Альтруїсти за знаком Зодіаку

Вони віддадуть вам свою останню сорочку, і такі люди – це рідкість. Найчастіше вони мають високе покликання або потужну мету в житті. Вони можуть бути гуманістами, які прагнуть зробити світ кращим для всіх, або у них може бути розвинена потреба допомагати оточуючим. Якщо ви є одним із безкорисливих знаків зодіаку, цим легко скористатися, і ви навіть можете отримати репутацію довірливої людини, яку легко обвести навколо пальця. Не забувайте про баланс між самовідданістю і здоровою любов’ю до самих себе.

Рак

Раки надзвичайно безкорисливі. Вони воліли б утішати весь світ, замість того, щоб виділити час для себе. Вони звалюють на себе тягар своїх близьких, турбуються про чужі проблеми і докладають усіх зусиль для їх вирішення. Іноді здається, що їх це турбує більше, ніж саму людину з проблемою.

На жаль, але цей знак не бачить у своїх діях ніякої самовідданості, це всього лише частина його самого, і Рак пишається тим, що він може зробити для інших людей. Усі Раки вважають, що немає нічого поганого в спробах рятувати світ ціною самих себе.

Діва

Дівам, як правило, притаманні перфекціоністські нахили, але це не означає, що вони не безкорисливі. Якщо у Діви є друг або член сім’ї, який її потребує, вона завжди буде поруч. Діви рідко просять щось натомість, але вони справді хочуть, щоб їхні добрі справи хоча б цінували. Вони відчувають відповідальність за будь-які проблеми і помилки своїх близьких і намагаються це все виправити, навіть якщо самі Діви не мають до цього жодного стосунку.

Терези

Терези не хочуть, щоб люди в них розчаровувалися, тому вони робитимуть будь-що, зокрема й відмовлятимуться від своїх власних потреб, щоб зберегти добрі стосунки з оточуючими. Представники цього знака – це вічні адвокати для всіх і кожного, готові боротися за будь-яку людину.

Вони дуже самовіддані, особливо для тих, хто слабший. Терези почуваються дуже некомфортно, якщо виявляються безсилими в чомусь допомогти. Крім того, вони завжди тримають своє слово, навіть якщо це йде їм на шкоду.

Козоріг

Для Козорогів їхня самовідданість добре поєднується з надійністю і сумлінністю. Ви завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку з їхнього боку. Однак, якщо щось перебуває поза межами їхньої компетенції, Козороги скажуть вам про це, не бажаючи давати помилкову надію. Якщо вони можуть допомогти вам, вони це зроблять.

Козороги, як правило, адаптують своє життя до життя інших людей. Вони розробляють плани з урахуванням того, щоб це було корисно для оточуючих (а не для себе). Коли ви хочете зробити щось правильно, зверніться до Козорога за порадою.

Водолій

Водолій завжди поспішає на допомогу, тим більше якщо це в його силах. Якщо це не в його силах, то він знайде того, хто має кращі можливості або ж спробує самостійно розробити новий спосіб підтримки.

Усі Водолії борються за позитивні зміни і безкорисливо роблять усе можливе, щоб поліпшити цей світ. Це гуманісти і захисники, на яких можна сміливо покластися в будь-якій ситуації. Коли Водолій дає своє слово, воно непорушне.

Риби

Безсумнівно, Риби – це найбезкорисливіший зодіакальний знак. Вони отримують величезне задоволення від того, що допомагають людям, часом абсолютно забуваючи про себе. Це той тип людей, який кидає все, щоб підтримати оточуючих, навіть якщо він не отримує за це жодної подяки.

Риб часто використовують, оскільки вони безвідмовні та самовіддані, але навіть це їх не зупиняє. Вони завжди будуть говорити “так”, і вони завжди будуть готові примчати до вас за першим покликом.

Оригінал