спонтанно, замість того, щоб розвиватися крок за кроком. Ви м’які й розслаблені, коли закохані, і зробите все можливе для свого партнера. Ви не вибачаєтеся за те, що озвучуєте все, що у вас на думці. А якщо людям це не подобається, то це їхні проблеми, а не ваші.

Козоріг

У вас дуже вузьке коло друзів. Багато людей – це багато емоцій, а Козоріг цього не любить. Ви не виносите зради, а тому викреслюєте таких особистостей зі свого життя. Вам дуже мало потрібно для щастя, і ви вмієте радіти дрібницям. А ще ви знаєте, що за наявності бажання і віри, ви здатні перевернути гори.

Водолій

Водолій дозволяє тільки обраним наблизитися до нього. Вам подобається жити тільки у своєму власному темпі, і ніхто не має права вам вказувати і направляти. Ви віддаєте перевагу якості, а не кількості та цінуєте щирість і правдивість.

Риби

Риби прощають, але вони ніколи не забувають. Коли ви засмучені, не намагайтеся вдавати, ніби проблема не дуже важлива, бо від цього вам буде тільки болючіше. Ви не зобов’язані жити заради інших людей, незважаючи на ваше велике серце. Думайте про себе!

Оригінал