Нетерплячі знаки Зодіаку

Деякі люди більш нетерплячі, ніж інші, і це також пов’язано із зодіакальними факторами. Наприклад, ці шість знаків особливим терпінням вже точно похвалитися не можуть.

Овен

Овен ненавидить чекати, і ще більше ненавидить, коли його переривають, уповільнюють або просять зробити перерву. Коли Овни чогось хочуть, вони вимагають цього в цей самий момент і роблять усе від них залежне, щоб задовольнити своє бажання. А ще їх дратують повільні водії, нерозторопні офіціанти і неквапливі, розмірені люди загалом. Овни здатні збожеволіти навіть від того, що їхній комп’ютер повільно завантажується.

Близнюки

Близнюкам потрібна їхня свобода, і вони ненавидять, коли люди говорять їм, що робити і як чинити. Їхній незалежний характер дає їм змогу адаптуватися до будь-якої ситуації і до будь-яких умов. Вони приймають життя таким, яким воно є, і стрімко летять уперед. Незалежність приходить із великою відповідальністю, і Близнюкам дуже подобається ухвалювати свої власні рішення, навіть якщо вони спонтанні й не завжди правильні.

Близнюки нетерплячі, вони легко можуть занудьгувати тоді, коли не бачать швидких змін. Відсутність терпіння може змусити їх занадто поспішно відмовитися від проєктів, і це не завжди йде Близнюкам на користь, якщо вони хочуть досягти будь-якої великої мети у своєму житті.

Лев

У Лева дуже позитивний погляд на життя. Усі Леви живуть у теперішній момент і отримують задоволення від кожного свого дня. Вони вирішують проблеми в міру їх надходження і швидко справляються з ними. Леви схильні ухвалювати блискавичні рішення, рідко допускаючи, до речі, помилки. Їм швидко все набридає, тому вони завжди шукають нові враження.

Леви – чудові та сміливі люди, але терпіння не є їхньою сильною стороною. Вони хочуть задовольнити свої очікування якомога швидше. А ще вони ненавидять чекати і стояти в чергах. Якщо ви виконуєте щось недостатньо швидко, Лев просто не витримає і зробить усе сам.

Терези

Дивлячись на всю їхню чарівність і благодушність, ви могли б подумати, що у Терезів більше терпіння, ніж у святого, але, на жаль, це не так. Вони дуже нетерплячі, і якщо хтось занадто довго реагує на їхнє повідомлення або сповіщення, вони можуть дуже розсердитися і вийти з себе. Терези живуть своїм життям у прискореному режимі, біжать з одного місця в інше і починають відверто нервувати, коли обставини змушують їх знизити швидкість.

Стрілець

Ви хочете знати, яким нетерплячим може бути Стрілець? Відкладіть його рейс, змусьте його потяг затриматися або скасуйте його путівку в екзотичну країну. Ви побачите, як Стрілець із життєрадісної і добродушної людини починає буквально іскритися від злості, а потім перейде до справжнісінької люті.

Хочете зіпсувати йому настрій? Тоді просто попросіть Стрільця почекати. 24 годин у добі для цього знака занадто мало, оскільки він завжди чимось зайнятий і зупинятися не збирається. Можна навіть сказати, що нетерплячість – це його друга натура.

Водолій

Водолії розумні, і навіть найледачішим з них вдається домогтися приголомшливих результатів з мінімальними зусиллями. Просто уявіть, чого Водолії дійсно можуть досягти, якщо вони насправді вирішать докласти до чогось максимум своїх зусиль! Ви думаєте така якість має робити їх людьми терплячими?

Але це відверто далеко від реальності. Водолій – хороша, надійна і розумна людина, але терпіння не входить до переліку його переваг. Він відчайдушно намагається зробити світ кращим, а тому чекати не збирається і не буде. Коли якесь завдання вимагає занадто багато часу, воно стає для Водолія неприйнятним.

Оригінал