Гороскоп на 24 квітня

Овен ♈

Могутній Марс впливає на секрети і бажання віддалитися, сховатися. Подібні речі важливі для процесу зцілення. Подумайте, як перестати бути ворогом самим собі, які переконання гальмують прогрес. Ви створили ці перепони самі – Вам і прибирати їх!

Телець ♉

Відносини розвиваються приємним, але й страшним чином. Здавалося, що Ваша власна позиція абсолютно зрозуміла – але що щодо іншої сторони? Не чекайте, що гора прийде до Магомета. Краще самі почніть розмову.

Близнюки ♊

Командна робота – вторований шлях до менших зусиль і великих успіхів. Марс вдихне пристрасть у Ваші професійні починання, і між сьогоднішнім днем і 24 травня все буде вдаватися. Але пам’ятайте, що Марс не знає слова “стоп”. Робота – для життя, а не життя для роботи!

Рак ♋

Сьогодні з Вами може трапитися перевантаження інформацією, або самі Ви почнете завалювати співрозмовника деталями і повторами. Вами володіє пристрасть, а зовсім не презирство до чужих розумових здібностей. Але більше – не завжди краще. Не наганяйте на людей позіхання.

Лев ♌

Сьогодні Ви судите себе і своє оточення особливо суворо. Зосередьтеся на позитивних рисах своїх друзів. З ними все в порядку – просто Ви не туди дивитесь. Прощатися безумовно не потрібно.

Діва ♍

Майбутнє – це серйозно. Неможливо чекати його настання вічно. Але деколи ми самі затримуємо його прихід. Песимізм, сумніви, страхи – все це впливає на наші рішення та очікування від майбутнього. Чудовий вихід – зосередитися на поточному моменті. Це не безвідповідальність. Це розумно.

Терези ♎

Завжди варто користуватися шансом поліпшити ситуацію. Зараз у Вас достатньо інформації і досвіду для втілення в життя продуктивного сценарію. Нехай часом і виникає дежавю, в цілому Ваші перспективи помітно покращилися. Настав час зробити крок вперед.

Скорпіон ♏

Щоб змінити обставини, достатньо буде змінити своє ставлення до них. Що буде, якщо ненадовго перестати так сильно турбуватися? Чи не занадто Ви звикли бачити тільки погане? Пора позбавлятися від цієї звички і заново вчитися оптимізму.

Стрілець ♐

Завжди корисно зосередитися на поточному моменті. Ви не зобов’язані вдаватися в те, що роблять інші люди, особливо якщо мова йде про начальство. Нехай самі переживають про майбутнє. Вам потрібно думати про сьогодення і зайняти міцну позицію тут і зараз!

Козоріг ♑

“Якщо не можеш сказати щось хороше – помовчи”. Власні комунікативні звички не викликають у Вас сумнівів, але людям хотілося б бачити більше чуйності й поваги. Говоріть те, що хотіли б чути у свою адресу; так Ви не помилитеся.

Водолій ♒

Чи варте воно того? Або, якщо висловлюватися точніше: чи Ви готові вкласти сили і терпіння, щоб вирішити фінансову проблему? Насправді вона (на щастя) не так вже велика. Прийміть виклик. Ви можете виграти більше, ніж поставили на кін.

Риби ♓

Марс, владика пристрасті, завжди заявляє про себе голосно! У Вас прокинеться пристрасть – в тому числі сексуальна. Але є у Марса і негативні риси. Ви можете почати поводитися агресивно – самі того не усвідомлюючи. Ваша грайливість буде виглядати як задерикуватість.