Як кожен знак Зодіаку псує своє життя

Ми всі примудряємося ускладнювати собі життя і всіляко його псувати своїми власними ручками, хоча навіть не віддаємо собі в цьому звіту, вважаючи, що робимо це на благо. Що ж характерно в цьому плані для кожного зодіакального знаку, і як вони вміють деструктивно поступати стосовно себе?

Овен

Ви застрягли у своєму негативі, який отруює ваше життя. Основним джерелом неприємностей є ваша незговірливість і вибуховий характер. Оточуючим дійсно не подобається перебувати в епіцентрі негативних емоцій, які б’ють з вас фонтаном.

Телець

У вас не виходить жити своїм власним життям, і це вас руйнує. Крім цього, ви ще й виплескуєте своє невдоволення на найближчих людей, якщо щось не йде так, як ви бажаєте. Ви – фанатик контролю, і ви просто не в змозі зрозуміти, що керувати абсолютно всім не у ваших силах, оскільки в житті завжди присутні спонтанність і непередбачуваність.

Близнюки

Оскільки більшу частину часу ви самі не в курсі, чого хочете, то саме так ви пропускаєте всі важливі речі і призначених вам долею партнерів, чим, власне, і руйнуєте своє життя. Це також стосується вашої кар’єри, тому що ви дуже боїтеся змін. Ваша нерішучість, невпевненість і замішання відштовхують від вас людей.

Рак

А ви невірно розставляєте пріоритети, догоджаючи інших і забуваючи про себе, – саме так ви псуєте собі життя. Вами керують ваші почуття і емоції, вони не дають вам спокійно спати і повністю вами заволодівають. У відносинах ви віддаєте себе і дозволяєте іншим домінувати над вами.

Лев

Ви продовжуєте думати, що уразливість – це слабкість. Ви стали експертом вищого класу в приховуванні своїх істинних почуттів і вдаєте, що вам на все наплювати, і у вас кам’яне серце. Всі ці дії можуть призвести до того, що ви станете найсамотнішою людиною на цій планеті. Заперечення емоцій – це те, що робить вас слабкими.

Діва

Бути надміру прискіпливим до себе – це те, що вас знищує. Ви також відсуваєте на другий план себе і свої потреби в догоду іншим людям. Ви дуже критично ставитеся до себе, і ви зосереджені тільки на власних недоліках. Рішення проблеми лежить всередині вас, тому що ви самі собі найбільший ворог.

Терези

Ви теж один з тих альтруїстів, які проводять своє життя, радуючи інших і не звертаючи уваги на свої власні потреби. Люди використовують вашу доброту, а ви віддаєте перевагу у таких випадках промовчати, щоб нікого не образити і не зачепити ненароком. І це ваша дуже велика проблема, що заважає вам жити комфортно і продуктивно.

Скорпіон

Ви думаєте, що не заслуговуєте любові і що краще бути на самоті, і це руйнує ваше життя. Партнеру або друзям нелегко ладнати з вами через вашу впертість і невміння прощати. До вашого серця неймовірно складно достукатися, і егоїзм – це ваш найбільший недолік.

Стрілець

Ваші постійні внутрішні страхи – це те, що отруює ваше життя. Думка про невдачі вганяє вас в ступор і змушує відмовлятися від будь-яких дій і вчинків, які ви планували зробити. Ви також схильні багато планувати і фантазувати, але не в змозі зосередитися на реалізації хоча б однієї з ваших ідей.

Козоріг

Ви вважаєте, що вам завжди доводиться з кимось конкурувати, і це вас гнітить. Тиск, який ви надаєте на самих себе, не дає вам насолоджуватися життям. Ви занадто багато працюєте, не знаючи, коли зупинитися і перевести дихання. Робіть перерви, тому що саме так ви зможете побачити, що насправді діється навколо вас.

Водолій

Ви не вмієте відпускати минуле, і це впливає на ваше майбутнє і руйнує ваше життя. Ви не можете пробачити собі за деякі помилки, які допустили, і це робить вас вашим найлютішим ворогом. Вам чомусь здається, що вам набагато краще бути одному, і відштовхуєте навіть тих людей, які ідеально вам підходять.

Риби

У вас приголомшлива схильність вибирати неправильних людей у своєму житті, і це його сильно псує. Люди, народжені під вашим знаком, є, мабуть, самими добрими і чуйними, але ви завжди зв’язуєтеся з токсичними особистостями, які висмоктують з вас всю позитивну енергію і змушують вас думати, що ви заслуговуєте той біль, який вони заподіюють.

Оригінал