Рейтинг мам по знаку Зодіаку

Мами має бути всім для своїх дітей: захисницею, другом, учителем, опікуном, кухарем, водієм і мамою. І деякі знаки Зодіаку справляються з цим набагато краще, ніж інші. Ось які знаки Зодіаку просто створені для материнства, а яким ще потрібно попрацювати над собою:

Риби

Риби прищеплюють розуміння мистецтва своїм дітям, і заохочують їх до творчості. Діти Риб будуть чутливими, винахідливими і навчаться ставитися до інших людей з добротою і співчуттям. Мами-Риби передадуть дитині любов до природи, почуття гордості за допомогу іншим і незалежний вільний дух.

Мама-Риби можуть не знати, як навчити своїх дітей втілювати мрії в реальність, але вони будуть підтримувати їх на всьому життєвому шляху, щоб діти спробували зрозуміти це самі.

Овен

Мама-Овен складає щільні графіки своїх дітей, сповнені музичних уроків, занять спортом, хобі, громадських заходів і таборів. Тим часом у мами-Овна також розписаний весь день. Вона хоче, щоб її діти любили пригоди і не ухилялися від спроб дізнатися нове. Вона закликає їх протистояти всім викликам долі та боротися за те, у що вони вірять.

Вона іноді не відкликається, але майже одразу шкодує про це. Мама-Овен може бути занадто наполегливою щодо своїх дітей, їй потрібно навчитися слухати й чути, чого хоче або не хоче її дитина.

Близнюки

Мама-Близнюки може говорити про що завгодно зі своїми дітьми – вона часто заводить пізнавальну розмову про секс зі своєю дитиною досить рано. У неї немає секретів від дітей. У її малюків чудові комунікативні навички і вони прекрасно знають, що відбувається в навколишньому світі.

Одна з речей, яка робить маму-Близнюки настільки унікальною, – її здатність розуміти своїх дітей незалежно від статі та віку.

Козоріг

Мама-Козоріг битиметься до смерті за своїх дітей. Вона відчайдушно віддана їм і завжди стане на їхній захист. Ця мама вкрай серйозно ставиться до своїх батьківських обов’язків. Вона прагне прищепити трудову етику і дисципліну своїм дітям, а також допомагає їм зосереджуватися.

Ви можете бути впевнені, що її діти виконуватимуть домашні обов’язки і піклуватимуться про своїх братів і сестер. Мамі-Козорогу потрібно не забувати приділяти час не тільки дітям, а й собі.

Телець

Мама-Телець неймовірно терпляча – настільки, що її можна зарахувати до лику святих. Але не робіть помилок, мама-Телець – земна особа з реальними потребами і чіткими вимогами. Мама-Телець може бути впертою, що може призвести до проблем, коли її діти досягнуть підліткового віку.

Мама-Телець впевнена, що її діти цінують красу і природу. Однак мама-Телець може бути схильна до зайвих витрат і придбання делікатесів, тому їй потрібно стежити за тим, щоб вона не перегодовувала свою дитину і знала ціну грошам.

Терези

Терези – чудові мами, тому що вони дуже врівноважені та спокійні. Вони заохочують гармонію в домі, і коли між братами та сестрами виникають розбіжності, вони розглянуть точку зору кожного в суперечці та допоможуть учасникам вирішити конфлікт.

Мами-Терези не люблять командувати, тому вважають за краще бути більше другом, ніж батьком. Мами-Терези вчать своїх дітей, що потрібно ділитися, проявляти співчуття до оточуючих і бути хорошими друзями.

Рак

Мама-Рак – турботлива захисниця своїх дітей. Малюки мами-Рака знають, що вони улюблені й неповторні. Мама-Рак завжди вислухає свою дитину і допоможе їй відчути себе краще. Вона прагне до того, щоб її дім був наповнений любов’ю і комфортом, а її діти могли поділитися з нею чим завгодно.

Коли малюк засмучений або занепав духом, мама-Рак зробить все, щоб підняти йому настрій і дасть зрозуміти, що його обожнюють і він унікальний. Вона також відмінно справляється з розвитком творчих здібностей дитини і з задоволенням хвалиться її вміннями.

Стрілець

У мами-Стрільця – величезне серце, відкрите до всього нового, і вона хоче розділити його зі своїми дітьми. Найімовірніше, вона почне подорожувати з ними з раннього віку. Стрільці прищеплюють жагу до знань і сильне почуття незалежності у своїх дітей, а також неповторне почуття гумору.

Стрільці – веселі мами, вони знають, що дитинство швидкоплинне, тому хочуть, щоб їхні діти насолоджувалися кожним його моментом. Мами-Стрільці можуть бути імпульсивними – зараз вона зайшла в магазин за продуктами, а за хвилину поїхала у робочих справах. У них не так багато правил, як в інших мам, тому що вони жадають, щоб їхні діти знайшли себе, а не стали їхньою копією.

Діва

Що б не зламалося, мама-Діва щосили намагатиметься виправити це, чи то іграшка, чи то розбите серце. Вона покладає великі надії на своїх дітей і може занадто критикувати їх, але робить це з любові до них.

Вона – королева багатозадачності, оскільки вона виховує дітей, при цьому працює, встигає приділяти час своєму хобі і виконує домашні обов’язки. Вона хоче, щоб її діти були дисципліновані, і не здавалися перед викликами долі. Мама-Діва – перфекціоністка і може тиснути на своїх дітей, якщо вони будуть не надто обережні.

Скорпіон

Мама-Скорпіон інтуїтивно тямуща і завжди в курсі, що відбувається з її дитиною. Вона дуже віддана сім’ї і чесна, і, коли її діти говорять правду і доглядають за іншими, вона щаслива.

Навіть не думайте образити її дітей, тому що вона навряд чи пробачить вам образу і буде боротися за них до останнього. Вона ставить свою сім’ю понад усе і буде пристрасно захищати її щоразу, коли відчує загрозу.

Водолій

Мама-Водолій вірна собі. Вона може навчати своїх дітей вдома, але стежитиме за тим, щоб у них були заняття на природі. Вона подбає про те, щоб її діти знали про важливість допомоги іншим і проблеми глобального потепління.

Мама-Водолій заохочуватиме розвиток уяви і тягу до експериментів у своїх дітей. Проте, у неї буде мало терпіння до зривів і будь-яких емоційних проявів. Їй потрібно частенько нагадувати своїм дітям, що вона їх любить і повинна їх заспокоїти.

Лев

Мама-Лев – сама по собі дитина. Їй подобається грати зі своїми дітьми і дарувати їм щедрі подарунки. Проте, вона може бути занадто поглинена у себе і може ставити власні потреби вище за потреби своїх дітей. Вона щиро любить своїх дітей, але може мати нарцисичні схильності, думаючи про своїх дітей як про продовження себе.

Оригінал