Гороскоп на 10 грудня

Овен ♈

Настав час поглянути на речі реально. Якщо Вам потрібна допомога у якійсь справі – попросіть про неї. Ніколи не знаєш, наскільки корисним може виявитися участь більш досвідченої людини. Будьте гнучкіші і проявіть готовність вчитися. Насіння, посіяні сьогодні, дадуть рясні сходи.

Телець ♉

Нехай чужі мудрість і досвід стануть для Вас джерелом натхнення, а не приводом для обурення або заздрості. Ця людина теж не народилася зі своїм нинішнім знанням. Щоб досягти поставленої мети, Ви повинні отримати власний досвід і співробітництво з людиною, у якої він вже є, Вам дуже знадобиться.

Близнюки ♊

Зараз на Вас будуть тиснути з усіх боків, але найбільше проблем буде від людини, яка дивиться на майбутнє завдання з абсолютно іншої точки зору. Але не вважайте, що інший тягне ковдру на себе. Він цілком здатний врахувати і Ваші інтереси. Зачекайте подальшого розвитку ситуації.

Рак ♋

Прокрастинація – Ваш ворог, а не друг. Постарайтеся не ставитися до поставленої мети настільки серйозно. Ваші методи можуть здивувати інших людей, але результат буде говорити сам за себе. Якщо Вам зручно діяти в обраному напрямку, не звертайте уваги на критику.

Лев ♌

Ви будете потужно налаштовані зміцнити своє фінансове становище. Але нехай це не стане приводом обділити тих, хто від Вас залежить. Справжнє багатство – це ще і добробут близьких і хороші відносини з ними. Зрештою, хіба не заради них Ви стараєтеся?

Діва ♍

День може принести підвищену чутливість. Близькі здогадаються, що у Вашій душі вирує буря, але їхня реакція на це відкриття може фруструвати Вас ще більше. Постарайтеся не погіршувати ситуацію і зберігайте нейтралітет. Не дозволяйте конфлікту набрати обертів.

Терези ♎

Дуже важко, коли вся відповідальність за щось лягає на Ваші плечі. Але є і плюси в тому, щоб розібратися в ситуації самостійно. Відкиньте образу і повірте в себе, і Ви не тільки блискуче впораєтеся із завданням, але і справите враження на інших людей.

Скорпіон ♏

Вам буде нелегко приховати негативне ставлення до певного явища, але немає нічого поганого в тому, щоб вказати на проблему. Але якщо хтось вирішить, що Ви судите його дуже строго, це може закрити певні двері. Незабаром Ваша мудрість виявиться до речі, але до пори до часу краще вичікувати мовчки.

Стрілець ♐

Вашій любові до життя необхідно знайти застосування. Вибирати, звичайно, Вам, але чи точно кар’єра – це потрібне місце? Може, краще приділити відносинам з людьми чи хобі? Знайшовши правильне застосування своєму ентузіазму, Ви чудесним чином зміните все на краще. Тому вибирайте з розумом.

Козоріг ♑

Ви коли-небудь пробували метод візуалізації? Потрібно чітко уявити собі те, чого Ви хочете, а потім сміливо рушити до мети. Зараз сумнів – Ваш ворог; не давайте йому шансу. Все, що можна уявити, можна досягти. Ви чітко уявляєте собі бажане. Залишилося почати діяти.

Водолій ♒

Надавши підтримку або прислухавшись до поради, Ви закладете міцну основу партнерства. Повірте, що Ви нічим не принижуєте себе, займаючи другорядну роль. Інша людина досягне успіху там, де Ви зіткнулися б з труднощами. Також Ви просто позбавите себе від зайвого стресу.

Риби ♓

Ваше ставлення до роботи ні в кого не викликає сумнівів, але може здатися, що робота важливіша для Вас, ніж відносини з людьми. Чи не занадто багато Ви говорите про кар’єру, про професійні цілі? Звичайно, близьким людям важливо бути в курсі Ваших справ, але непогано б і уточнити, як справи у них.