Як ви померли в минулому житті згідно зі Знаком Зодіаку

Як це не сумно, але кожен із нас рано чи пізно покине цей світ. З роками людина упокорюється з неминучістю смерті, проте її не перестають турбувати два ключові питання – коли це станеться, і, головне, як?

Ніхто не знає точно, як він помре, однак, певні припущення щодо цього є. Люди, захоплені езотерикою, напевно чули, що наша неминуча смерть має бути дуже схожою на смерть у попередньому житті.

Тому, якщо ви вірите в переселення душ, і бажаєте дізнатися, яким буде ваш кінець, прочитайте, як ви померли в минулому житті за своїм знаком Зодіаку. Мабуть, щось подібне доля готує вам і цього разу.

Овен

Овен дуже імпульсивний знак, а значить, своє минуле життя він, швидше за все, закінчив, з головою кинувшись у чергову авантюру. Враховуючи, що особи даного знака є пристрасними коханцями, велика ймовірність, що вони зустріли свою смерть внаслідок злочину, скоєного на тлі пристрасті. Спалахи ревнощів або агресії затуманюють розум підопічних Марса, а в такому стані ці люди, не замислюючись, могли піти на відчайдушні кроки, а в результаті виявилися покарані за це.

Порада астролога: Більше розсудливості та осмислених дій. Це ваш шанс прожити довше та померти менш сумно!

Телець

Особи, керовані Венерою, славляться своєю працьовитістю. Це справжні трудоголіки, які працювали все життя, зовсім не шкодуючи себе. Тому свій шлях на Землі Тельці, найімовірніше, закінчили на трудовій ниві, померши від перевтоми чи захворювань, спричинених відсутністю перепочинку. А взагалі, багато Тельців у минулому житті з успіхом дожили до похилого віку і померли від старості, бо намагалися уникати крайнощів.

Порада астролога: ви також можете померти від старості. Головне, не забувати про відпочинок і намагатися помірковано харчуватися.

Близнюки

Своїм гострим язиком Близнюки нажили чимало ворогів за своє життя, а тому найімовірніше, своє минуле життя ці особи закінчили після підступного удару одного з ворогів. До того ж особи, керовані Меркурієм, у всі часи відрізнялися авантюризмом, а отже, могли знайти свою кончину на війні, у складі завойовників або колонізаторів, а то й у притоні серед бандитів і таких самих авантюристів різних мастей.

Порада астролога: бажаючи прожити довше, намагайтеся тримати язик за зубами та порівнювати свої можливості, не погоджуючись на безнадійні авантюри.

Рак

Як у цьому, так і в минулому житті Раки, найімовірніше, займалися опікою та порятунком людей. Смерть могла наздогнати їх у воді, під час порятунку потопельника, або в палаючому будинку, з якого вони виносили людей, що задихалися. Ці люди завжди готові на самопожертву, якщо цим вони можуть врятувати чиєсь життя. Крім цього, Рак міг загинути через банальну наївність, а все тому, що часто приймав почуте за правду, потрапляючи в розставлену пастку.

Порада астролога: Щоб прожити до глибоких років, порівнюйте свої сили, перш ніж кидатися на допомогу іншим людям. А ще, перестаньте сліпо довіряти оточуючим.

Лев

Леви – яскраві особистості, а отже, у минулому житті вони могли померти героїчно, виконуючи важливу місію. А може, вони були вбиті за правду, обстоюючи не лише свою позицію, а й щастя людей, які мешкають поруч із Левами. У будь-якому разі таким особам було складно дожити до старості через свою запальність і гострий язик. Але можете не сумніватися, смерть Лева в минулому житті стала резонансною подією, яка сколихнула уми багатьох людей.

Порада астролога: Левам немає сенсу щось радити. Ці особи йдуть своїм шляхом і живуть згідно з власним кодексом честі, а отже, лише Всесвіт знає, скільки їм відміряно, і де Леви знайдуть свій кінець.

Діва

У минулому житті особи знака Діва постійно прагнули досягти неймовірних висот, щоб вразити оточуючих та отримати свою частку поваги та слави. Тому, найімовірніше, вони так і не дожили до старості, загинувши, дершись на вершину гори, або намагаючись поодинці переплисти океан. Крім того, у Дів дуже розвинене почуття суперництва. З великою часткою ймовірності вони могли впасти від руки сильнішого і спритнішого суперника, з яким вступили в смертельну сутичку.

Порада астролога: щоб прожити якнайдовше, ваш розум повинен переважати над емоціями. А ще слід пам’ятати, що головний суперник – ви самі! Тому припиніть змагатися з оточуючими.

Терези

Терези особистості своєрідні, які в усі часи вважали себе розумнішими за інших. У минулому житті підопічні Венери вміло уникали конфліктів та небезпечних ситуацій, що, безумовно, допомогло їм прожити довше за однолітків. Однак небажання Терезів відвідувати лікарів та впевненість у тому, що вони самі здатні допомогти собі, зіграло з ними злий жарт. Ймовірно, підопічні Венери померли через хворобу, з якою не зверталися до фахівців.

Порада астролога: Не вважайте себе розумнішими за інших. Турбота про власне здоров’я, разом з відсутністю зарозумілості, допоможе вам прожити довше і зустріти щасливу старість.

Скорпіон

З великою ймовірністю Скорпіони в минулому житті займалися темними справами і турбували потойбічні сили, які зрештою покарали їх за таку безтурботність. А ще, не можна не врахувати нестерпний характер Скорпіона, який завжди шукає конфлікту, наче дражнячи смерть. Цілком можливо, зухвалість і нахабство підопічного Марса було покаране людиною, яку Скорпіон, не замислюючись про наслідки, образив чи принизив.

Порада астролога: тривалість вашого життя залежить не так від здоров’я, як від ставлення до оточуючих людей. Будьте добрішими і життя буде довго посміхатися вам!

Стрілець

Невгамовний Стрілець у минулому житті, швидше за все, так і не побачив старості. Він згинув на чужині, відкриваючи собі нові, малозвідані країни і зіштовхуючись з невідомими собі культурами. Однак є й інший не менш романтичний фінал. Багато Стрільців, маючи авантюрний характер, закінчили своє життя в тюремних катівнях або були вбиті під час скоєння злочину.

Порада астролога: Стрільцю треба зрозуміти, що за все у житті треба платити. З таким розумінням і жити легше, і прожити можна суттєво довше.

Козоріг

Козороги – особи запасливі, а тому в минулому втіленні цього скнару могли запросто вбити нечисті на руку люди, які дізналися про багатство Козорога. Якщо ж особи, керовані Сатурном не потрапили в лапи бандитів, вони могли спокійно дожити до похилого віку і померти від нудьги. Просто в старості з нудним і зарозумілим Козорогом уживатися неймовірно складно.

Порада астролога: Поставивши собі за мету – допомагати людям і бути з ними більш доброзичливими, ви додасте собі як мінімум 10 років життя.

Водолій

Бунтар до мозку кісток, Водолій у минулому житті, швидше за все, загинув на барикадах, у повній впевненості, що бореться за праву справу і виступає саме від усього народу. Не виключено також, що підопічного Урана загубила банальна безтурботність, адже Водолії ніколи не дбали про себе і могли легко підхопити смертельну хворобу в черговій подорожі або в процесі бродяжництва.

Порада астролога: Турбота про себе – гарантія того, щоб проживете щасливе життя без хвороб, і ще довго будете радувати своєю присутністю рідних і близьких.

Риби

Депресивні представники знака Риби в минулому житті цілком могли накласти на себе руки через нерозділене кохання або з іншого образливого приводу. Хоча є ймовірність, що життя підопічних Нептуна могло обірватися за містичними обставинами, адже Риби вірять у магію та багато часу приділяють вивченню чорнокнижних обрядів. Нарешті, Риби могли просто стати жертвами насильства, адже їхня депресивна натура притягує агресивних особистостей.

Порада астролога: Навчіться радіти життю і більше вірте у власні сили. Позитив додасть вам не тільки радості життя, але й зробить його більш тривалим!

Оригінал