З якими труднощами легко справляються різні знаки Зодіаку

Усі труднощі, проблеми і перешкоди різні знаки зодіаку вирішують по-своєму, причому кожного з них можна назвати “професіоналом” у тій чи іншій сфері. Те, що для одних здається вселенським горем, для інших виглядає як дрібна неприємність. Існують певні моменти, які перетворюють нас або на повну моральну руїну, або дають нам можливість бути своїм власним супергероєм. З чим же справляється найкраще кожен знак?

Овен

Відмова від чого-небудь. Овен любить брати на себе відповідальність і повний контроль над своїм життям, тому він без особливих проблем відпускає ті речі, які не приносять йому користі. Це може бути що завгодно: відмова від шкідливих звичок, від поганої роботи або припинення дружби чи стосунків із токсичними людьми.

Телець

Самовладання, коли навколо хаос. Телець має унікальну здатність залишатися зібраним і зосередженим навіть тоді, коли все й уся навколо нього, здається, розвалюється на частини та перетворюється на один суцільний безлад. Телець цього терпіти не може, але переживає ситуацію з гідністю і навіть деякою відчуженістю.

Близнюки

Конфлікт. Близнюки вміють залагоджувати конфлікти краще, ніж будь-який інший знак. Вони розглядають розбіжності як можливість озвучити власну точку зору й уважно вислухати співрозмовника, не зриваючись на скандал або образи.

Рак

Хвороба близької людини. Раки – це природжені опікуни й доглядальниці і роблять це максимально тактовно й ефективно. Там, де інші розчавлені стресом і горем, Раки зберігатимуть спокій, а також з любов’ю і від усього серця підтримуватимуть тих, хто потребує їхньої уваги, підтримки та допомоги.

Лев

Безвихідні та патові ситуації. Трапляються такі неприємні й сумні моменти, коли здається, що шансів більше не залишилося, що успіху вже не домогтися, а всі двері давно й щільно зачинилися. Лева це не лякає – він завжди знає, як змінити ситуацію і змусити її працювати на свою користь. Цей знак незмінно дотримується правила “Де є бажання, з’явиться і можливість”.

Діва

Криза. Особливо та, яка зачіпає близьких Діві людей. Цей знак зберігає неабиякий спокій під час кризових часів, а ще Діва завжди точно знає, що потрібно робити, щоб це пережити. Як правило, вони тихі й тонкі люди, але всередині Дів живе потужна сила.

Терези

Нова соціальна ситуація. Нова робота, зміна школи або вечірка з масою незнайомих людей – у таких ситуаціях Терези взагалі не бачать жодних проблем. Вони люблять залучити всі свої соціальні навички, щоб зацікавити людей і усунути всіляку незручність у спілкуванні.

Скорпіон

Коли життя руйнується. Кожна людина стикається з травматичними моментами в житті, коли здається, що світ навколо них розлітається на шматки. Незалежно від того, наскільки жалюгідними виглядають подальші перспективи, Скорпіон завжди знайде спосіб перебудувати своє життя на краще і зробити його більш повноцінним.

Стрілець

Ситуації, що лякають. Стрілець безпомилково вгадує, як правильно впоратися із ситуаціями, що є доволі страшними або навіть по-справжньому небезпечними. У них спрацьовує їхня дивовижна інтуїція та вміння бачити розвиток подій з позитивного боку. Крім того, вони люблять швиденько розправлятися з усіма неприємностями.

Козоріг

Величезне завантаження. Козороги примудряються працювати в такому темпі, який би загнав більшість із нас на лікарняне ліжко з нервовим виснаженням. Вони люблять виклики, процеси в розвитку і почуття ефективного завершення безлічі завдань і обов’язків.

Водолій

Стан розбитості. Хвороба. Напруженість у сім’ї. Фінансові неприємності. Драматичні стосунки. Скільки б подібних проблем на нього не звалилося, Водолій завжди може повністю їх просканувати і зрозуміти, що все завершиться добре і в кінцевому підсумку буде в повному порядку.

Риби

Втрата роботи. Вроджена здатність Риб ліниво плисти за течією привчила їх відмінно адаптуватися до всіх мінливих умов, зокрема й найнесподіваніших. Навіть коли речі виглядають особливо похмурими, Риби можуть розмірено “ворушити плавниками” і далі, не сумніваючись, що все в результаті спрацює, як годиться.

Оригінал