Надмірно довірливі знаки Зодіаку

Наскільки ви наївні та схильні сприймати як істину все, що вам говорять? Чи є ви одним із цих шести надмірно довірливих знаків зодіаку, яких легко провести. Бути відкритою людиною – це непогано, але водночас слід бути й розсудливою.

Довіра – це не те, що потрібно роздавати направо і наліво, не особливо замислюючись. Не вірте тому, що говорять вам люди, навіть якщо ви відчайдушно хочете в це повірити. І якщо вами вже неодноразово скористалися, не дайте себе надалі обдурити знову.

Овен

Овен довірливий як дитя, коли він по вуха закоханий. І він шалено хоче вірити в це кохання, навіть якщо всі навколо просять його бути обережнішим. Закоханий Овен ігнорує свій внутрішній голос, який попереджає його про те, що коли щось йде занадто добре, щоб бути правдою, потрібно насторожитися.

Овен рухатиметься повним ходом вперед, не натискаючи на кнопку паузи і ніколи не розглядаючи докази того, що все не так, як йому здається. Овен не дуже добре вміє аналізувати, прораховувати і передбачати, а в особистих стосунках він втрачає самоконтроль і здоровий глузд повністю. Саме тоді Овна вкрай легко обвести навколо пальця.

Рак

У житті є певні події, які можуть зробити Рака особливо чутливим, вразливим і довірливим. У разі розставання, переїзду, великої сварки, серйозної хвороби або смерті близької людини Рак може стати надмірно сприйнятливим і легковірним. Якщо хтось поруч із ним переживає великий стрес, Рак робитиме все можливе, щоб розрадити й підбадьорити цю людину, тому він наївно припускає, що і всі інші поставляться до нього так само.

Однак така відкритість нерідко закінчується тим, що Рака підставляють або використовують. Якщо Рак перебуває в дуже напруженій та емоційній ситуації, йому потрібно оточувати себе тільки тими людьми, яким він цілком довіряє.

Терези

Терези є одним із найдобріших і найнадійніших знаків зодіаку, які можуть бути просто приголомшливими людьми… тому їм нерідко сідають на шию і намагаються отримати з них вигоду. Цей знак може бути дещо неуважним щодо того, що відбувається навколо нього, але в певний момент йому безумовно потрібно відкрити очі.

Якщо над ним постійно жартують або висміюють, то потрібно замислитися і зрозуміти, чому. Іншими словами, Терезам потрібно підвищувати власну самооцінку і не давати себе ображати, щоб не наступати постійно на одні й ті самі граблі.

Стрілець

Стрілець – людина розумна, але, як не парадоксально, трохи наївна, особливо коли питання стосується набуття нового досвіду, вражень і подорожей. Він думає, що люди будуть доброзичливі й відкриті, що його стануть весь час підтримувати і всіляко опікати, але, на жаль, це далеко від реальності. Не всі незнайомці ставляться до нього так, як він цього очікує.

Стрілець вірить усім: таксистам, перехожим, офіціантам – і в кращому випадку від такої довірливості страждає тільки його гаманець. Цьому знаку необхідно чітко усвідомлювати реальні обставини і не припускати, що всі люди – брати, зобов’язані допомагати один одному.

Козоріг

Ви могли б подумати, що такий практичний і прагматичний знак ніяк не може бути довірливим, але ви помиляєтеся. Козороги завжди хочуть вірити в людей і бачити в них тільки найкраще, тому вони схильні знову і знову обманюватися. Людина-Козоріг відмовляється усвідомлювати, що хтось може захотіти використати її або прикидатися, що любить, щоб щось отримати від неї.

Добре, що Козороги дійсно вчаться на своїх промахах і навряд чи помиляться більше одного разу. Проте їм важко протистояти спокусі, яка обіцяє їм якесь диво в їхньому житті, і якщо потенційний партнер обіцяє саме це, то Козоріг, імовірно, знову розслабиться і повірить.

Риби

Риби регулярно обіцяють собі, що більше вони не дозволять знову скористатися собою, але чомусь ніколи не засвоюють цей урок і знову дають людям можливість маніпулювати ними. Риби дуже чутливі (навіть надто чутливі), і в них чудова інтуїція, але… якби вони тільки слухали свій внутрішній голос.

Риби – переконані ідеалісти, які бачать у людях тільки позитивні якості, тому в деяких випадках вони бувають абсолютно сліпі. Риби мають довіряти своєму шостому чуттю і звертати увагу на підказки мови тіла, міміки і тону голосу, щоб розкусити людину-маніпулятора.

Оригінал