Гороскоп на 26 грудня

Овен ♈

Імовірно, останнім часом Вас дуже стомлюють додаткові обов’язки та дотримання дедлайнів. Крім того, у Вас може виникнути стійке відчуття, що оточуючим людям більше цікаві Ваші прорахунки, ніж досягнення. Але утримайтеся від агресивного захисту у зв’язку з цим. Можливо, Вам варто інтерпретувати критику з чиїхось вуст як пропозицію допомоги.

Телець ♉

Візьміть невеликий тайм-аут і прислухайтеся до своїх інстинктів, якщо щось здається вам неясним і навіть тривожним. Зверніть увагу на чіткі сигнали, що надходять від Вашого шостого чуття. Найімовірніше, воно не помиляється. І особливо це актуально, якщо Вам увесь час здається, що щось виглядає занадто добре, щоб бути правдою. Тож, перш ніж ухвалювати будь-яке рішення, уважно прислухайтеся до себе.

Близнюки ♊

Не варто вкладати занадто багато в бажання отримати схвалення з боку оточуючих. У Вас є доступ до значно надійнішої інформації, ніж у тих, хто думає, що повною мірою обізнаний про суть подій, що відбуваються. А це означає, що це вони повинні заслужити Ваше схвалення. Але не варто занадто довго тримати їх у невіданні з цього приводу. Натомість розкрийте свої карти і продовжуйте рухатися в обраному напрямку, а вже інші нехай самі встигають за Вами.

Рак ♋

Вам варто подумати про Ваше майбутнє професійне та особисте життя, але це не означає, що Вам є про що турбуватися. Просто Вам варто зробити своє життя більш збалансованим уже зараз. Можливо, вже дуже скоро на всіх фронтах підніметься вітер змін. Це тільки на краще. Але не забувайте час від часу ненадовго зупинятися, щоб дослухатися до своєї інтуїції – вона завжди допоможе Вам знайти правильний шлях.

Лев ♌

Якщо Ви відчуваєте, що якась людина кидає Вам виклик, скажіть їй, що її проблеми можуть зачекати слушнішої нагоди. Звісно, у цієї персони цілком може бути цікава точка зору, яку Вам таки варто вислухати, але Ви, ймовірно, зможете краще її сприйняти в менш войовничій атмосфері. Можливо, цій людині варто трохи охолонути. А Ви можете їй допомогти, зробивши перерву на каву, або взагалі домовитися з нею про зустріч завтра.

Діва ♍

Ви можете відчути сильне бажання зробити так, щоб усі навколо Вас були щасливими. Що ж, це похвальне прагнення, проте не варто забувати і про себе. Постарайтеся правильно розподілити свій час, щоб зберегти баланс між своїми бажаннями і потребами оточуючих. Не можна приділяти час собі лише в невеликих проміжках між чужими дорученнями. Довго Ви так не витримаєте.

Терези ♎

Сьогодні можуть виникнути труднощі у стосунках із близькою вам людиною, у зв’язку з чим у якийсь момент ви тимчасово опинитеся на самоті. Що ж, постарайтеся розглянути в цьому плюси. Наприклад, це несподіване усамітнення дасть Вам можливість зосередитися на своїх обов’язках або хобі. Насправді, це проведення часу порізно в підсумку принесе користь вам обом.

Скорпіон ♏

Сьогодні на вас з усіх боків сипатиметься безліч порад і рекомендацій. Звісно, всі вони будуть надані виключно з найкращих спонукань, але в підсумку виявляться абсолютно марними. Абстрагуйтеся від усього, що вам говорять, і прислухайтеся до голосу свого серця. Крім того, цей день може поставити вас перед вибором: приділити більше часу рідним чи друзям. Навряд чи вам вдасться знайти рішення, яке влаштує всіх, проте ви можете спробувати.

Стрілець ♐

У якийсь момент Ви можете виявити, що маєте виконати прохання кількох людей одночасно, при цьому вони напевно перебуватимуть у різних місцях. Не дозволяйте конкуруючим пріоритетам привести Вас до вигорання. Прийміть той факт, що у Вас обмежений запас енергії. До того ж, Ваші потреби не менш важливі, і вони теж потребують часу та уваги з Вашого боку.

Козоріг ♑

Якщо Ви відчуваєте, що назріває драма, чесно оцініть, наскільки потрібне Ваше втручання. Можливо, Вам вдасться поспостерігати за ситуацією збоку, при цьому давши зрозуміти, що Ви долучитеся, якщо раптом знадобитеся. Нехай усе йде своєю чергою і керується тими, кого стосується безпосередньо.

Водолій ♒

Сьогодні ймовірна певна напруга між Вами і кимось особливим для Вас. Від Вас буде потрібно максимум делікатності. Не намагайтеся переривати незручне мовчання, якщо зрозумієте, що Ваше прагнення зав’язати розмову натикається на стіну байдужості й відстороненості. Та й загалом цього дня краще більше слухати, ніж говорити.

Риби ♓

Похід по магазинах ніяк не допоможе Вашому психологічному стану, зате відчутно вдарить по Вашому гаманцю. Ще ніколи грошам не вдавалося заповнити внутрішню порожнечу. Краще проведіть час з якоюсь близькою Вам людиною, яка точно знає, як підняти Вам настрій. Це найкраще, що Ви можете зараз для себе зробити.