Гороскоп на 6 січня

Овен ♈

Ви можете досягти чималих успіхів на кар’єрному поприщі. Якщо останнім часом у цій сфері щось не ладилося, тепер ситуація виправиться. На Вас зверне увагу начальство, але зараз слави ще попереду. Ваші результати говорять самі за себе. Продемонструйте впевненість. Якщо готові взяти на себе додаткові зобов’язання – вперед.

Телець ♉

Ви будете глибоко вдячні певним людям у Вашому житті. Допомога друзів і близьких і справді неоціненна! Не виключено також, що у Вас з’явиться нова рольова модель. Також не соромтеся просити поради у тих, кого по-справжньому поважаєте.

Близнюки ♊

Сонце як і раніше впливає на сферу нетрудових доходів. Ви навчитеся більш ефективно економити. Подумайте, як збільшити свої доходи. Зараз хороший час для продуманих інвестицій. Ви не пошкодуєте, якщо вкладете гроші – і пошкодуєте, якщо не вкладете.

Рак ♋

Сьогодні Ви можете залишити конкурентів далеко позаду. Не переживайте, що хтось позаздрить Вашим досягненням. Нехай люди знають, на що Ви здатні і які великі Ваші таланти! Сьогодні Ваші результати будуть говорити самі за себе.

Лев ♌

Робочий проект може одержати несподіваний поштовх сьогодні або найближчим часом. Вам не доведеться нагадувати начальству про якість Ваших результатів. Зараз треба подумати про те, як просунутися ще далі. Такий потужний імпульс не можна просто втратити.

Діва ♍

Вашу увага буде віддано найважливішим людям у Вашому житті – вірніше, навіть одній конкретній людині. Ви не тільки нагадаєте про те, як багато вона значить для Вас, але і будете готові щиро допомогти. Але обережніше! Навіть з найкращих спонукань не можна нав’язуватися і вирішувати за іншого, як йому жити.

Терези ♎

Не переживайте, якщо щось здається нестабільним або не вселяє впевненості. Це – частина процесу змін або, краще сказати, трансформації. Світила благословляють Вас зменшити оберти. Ви відмінно постаралися, коли запускали процес. Тепер прийшов час пристосуватися до змін.

Скорпіон ♏

Зараз Ваша увага потрібна самим близьким і важливим людям. Нехай не все в житті можна виміряти і зважити, Ви прекрасно бачите, наскільки великий їхній внесок. З іншого боку, Ви зможете зрозуміти, хто насправді лише користується Вашими ресурсами і нічого не дає натомість. Настав час важких рішень.

Стрілець ♐

Якщо щось в сім’ї або побуті не вселяє впевненості, краще почекати, поки вляжеться пилюка, і тільки потім діяти. Зважаючи на вплив Місяця, який розмиває все, тверезий і реалістичний підхід може виявитися нелегким завданням. Важких розмов краще уникати. Зосередьтеся на власних потребах. Це не втеча від відповідальності, а здоровий і зважений підхід.

Козоріг ♑

Вам сьогодні буде напрочуд легко ділитися своєю думкою. Постарайтеся побудувати повний логічний ланцюжок: Ваші ідеї просто приголомшливі, але за одну думку зачепиться друга, і в результаті все ризикує змішати. Постарайтеся цього уникнути.

Водолій ♒

Гроші, як відомо, говорять – і більшості людей вони кажуть “до побачення”. Життя надто коротке, щоб рахувати кожну копійку. Але часом ми починаємо просто смітити грошима, і в цьому теж мало здорового. Вплив Місяця може створити у Вас хибне уявлення про власні фінанси. Постарайтеся повернутися з небес на землю, щоб позбавити себе від зайвих проблем.

Риби ♓

У Вашому розпорядженні абсолютно бурхлива уява, з якою треба подружитися. Її треба змогти приборкати, але ні в якому разі не можна засовувати в пильний кут. Сьогодні у Вас є всі шанси дати цілющий поштовх давньому творчому проєкту і нарешті завершити його.