Що найбільше дратує людей різних знаків Зодіаку

Життя сповнене складних ситуацій і непередбачуваних змін, які можуть вибивати з рутинної колії. Чи помічали ви коли-небудь, як по-різному люди реагують на такі події? Одні безтурботно відмахуються, а інші вважають, що настав справжнісінький кінець світу, і отримують нервовий зрив. Скажімо, для одних людей звільнення – це стрес, а для інших – чудовий шанс на позитивні зміни. А як щодо розриву стосунків? Вони болісні для всіх, звісно, але чомусь одні люди дуже швидко одужують, а інші страждають роками.

Що ж може викликати паніку і депресію в кожного знака зодіаку, з чим вони дуже непросто справляються?

Овен

Очікування. Усе, що пов’язано з терпінням – це кошмар для Овна. Довгі черги, очікування з’єднання дзвінка, результатів іспитів, зарахування до університету: всі ці стандартні ситуації, найімовірніше, викличуть у нього лють, шаленство і повний внутрішній дискомфорт.

Телець

Переїзд. Процес пакування речей і зміни місця проживання не люблять багато хто, але для Тельця, який обожнює стабільність, переїзд у новий дім асоціюється з повним хаосом і фільмом жахів наяву. Не дивуйтеся, якщо ви виявите Тельця, який сховався під ковдрою, коли приїдуть вантажники.

Близнюки

Жорсткий графік. Волелюбні Близнюки ненавидять звітувати перед кимось, особливо коли справа стосується суворого графіка і нудної, рутинної роботи. Примус до пунктуальності та зазіхання на незалежність породжують у них миттєву паніку.

Рак

Розрив стосунків. Звичайно, він тягне за собою не найприємніші часи для будь-якої людини, але Рак це не просто болісно переживає, він фактично вмирає. Втрата коханої людини для них – це як втрата самого себе. У цього знака біль і гіркота від розставання тривають довго, навіть нездорово довго.

Лев

Ситуація розвивається не за планом. Сильні, впевнені в собі Леви можуть впоратися з усім самостійно (або вони так думають, що можуть), але якщо ситуація не в їхній владі та вплинути на неї Леви не в змозі, то це сильно травмує їхню психіку, а реакція може бути дуже лютою та нестримною.

Діва

Життя в безладді. Усі ми стикалися з сусідами-нечупарами, неохайними людьми і безладними сім’ями, які ведуть домашнє господарство абияк. Особливо це можуть відчути студенти, яким довелося якийсь період жити в гуртожитку, або туристи, які зупиняються в хостелах заради економії. Більшість знаків стійко терпить таку тимчасову незручність, але тільки не Діва. Їй у цьому випадку уготований нервовий зрив.

Терези

Конфлікт. Інші знаки набагато простіше сприймають суперечки і розбіжності, ніж Терези. Цей знак не може їх залагодити, не може ухилитися, а тому будь-який вид конфлікту рівносильний краху всього світу навколо них. А якщо Терези все ж беруться загладити непорозуміння, то в процесі вони приносять у жертву своє власне психічне здоров’я.

Скорпіон

Невірність. Обман партнера, як і розрив стосунків, завдає болю всім, однак для відданих Скорпіонів невірність є найвищою формою зради. Дізнавшись про зраду, Скорпіон починає іскритися від гніву, впадає в лють і довго не може від цього оговтатися, причому іноді на “лікування” йдуть роки.

Стрілець

Відчуття застою. Стрільці живуть повним життям тільки в режимі постійних змін, пригод, нових вражень і свіжих ідей. У той момент, коли вони починають відчувати застій у будь-якій сфері свого життя – стосунки, робота, сім’я тощо. – вони відчувають себе спійманими в пастку і дуже нервують.

Козоріг

Звільнення. Козоріг найбільше цінує свою фінансову безпеку і стабільність, а тому повністю віддається роботі і поводиться як справжнісінький трудоголік. Для такої людини звільнення або скорочення – це шалена трагедія. На щастя, у Козорогів завжди є запасні варіанти на всі часи, але все ж настрій їм ця ситуація псує ґрунтовно.

Водолій

Несправедливість. Більшість із нас дізнаються, що життя не завжди справедливе буквально в перший день у дитячому садку, але саме Водолії навідріз відмовляються прийняти цей факт. Бачачи хоч якусь несправедливість у своєму або чиємусь житті, вони виходять із себе і буквально божеволіють, намагаючись усе виправити.

Риби

Вимушений поспіх. Риби завжди рухаються у своєму власному темпі. На жаль, оточуючим далеко не завжди вистачає терпіння їх чекати. Коли людей цього знака починають підганяти або змушувати щось робити спритніше, то життя для Риб перетворюється на кошмар.

Оригінал