Щасливі числа Знаків Зодіаку

Багато людей вірять в удачу, яку приносять числа. Вони пов’язують всі важливі події з певною цифрою, щоб досягти максимального успіху. Але далеко не кожен знає, що Всесвіт при народженні нагородив нас своїм особистим талісманом, який притягує щастя за знаком Зодіаку. Підвищити своє везіння можна за допомогою нумерології, якій відомий секрет, як залучити гроші, успіх і любов, використовуючи індивідуальний розрахунок.

При складанні гороскопу застосовують числа від одиниці до дев’яти — саме вони визначають подальшу долю людини. Кожному знаку Зодіаку притаманні свої особисті цифри, які наділяють його позитивною аурою і вдалими моментами в житті. Дізнатися повну характеристику певної цифри можна за допомогою нумерологічного тлумачення. Приурочивши важливі події до дат, які збігаються з вашим щасливим числом, ви зможете істотно підвищити свої шанси на успіх.

Число 1. Одиниця символізує індивідуальність, цілеспрямованість, лідерство. Цифра наділяє людини необмеженими можливостями до досягнення поставлених цілей. Людям, що перебувають під її заступництвом, властива самостійність: вони не звикли покладатися на випадок і всього добиваються ціною власних зусиль. Число 1 панує над Рибами та Водоліями, обдаровуючи представників цих знаків Зодіаку упевненістю в собі, уміння відстояти свою точку зору, позитивом і рішучістю.

Число 2. Двійка допомагає розкрити в собі дипломатичні здібності, таланти, високі духовні якості. Справді добрі і чуйні люди народжуються під егідою цифри 2 — миротворці, яким під силу вирішити будь-який спір, врегулювати конфлікт, згладити гострі сварки, не вдаючись до жорстокості і насильства. Люди, яким судилося народитися під впливом цього числа, досягають свого особистого щастя з допомогою спілкування. Завдяки природженій доброзичливості Раки, Терези і Тельці легко домагаються прихильності людей.

Число 3. Про силу цієї цифри складали легенди ще в стародавні часи. Навіть у православ’ї трійка відіграє важливу роль: не дарма практично всі молитви ми вимовляємо тричі. Це символ святості, віри, творення. Народжені з таким кодом безсумнівно досягають висот у будь-якій сфері життя. Їх супроводжує успіх і удача, а будь-які труднощі тільки загартовують характер. Їхні досягнення — запорука сильно розвиненій інтуїції та творчого мислення. Знаки Зодіаку, якими опікується трійка, — Діви, Козороги, Близнюки. А в комбінації з іншими числами число 3 допомагає Терезам, Водоліям, Левам і Стрільцям.

Число 4. Четвірка символізує безмежний розум, вірність, спостережливість, наполегливість, самостійність. Господарям числа 4 можна беззастережно довіряти, вони безсумнівно протягнуть вам руку допомоги. Це сильні і незалежні особи, яким по плечу будь-які проблеми. Вони цінують людей за їхні душевні якості і вміють вибирати собі супутника життя, за яким підуть і у вогонь, і у воду. Заступництво четвірки спонукає людей, народжених під сузір’ям Рака, Скорпіона, Близнюків, Овна, Тельця, до саморозвитку і допомоги іншим людям.

Число 5. Народжені під управлінням п’ятірки наділені енергійністю, природним магнетизмом і великими можливостями. Число 5 обдаровує Раків і Скорпіонів стабільністю, успішністю і тягою до самопізнання. Активно використовуючи цю цифру у своєму житті, можна очікувати успіху в особистій і діловій сферах. П’ятірка наділяє своїх господарів приємними сюрпризами, а можливості людей, що знаходяться під її заступництвом, не знають меж. Однак це число вимагає самостійності і рішучості: танцювати під чужу дудку не вийде, інакше є ймовірність притягнути у своє життя нещастя.

Число 6. Шістка характеризує довголіття, молодість душі, харизматичність, чарівність і престиж серед людей. Народжені під її заступництвом легко домагаються прихильності людей, що грає на руку у здобутті високого положення в суспільстві. Маючи велику кількість зв’язків і можливостей, власник числа 6 швидше досягає успіху. Також це невгамовні особистості, які відчувають необхідність у подорожах. П’ятірка протегує Рибам, Терезам і Тельцям. Представники цих Знаків здатні пристосовуватися до обставин і отримувати вигоду для себе. Всесвітом їм було доручено створювати комфорт і затишок навколо себе, а також допомагати нужденним людям. Щастя постукає в життя власникам шістки тоді, коли вони навчаться приймати відповідальність і проявлять стосовно інших прихильність.

Число 7. Сімка дарує незалежність, духовність, аналітичні здібності. Її володарі відсторонені від впливу інших людей, а сила числа допомагає досягати успіху ціною своїх зусиль, розуму, винахідливості та високої інтуїції. Цифра 7 протегує Овнам, Дівам, Козорогам і Рибам. Часто серед них багато першовідкривачів, вчених. Їхня здатність генерувати нестандартні і геніальні ідеї знаходить своє відображення у суспільстві. Життя таких особистостей ніколи не стоїть на місці, вони практично завжди перебувають у метушні днів і пригод. Спокійне і раціональне ставлення до грошей допомагає їм досягти безбідного існування.

Число 8. Вісімка володіє величезним енергетичним потенціалом і обдаровує Раків, Левів, Стрільців і Козорогів цілеспрямованістю, енергійністю і філософським мисленням. Люди, народжені під її заступництвом, мають тягу до марнославства, слави і легких грошей. Як не дивно, але саме такі особистості більше інших схильні до набуття багатства. Загадкове число, яке має двоїсту натуру, нагороджує своїх господарів можливістю зіткнення з іншими світами. Такі люди можуть знайти своє щастя з допомогою магічних ритуалів; деякі з них навіть наділені екстрасенсорними здібностями. Практичність, стійкість, лідерство, ініціативність і філософське ставлення до життя відіграють важливу роль в досягненні поставлених цілей.

Число 9. Дев’ятка володіє практично всіма якостями цифр від 1 до 8, однак її сила може бути як позитивною, так і негативною. Число наділяє його володарів інтуїцією, чутливістю, потужною енергетикою, силою духу. У Овнів, Левів, Скорпіонів, Терезів спостерігається тяга до всього невідомого і таємничого. А наполегливість і цілеспрямованість, властива їм, допомагає досягти будь-яких висот, яких вони здатні побажати. Щасливе число наділяє їх гострим розумом і здатність. швидко реалізувати ідею. Люди, які вчасно дізнаються про свої приховані можливості, можуть домогтися грандіозних успіхів у житті.

Щасливі числа здатні допомогти вам знайти успіх — досить навчитися покладатися на них. Беручи доленосне рішення в той день, який знаходиться під заступництвом вашого числа, ви забезпечите собі успіх в будь-яких справах. Також можна спробувати розрахувати свій особистий життєвий код долі, який вкаже, що здатне зробити вас успішнішими.

Оригінал