Найжіночніший і наймужніший знак Зодіаку

Жіночність – найважливіша якість представниць прекрасної статі, а мужність, хоробрість та відважність – найцінніші якості чоловіків. Але як розпізнати, у яких представників сильної та слабкої статі ці якості найбільш виражені? Шанувальники гороскопів стверджують, що повну інформацію про характер людини можна отримати, вивчивши характеристику знаків Зодіаку. Вам уже цікаво? Тоді почнемо!

Найбільш жіночні знаки Зодіаку

Телець

Представниць знаку Телець недаремно називають жінками-загадками. Є в них щось чарівне, щось незбагненне, що змушує сильну половину людства тягнутися до них. До таких жінок чоловіки просто не можуть ставитися байдужими: або люблять усією душею, або ненавидять, але все це лише через нерозділене кохання. У жодному разі перебувати поруч із жінкою знака Телець і не реагувати на неї просто неможливо. Особливо небезпечно дивитися таким жінкам у вічі, адже в них можна назавжди потонути.

Близнюки

На відміну від представниць знаку Телець, у Близнюках немає тієї загадки та таємничості. Вони відкриті, завжди незаймані, чисті і безпосередні. Таке поєднання викликає у чоловіків приплив ніжності, адже ці якості є споконвічно жіночими. Що характерно, і в сорок і в п’ятдесят років жінки Близнюки залишаються такими ж свіжими та привабливими, а тому вони ніколи не залишаються самі. Ще однією характерною рисою таких жінок є інфантильність, хоча багато чоловіків вважають цю якість дуже жіночною і, швидше, гідністю, ніж недоліком.

Рак

Жіночність цього знака виявляється буквально у всьому. Ніжність у словах і очах, турбота та абсолютна довіра до свого чоловіка. Не дивно, що такі споконвічно жіночі якості дуже цінуються чоловіками. Доводилося чути про те, що жіночність представниць знака Рак – еталонна, а тому багато жінок, які бажають підкорити чоловіка, переймають звички Раків і намагаються у всьому їм наслідувати. До речі, зайва плаксивість і меланхолійність теж властива ніжному характеру жінок знака Рак, але багатьох чоловіків це навіть розчулює.

Скорпіон

Не раз доводилося чути про магнетизм Скорпіонів. У жінок цього знака дані якості виражені в сексуальній привабливості, а тому навіть швидкоплинний флірт з представницею знаку Скорпіон зводить чоловіків з розуму, роблячи їх безвільними і закоханими. Подейкують навіть, що Скорпіони мають якусь магічну силу, яка змушує чоловіків бачити в цих дамах ідеал жіночності. Недарма ж представниці знаку Скорпіон славляться своєю здатністю розбивати пари та виводити чоловіків із сімей.

Терези

Представниць цього знака Зодіаку називають ідеалом жіночності. Це ті тургенєвські панночки, які одним невинним поглядом змушують чоловіче серце битися сильніше. Саме заради жіночних осіб знаку Терези відбувалися подвиги і розпалювалися війни. Крихкі та неймовірно витончені, ці жінки викликають природне чоловіче бажання захистити, завоювати та підкорити таку жінку. А якщо додати до цього внутрішній стрижень і зосередженість, то отримаємо ідеальну жіночну натуру.

Потрібно сказати, що під названими знаками Зодіаку нерідко народжуються і чоловіки. Таким представникам сильної статі з дитинства доводиться виховувати в собі чоловічі риси, щоб не виглядати надмірно ніжними та сентиментальними. Але за наявності справжнього чоловічого початку досягти цього не так вже й складно.

Наймужніші знаки Зодіаку

Стрілець

Стрільці народжуються життєрадісними оптимістами, яким не чужі мандри та пригоди. Їхній незалежний, мужній характер підкуповує чоловіків, які бажають стати Стрільцю другом, і підкорюють жінок, які просто закохуються в такого чоловіка. А ще Стрільця вирізняє любов до ризику. Просто він вважає, що ризиковим хлопцям щастить у житті, і сміливо кидається в будь-яку авантюру, яка здебільшого приводить його до успіху. Нерідко любовні авантюри Стрільця спрямовані на прекрасну стать, що робить його улюбленцем у жіночої статі і лише підтверджує мужній авантюрний характер.

Близнюки

Мужність чоловіка цього знака поєднується з винахідливістю, тому, зустрівши своєму шляху Близнюка, прекрасні дами втрачають дар мови і підкоряються такому чоловікові. Справді, представники цього знака відрізняються неймовірною чоловічою чарівністю. Вони не йдуть напролом, розмахуючи сокирою, не відрощують бороди і не носять шолом з рогами, але в очах читається така впевненість у своїх силах, що жінка просто не в змозі сказати йому «ні». Єдиний мінус цього знака – непостійність. Правда і тут представник знака Близнюки здатний знайти в собі мужність, щоб відверто зізнатися, що почуття згасли.

Скорпіон

Представник знаку Скорпіон – справжній чоловік, від якого просто віє брутальністю. Він завжди досягає того, чого хоче, причому робить це в дуже агресивній манері, пристрасно, часом досить жорстко. Декого це відлякує, але більшість чуттєвих панянок мріють саме про такого чоловіка, який без попиту та підлесливості бере жінку і заявляє всьому світу: «Вона моя!». Щоправда, варто відзначити, що в житті Скорпіон досить грубий і жорсткий. Він не знає меж, йому хочеться надмірностей, йому завжди мало, а тому життя з таким чоловіком – щоденна битва статей.

Овен

На відміну від Скорпіона, Овни не висловлюють настільки завзято свої емоції і не виставляють напоказ свої найкращі якості. Але їм це й не потрібно, адже чоловічий стрижень відчувається у цих чоловіках за першого знайомства. Такий чоловік гарячий і наполегливий, але його напористість не груба, що ще більше підкорює жіночі серця. Овен делікатний і ввічливий, скрізь встановлює свої порядки, але робить це так природно, що жінки з радістю віддають йому право бути лідером. Та й у чоловічій компанії Овен – керівник і глава, найрозумніший і найхоробріший, а тому нічого дивного, що мужність Овна не заперечується навіть серед чоловіків.

Лев

Представник знака Лев важливий і самолюбний. Проте представник цього знака підкуповує природною щедрістю, гордістю та владністю. У владі Лева мріє опинитися кожна жінка, адже це чоловік із великої літери, якому не потрібно доводити хто лідер у колективі та господар у домі. Жінка просто підкоряється такому самцю і повністю віддається його владі, знаючи, що відтепер вона в надійних руках. Зрештою, чоловіки Леви підкорюють представниць прекрасної статі своєю статусністю, адже саме життя підтверджує просту істину: Леви – найякісніші чоловіки.

Заради справедливості зазначимо, що під переліченими знаками народжується чимало жінок. Але представницям прекрасної статі ця риса йде лише на користь, нерідко допомагаючи добиватися свого життя.

Оригінал