Що може довести знаки Зодіаку до точки кипіння

У статті розповідається про те, які події чи дії можуть розлютити знаків Зодіаку та довести до найвищої точки кипіння.

Кожен представник зоряного небосхилу має свій рівень терпіння, який дає можливість справитися з гнівом чи роздратуванням. Тому цей показник визначає саму вершину точки кипіння. Реакція невдоволення проявляється по-різному. Астрологія показує, настільки можуть контролювати свої емоції знаки Зодіаку, або хто з них не наділений ангельським терпінням.

Овен

Ці представники не мають величезного запасу терпіння. І як тільки воно у них закінчується, вони починають нервувати. І всі їхні дії призводять до імпульсивності, що провокує атаку. Точка кипіння досягає свого апогею, як тільки починають руйнуватися всі їхні плани. І їм не має значення, від чого це відбувається – від впливу погодних умов чи втручання інших осіб. Своєю імпульсивністю вони можуть сіяти у маси хвилювання і ще більше розпалювати обстановку.

Телець

Їм по праву можна присудити зразок вищого ступеня терпіння. Вони здатні нескінченно стежити за ситуацією, так і не рушивши з місця, щоб її вирішити. І це їх анітрохи не дратує, а навпаки, вони чекають на закінчення. Тому про те, де знаходиться у них точка кипіння, не може бути й мови. І це залежить не від їхньої повної байдужості, а від природної повільності та практичності.

Близнюки

Відстань від терпіння до кипіння в цих представників залежить від різних обставин. Вони можуть годинами вислуховувати скарги від оточуючих чи міркування на нескінченні теми. Але все це буде до певного часу. Якщо їхнє терпіння лусне, і представників почнуть дратувати всі меркантильні дії, вони можуть вибухнути. І той, хто потрапить їм під руку, відчує на собі всю силу їхнього обурення.

Рак

Ці представники є справжнім взірцем ангельського терпіння. Сказати, що їх важко роздратувати, це неправильний хід. Але оскільки вони спокійно ставляться до всіх зобов’язань, стримано все сприймають і панікують при нестандартному випадку, то це правильно. Вони можуть демонструвати своє невдоволення, але воно не буде яскраво вираженим. Оцінити рівень їхньої точки кипіння практично неможливо, тому що вони свої емоції сховають усередині. І вважають, що все у цьому житті можна вирішити на спокійному рівні.

Лев

Вони не відрізняються великим терпінням, маючи у своєму арсеналі справжні царські замашки. Їхнім головним подразником може лише стати те, що до їхньої персони не буде підвищеної уваги. Тоді вони починають імпульсивно виявляти свої емоції та нервувати. Останньою точкою кипіння у них стає монотонність у якихось діях. Тому вони здатні вибухнути чи навіть нахамити.

Діва

Ці представники будь-якими шляхами намагаються досягти досконалості, тому прагнуть завжди бути спокійними. Щоб щось отримати, вони не пошкодують свого часу. Терпіння їм не позичати, адже вони візьмуться за будь-яку клопітку роботу. Вивести їх із душевної рівноваги може лише безлад оточуючих або неприємний запах. І вони почнуть так сильно обурюватись побаченим, що точка кипіння може досягти критичної позначки.

Терези

Природа цих представників вклала величезний запас терпіння. Завдяки їхньому миротворчому характеру вони можуть приховувати свої справжні почуття. Будь-яку конфліктну ситуацію ці знаки намагатимуться згладити, незалежно, де вона сталася – на роботі чи вдома. Але якщо ніхто не вислухає їхню думку, то це може стати для них імпульсом для обурення. І тоді їм доведеться зібрати всю волю, щоби не спровокувати черговий конфлікт.

Скорпіон

Вміння чекати і вичікувати певний час – тактика цього знаку. Вони можуть довго придивлятися та оцінювати те, що бачать. І все побачене вони, як правило, аналізують. І якщо в них склалася власна думка, то нікому не вдасться її зруйнувати. Вивести із себе цих представників може лише брехня чи приховування якоїсь інформації, яка для них є важливою та значущою. Але в основному вони вміють тримати всі свої емоції при собі і не доводити ситуацію до розпалу пристрастей.

Стрілець

Нагородити цих знаків терпінням, мабуть, забули на зоряному небосхилі. Вони постійно щось вигадують чи кудись вирушають. Представники не можуть всидіти на одному місці, тому починають нервувати і дратуватися, якщо у них руйнуються плани. Вибухнути їхні емоції можуть тільки через того, хто не поділяє їхніх захоплень, або не розуміє ритм життя. Навчитися бути терплячою людиною допоможе сильна та розумна особистість з їхнього оточення.

Козоріг

Їм властиво правильно розраховувати час та вигадувати потрібні стратегії. Ці представники ставлять перед собою завдання, хоч і не поспішатимуть їх швидко виконувати. Для них важливим показником є ​​якість, тому терпіння їм не позичати. Стати точкою кипіння може лише безвідповідальність людей, на яких вони готові покластися. У всіх інших випадках вони виявляють обережність та обачність.

Водолій

Вони можуть великий проміжок часу терпіти різні негаразди, сподіваючись, що незабаром все вирішиться. Але іноді такий твердий камінь може проточити вода. Тому для них вершиною точки кипіння стає одноманітність і рутина. І всіх цих проявів представники постараються позбутися в найкоротший термін. І що більше їм набридне звичний порядок речей, то швидше вони створять навколо себе нову обстановку.

Риби

Ці представники відрізняються від інших своєю розсудливістю та спокоєм. Їм не потрібно розпорошувати свій гнів через неправильно обрану стратегію. Вони постійно дотримуються черговості поставлених завдань. Вибити їх зі звичної колії може лише необов’язковість, тому подібний факт вони прирівнюють до зради. І точка кипіння лише набиратиме обертів від глобальності ситуації.

Оригінал