Гороскоп на 2 липня

Овен ♈

Чи є розуміння – озвучене чи за умовчанням – що хтось із членів команди її лідер? Іноді не доводиться нічого вирішувати. З самого старту ясно, що людина – головна, і всіх це влаштовує. Зараз у спільній справі такою людиною можете виявитися Ви. Сміливо беріть кермо правління у свої руки; так буде найкраще для всіх.

Телець ♉

Чи здатні Ви впоратися з поставленим завданням? Про яке завдання йдеться – Ви знаєте. Обставини змінилися, обов’язки переграли. Прогрес видно неозброєним оком, але у глибині душі Ви хотіли б, щоб нічого не змінювалися. Однак люди вірять, що Ви здатні впоратися зі змінами. Повірте в це і Ви.

Близнюки ♊

Чи правда ми насправді не раді, коли друзі досягають успіху? Тут є про що подумати та подивитися. Хтось визнає – хай і неохоче – що це так. Але коли ми здобуваємо справжній успіх, стає ясно, хто наш справжній друг. Саме це чекає на Вас найближчим часом. І тоді – не слухайте недоброзичливців та заздрісників.

Рак ♋

Коли ми налаштовуємося на довге очікування, часом удача підіграє нам. Приємно, коли раптово не доводиться чекати! Цікаво також, що такі події надають нам впевненості у собі. Ми вже не такі скептичні, а навпаки, стаємо сприйнятливими, наш кругозір розширюється. Щось подібне станеться сьогодні і з Вами.

Лев ♌

Чи може бути, що Ви прийняли відображення у калюжі за зоряне небо (висловлюючись образно)? Варто поставити собі таке запитання. Ймовірно, Ви керувалися інтуїцією, коли ухвалювали рішення. Зараз Ви виявите, що дії дають результат – і Ваші зусилля не зникли даремно.

Діва ♍

Цікаво, як люди, які нібито вміють продавати, насправді продають (намагаються) лише навчальні курси. Є, звісно, ​​винятки. Але до тих, хто все вміє, але чомусь сам не робить, варто ставитись зі здоровою часткою скептицизму. Можливо, цей гуру прикрашає свої таланти.

Терези ♎

Ми досягаємо найграндіозніших цілей тоді, коли “цілимося” з максимальною точністю. Відхилившись від траєкторії всього на пару градусів, можна виявитися зовсім не там. На щастя, Ви як ніколи вмієте вистрілити точно в ціль. Головне – послідовність.

Скорпіон ♏

Як багато написано книг із рецептами успіху? У кращому разі вони розповідають чиюсь приватну історію успіху: як старатель на Клондайку, Бренсон, Безос, Гейтс, Цукерберг (потрібне підкреслити) домігся свого, не зважаючи на жодні перепони та проблеми, завдяки рішучості та вірі. Додавши ці якості до потрібного місця, Ви також зможете побачити шлях!

Стрілець ♐

Коли починаємо виливати душу і розуміємо, що співрозмовник уже здогадувався про наші проблеми, це лякає і радує. Людина явно чекала кроку з нашого боку. Але це якраз треба цінувати та поважати! Пам’ятайте про це, коли сьогодні повідомите іншому щось “нове”, що зовсім його не здивує.

Козоріг ♑

Дивно, як негативні люди можуть взаємно підживлювати свій негатив – у результаті будують вельми позитивні стосунки! У школі нас вчили, що мінус на мінус дає плюс. І навіть якщо у Вашому житті список “мінусів” довший, ніщо не заважає перетворити їх на плюси!

Водолій ♒

Якщо відчуваєте потребу переглянути погляди та переоцінити цінності, то це не погано, а чудово! Іноді варто поглянути на речі, в які ми віримо, критично. “Передумавши”, Ви можете здатися комусь непослідовною людиною – але це невелика ціна за точніший погляд на речі!

Риби ♓

Чи та Ви людина сьогодні, якою були вчора, позавчора, рік тому? Навряд! Ми самі не помічаємо, як вбираємо інформацію, вчимося, ростемо. Не відразу ми сприймаємо той досвід, який отримали. Але зараз Ви зможете по праву пишатися тим, як сильно змінилися – на краще!