Ось яким хлопцям подобаються представниці різних знаків Зодіаку

Ти часто помічаєш, що, скільки б не намагалася, приваблюєш чоловіків певного типу? При цьому обставини вашої зустрічі можуть бути різними, але характеристики кожного хлопця лякаюче схожі. Ні, дорога моя, це не граблі, а підступи долі, адже вона підказує, що ти повинна виконати своє кармічне завдання. Яке? Про це знає астрологія, вона підкаже, яким хлопцям ти подобаєшся і як на них впливаєш.

Овен (21 березня – 19 квітня)

До Овнів, як правило, небайдужі хлопці, які покладаються на них в прийнятті рішень, наприклад, куди піти, чим зайнятися, як провести дозвілля. Це не означає, що твої обранці нерішучі або ліниві, вони знають, що твої ідеї перевершать їхні пропозиції. Тобі часто хочеться скрутити благовірного в баранячий ріг і бути поруч з тим, хто візьме на себе більше відповідальності за свої дії, але доля невблаганна. Роби висновки і поблажки коханому.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Хлопці, які збігаються до тебе, потребують телячих ніжностей. Ні, вони не мамині синочки, просто жадають зустріти ту, хто стане їхньою прихильницею, наповнить душу любов’ю і оточить ласкою. Зізнайся, ти змушуєш людей відчувати себе коханими, як тільки вони переступають поріг твого будинку. Змирися і даруй турботу ближнім!

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Тримайтеся, Близнюки, вам дісталися хлопці, які прагнуть “хліба та видовищ”. Вони знають, що ти як пакетик «два в одному» і забезпечиш їх безмежною енергією і жагою до життя. Не думай, що твій коханий тюхтій, який вічно тисне на педаль гальма. Йому потрібна підзарядка і яскраві емоції, які ти можеш дати з надлишком. Головний урок – навчися ділитися.

Рак (21 червня – 22 липня)

Рак часто привертає увагу не тільки емоційних чоловіків, а й великих маніпуляторів. Вони будуть робити все, щоб змусити тебе піклуватися про них. За допомогою обману і хитрощів вони натиснуть на твої слабкі точки – схильність до співпереживання і гіперчутливість, і ти від них вже нікуди не дінешся. Але ж це так приємно бути комусь потрібною і коханою!

Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев – зірка, яка притягує чоловіків, охочих скупатися в променях їхньої слави і сліпучою натури. Якби існували змагання по епатажу, ти б зайняла в них перше місце. Що із цим робити? Розслабитися і опромінювати чоловіків своєю іскрометністю і неординарністю. І нехай прибуде з тобою сила!

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва привертає кавалерів, які шукають порядок в хаотичному світі. Вони, як правило, кілька зламані і потребують надійної опори, твого міцного плеча. Це втрачені люди, яких ти повинна наставити на шлях істинний. Тільки не дуже вживатися в роль поводиря, є ризик залишитися з залежним чоловічок на руках.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

До Терезів горнуться ті, хто хоче дівчину, яка стала б для них усім, і це ти. Так-так, ти в рівній мірі соціально активна, любляча і розумна, і робиш життя кожного чоловіка кращим. Немає нічого дивного в залежності від тебе, але не перетворися на шкідливу звичку.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон приваблює чоловіків, які втратили пристрасть, тому що ніхто не в змозі дати їм стільки пристрасті, скільки можеш дати ти. Твоє бажання заражає, запалює і обдає збудливою хвилею. Головне в ній не потонути. Прибережи для улюбленого рятувальний круг і будь пильна.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

До Стрільців тягнутися зграйками втомлені від життя люди. Вони знають, що ти покажеш їм дивовижні речі і місця, які вони ніколи не бачили і не пробували. Ти обов’язково покажеш їм музей секс-машин в Празі, пам’ятник жіночих грудей в Амстердамі і секретний острів Пайям в Таїланді. Ти пропонуєш людям цілий світ, як тут не спокуситися?

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козоріг зацікавлений в фінансово нестабільних чоловіках, яким не завадить чарівний пендель і господарська рука. Твої консерваторські замашки допоможуть заощадити бюджет і збережуть ваш спільний спокій. Пам’ятай, благовірний на хиткому ґрунті, і потребує тебе і відчуття безпеки.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ти маниш хлопців, які хочуть бути прийнятими разом з їхньою оригінальністю і тарганами. Проїхатися на магазинному візку – готово, зістрибнути з хмарочоса – є така справа. Тільки не забудь надіти захисний шолом і захопити парашут. А якщо коротко: ти завжди вітаєшся унікальність і індивідуальність, за тим і приходять!

Риби (19 лютого – 20 березня)

Творчі натурі, які хочуть виразитися, наввипередки біжать до Риб, які мають до них особливий підхід. Ти розкриваєш досі незвідані куточки творчої сторони коханого, і йому це подобається. Тобі кажуть, що в них заснув великий творець, саме час розбудити його і отримувати задоволення від цього процесу.

Оригінал