Цей знак Зодіаку називають «Адвокат Диявола»

Терези — це єдиний знак, який не має тотемного знаку тварини. Символьний знак Терезів — бджола. Це символізує їх як розумних і працьовитих людей, які сильні у своїй єдності.

Терези

Оточуючі Терезів люди, часто звертаються до них, коли відчувають ту чи іншу проблему. Терези намагаються зрозуміти всю суть проблеми, перш ніж дати ту чи іншу пораду. Можливо вони не зможуть вирішити її цілком, але завжди вислухають та нададуть увагу і психологічну підтримку, яка в цей момент потрібно. Немає нічого більш подразливого, для Терезів, ніж вплив негативу з боку оточуючих на них.

Їхнє оточення повинно бути збалансоване, з хорошою енергетикою. Якщо є конфлікт, вони намагаються спостерігати спочатку з боку за його розвитком. Однак, Терезів дуже часто називають «адвокатом диявола», тому що вони не вибирають ту чи іншу сторону. Але врешті-решт, намагаються погасити конфлікт, залишаючись в нейтральній позиції.

Чарівність

Терези дуже легко любити, тому що вони володіють чарівністю. Вміння змусити всіх почувати себе цікавим і важливим, і здатність добре розуміти почуття і емоції оточуючих їх людей, дає їм можливість дарувати радість і позитив у відповідь на гарне до них ставлення. Терези мають відмінне сприйняття, і прагнуть досягти довгострокових відносин з партнером, і не люблять людей зі складною манерою поведінки.

Вони вважають, що повинні навчитися читати людину зсередини, а не ґрунтуватися на його поглядах і манері поведінки. Досі, попри хорошу здатність розуміти оточуючих їх людей, Терезам дуже важко сказати «ні», і тому вони часто опиняються в стресових ситуаціях, тому що потреби інших вище своїх власних можливостей. Вони хочуть догодити всім, але дуже швидко розуміють, що це неможливо зробити.

Чутливість

Терези дуже чутливі, коли люди, які їх оточують стають їхніми кращими друзями. Навіть коли вони сперечаються з кимось, їхня харизма і доброта завжди допомагають ґрунтовно розібратися в цьому спорі. Терези не люблять злитися, але, коли справа доходить до цієї точки, Вам краще відійти в сторону і перечекати цю бурю. Так само як люто вони вибухають, так і затихають, без натяку на те, що все ще сердяться. Навіть починають шкодувати, що так нестримано себе повели.

Романтика

Терези люблять всім серцем. Якщо Ви досить щасливі, щоб заслужити любов Терезів, то Вам треба знати, що Ваше серце завжди буде в їхніх теплих обіймах. Любов Терезів — найбільша любов, яку Ви коли-небудь знайдете. Вони будуть дуже уважні до Вас і до Ваших потреб. Терези не вірять в кохання з першого погляду.

Вони дуже обережні і шукають довгострокові відносини. Хоча дуже легко залучають партнерів, вони дуже вибагливі, і доброзичливі. Терезам не просто вибрати одну людину, щоб відкрити своє серце.

Соціальні метелики

Ніхто не може вийти з незручної ситуації краще, ніж Терези. Вони є дипломатами і з неймовірною легкістю виходять із дивної ситуації, що склалася. Дуже люблять бути в оточенні людей. Терези є творчими душами. Природжені лідери і без проблем йдуть по сходах успіху, завжди прагнуть більше довідатися нового й триматися якомога далі від посередності. Незалежно від того, на скільки Ви любите бути в їхньому товаристві, Ви повинні знати, що іноді їм потрібно трохи самотності.

Краса – і зовні, і всередині

Терези під правлінням Венери, яка є богинею краси і любові. Вони цінують красу у всьому, будь то друг, партнер, музика чи мистецтво.

Оригінал