Яка тварина відповідає вашому знаку Зодіаку

А чи в курсі ви, що кожному знаку зодіаку відповідає певна тварина, яка чимось на нього схожа і навіть розділяє спільні риси характеру та манеру поведінки. Перевірте себе і скажіть, наскільки ви з цим згодні?

Овен – Тигр

Овен – це людина, яка живе серцем. Він насолоджується життям і досить упевнено ним керує. Цей знак дуже добрий і ніжний до всіх, кого любить, і люто небезпечний для тих, хто насмілюється кинути йому виклик і становить загрозу.

Телець – Вовк

Телець – це надзвичайно вперта особистість, яка живе життям тільки на своїх умовах. Він дуже прив’язаний до окремих людей і робитиме все можливе, щоб захистити своїх близьких за будь-яку ціну. Телець живе, дотримуючись законів соціуму, але в душі він нерідко відчуває себе одинаком.

Близнюки – Пантера

Близнюки – дуже таємничі й загадкові особистості. Коли люди намагаються зрозуміти їх і вже вважають, що добре вивчили Близнюків, цей знак одразу ж змінює своє обличчя і стає абсолютною протилежністю.

Рак – Собака

Раки вірні, віддані та довірливі. Крім того, вони дуже цінують чесність у будь-яких стосунках, і вони незмінно будуть поруч, коли комусь потрібні. З Раком часом буває складно, але, без сумніву, це ті люди, на яких завжди можна покластися.

Лев – Павич

Лев незалежний за своєю природою і неймовірно впевнений у своїх талантах і здібностях. Він прекрасно знає свої цілі і дуже любить себе самого, тому Лев ніколи не заперечує проти того, щоб покрасуватися перед оточуючими.

Діва – Орел

Діви – це люди спостережливі, насторожені й надзвичайно розумні. У принципі, це вільні особистості, які вибудовують навколо себе світ, заснований на порядку й організованості. Діви прагнуть піднятися на великі висоти, недоступні звичайним людям.

Терези – Панда

Люди-Терези милі, теплі й добродушні. Вони люблять веселитися, миролюбні, приємні в спілкуванні, викликають позитивні емоції і зазвичай спокійно ставляться до життя, що робить їх прекрасними компаньйонами і приголомшливими друзями.

Скорпіон – Лев

Це, можливо, один із найдивніших і найпотаємніших зодіакальних знаків. Скорпіони – неординарні та безстрашні душі, які слухають тільки своє серце і свій розум. Здебільшого, вони жорсткі та прямолінійні люди. Найбільше вони цінують своє почуття свободи.

Стрілець – Кіт

Стрілець – не такий простак, як здається. Він м’який і товариський, але вважає за краще завжди залишатися насторожі. Усі Стрільці чудово вміють адаптуватися під будь-які ситуації, а ще вони дуже прагматичні та винахідливі.

Козоріг – Кінь

Це дуже вільні й “дикі” люди, які люблять жити на своїх умовах (у цьому аспекті вони дуже схожі на Тельців). Крім того, вони сприймають себе незалежними особистостями і роблять саме те, що вважають за потрібне, не особливо прислухаючись до чужої думки.

Водолій – Ведмідь

Водолій дуже уважний до близьких людей, але він не терпить людської дурості й невігластва. Він може бути конкурентоспроможним, якщо того вимагають обставини, і справді стає небезпечним, коли хтось зазіхає на його територію.

Риби – Лисиця

Риби дуже тихі й чутливі люди, які люблять триматися від усіх на відстані. Вони живуть у своєму світі і чинять так, як самі того хочуть. Але коли їм потрібно, вони моментально з ласкавих створінь можуть перетворитися на підступних, хитрих і надзвичайно проникливих істот.

Оригінал