Гороскоп на 18 квітня

Овен ♈

Щоб зрозуміти, чи з розумом додаються зусилля, важливо все як слід зважити і обдумати. Недавній план може принести результати, навіть якщо раніше викликав сумніви. З іншого боку, десь ще Ви можете діяти по-старому, не замислюючись – насправді там є що поліпшити.

Телець ♉

Якщо всесвіт наполегливо тягне Вашу увагу до певної домовленості або союзу, то це не просто так. Тут явно є прихований сенс. З іншого боку, важливо не приймати те, що відбувається занадто легковажно. Уважне ставлення допоможе Вам зауважити неприємну лазівку, яку було легко пропустити.

Близнюки ♊

Сьогодні Ваша ефективність багато в чому залежить від готовності покластися на інтуїцію замість логіки. Ви вмієте дивитися на два-три кроки вперед і здогадуватися про розвиток подій. Саме ця здатність може закласти міцний фундамент для майбутнього успіху.

Рак ♋

Енді Уорхол, батько поп-арту, говорив, що кожен з нас може розраховувати на свої п’ятнадцять хвилин слави. Що Ви зробите зі своїми? Насамперед космос сьогодні стимулює творчі починання. Але якщо Ви підозрюєте, що люди були б раді бачити, як Ви розслабилися і відпочиваєте, Ви теж праві.

Лев ♌

Настав час прагнути до більшої емоційної стабільності – і Ви впораєтеся з цією справою краще, ніж коли-небудь раніше. Вас чекає безліч нових ідей і варіантів, які Ви не розглядали. Не дивуйтеся, якщо звичайне споглядання будинків десь далеко захопить Вашу уяву.

Діва ♍

Спілкування може стати надто інтенсивним, але це зовсім не обов’язково щось погане. Насичене спілкування безумовно може відкрити нові шляхи. Якщо Ви і співрозмовник активно уникали якоїсь теми, то тепер настав час пролити світло на цей предмет.

Терези ♎

День принесе можливість поправити свої фінансові справи і оздоровити банківський рахунок. Але варіанти мало не самі вистрибнуть на Вас; доведеться заглянути далі очевидного, щоб їх виявити. І тут важливо уникнути небезпеки прийняти за “схему швидкого збагачення” звичайне “шахрайство”.

Скорпіон ♏

Настав час відкинути помилкову скромність і продемонструвати світу свої таланти. Місяць у Вашому знаку виведе на перший план Вашу здатність до самовираження. Якщо Ви не знаєте, як бути з якоюсь своєю мрією або бажанням, нічне світило допоможе визначитися. Вас переповнюють ентузіазм і натхнення!

Стрілець ♐

Якщо Ваш погляд часто звертається в минуле, то все йде як треба! Зараз на перший план виходить тема завершення, закриття. Кого або що Вам пора відпустити? Що стало швидше тягарем, ніж підтримкою? Вам потрібно буде знайти відповіді на важкі запитання – але їх час дійсно прийшов.

Козоріг ♑

Є чимало фільмів і книг, де герой повертається в минуле. Зі стрічки “Назад в майбутнє” ми знаємо, що в такій ситуації краще нічого не чіпати. Ми нічого не може фізично змінити в минулому, тому що його більше немає. Але якщо озирнутися в те, що було, можна помітити речі, яких ми раніше не бачили, і зрозуміти щось нове.

Водолій ♒

“Не все те золото, що блищить”. Цитата з Вільяма Шекспіра актуальна для Вас зараз. Ваше прагнення досягти результату в обраній галузі може стати причиною, по якій Вашу увагу приверне щось привабливе зовні. Але насправді потрібно дивитися в суть, що таїться за красивим фасадом. Шлях найменшого опору – не для Вас.

Риби ♓

Наш мозок схожий на губку. Він постійно поглинає нову інформацію, і якщо думати про хвороби і біди, звичайно ж, відбудеться налаштування на них. Повірте, що це не якесь езотеричне марення – це реальність! Тому варто серйозно задуматися про позитивне мислення. Воно працює, чесно-чесно!