Чому зраджують чоловіки – згідно зі знаком Зодіаку

Близнюки зраджують інтелектуально, полум’яним Овнам потрібні емоції, а Скорпіони люблять інтригу…

Овен

У чоловіків, народжених під знаком Овна, дуже роздуте его. Вони потребують уваги, а тому підірвати їхню впевненість в собі досить легко. Багато Овнів фліртують тільки з метою довести свою привабливість. Хоча це знак стихії Вогню, найчастіше представники даного сузір’я намагаються втекти від заборонених відносин. А до зради вони вдаються тільки в тому випадку, якщо їхній партнер не зберігає їм вірність, що теж говорить про їхнє велике марнославство.

Телець

Тельці відомі своєю абсолютною відданістю партнеру. Але вони з легкістю можуть зрадити йому, якщо у них з’являться підозри в його невірності. Телець зрадить коханій людині, якщо йому буде не вистачати любові, фізичної близькості або уваги. Зрада лише доповнює відчуття самотності, яке так гостро відчуває цей ніжний і велелюбний знак Зодіаку. Тому постійно працюйте над своїми відносинами з Тельцем, не нехтуйте ним і тоді він буде вам зберігати вірність.

Близнюки

У випадку з Близнюками мотиватором зради виступає не хіть, а потреба в інтелектуальній стимуляції. Представники цього неспокійного знака Зодіаку люблять ігри і хвилювання, що мають місце під час відвертих розмов.

Якщо Близнюки відчувають себе самотніми і покинутими, вони почнуть шукати того, з ким це можна виправити. У випадку з цими людьми істина про те, що протилежності притягуються, не працює. Навпаки, притягаються тільки і виключно схожі люди і риси.

Рак

Люди, народжені під знаком Рака, дуже вірні і схильні відчувати свою провину, тому їхня мотивація до зради дуже низька. Діти Місяця страждають лише від проблеми невпевненості в собі і виявляються під величезним впливом людини, яка зустрілася їм на шляху, коли вони відчували внутрішню порожнечу і так потребували в «доповнені». Однак подібне відбувається дуже рідко, тому можете бути впевнені в цілковитій відданості свого партнера-Рака.

Лев

Полум’яному Леву просто необхідно емоційне збудження. Він любить перебувати в центрі уваги. Деякі Леви жадають сексу і вірять, що є кращими коханцями у світі, тому схильні намагатися спокусити свою партнерку, щоб це довести. Леви дуже чутливі до кризи середніх років, тому часто заводять собі молодих коханців, які часом молодші на 20 років. Вся справа в бажанні знову відчути себе молодими.

Діва

Хто б міг подумати, що Діви це потенційні зрадники? Зрада Діви не завжди має фізичний характер, але вона безумовно психологічна. Народжені під цим знаком схильні відчувати себе винними у скоєному. А найпоширенішою причиною зради цих чоловіків є повне розчарування, викликане усвідомленням, що всі їхні зусилля залишаються непоміченими. Ось тоді вони і починають змінювати, намагаючись знайти заспокоєння в безглуздих інтрижках.

Терези

Терези люблять догоджати. У чоловіків, народжених під знаком Терезів, суворі принципи — вони серйозно ставляться до своїх відносин, а тому не належать до числа потенційних зрадників. Однак Терезам складно комусь відмовити, що несе в собі деяку небезпеку. Але оскільки Терези вірять, що любов вічна і дана зверху, навряд чи вони зважаться на зраду. Головне не дозволяйте своєму партнеру знайти собі нову вічну любов, поки він зустрічається з вами.

Скорпіон

У тому, що стосується вірності, у пристрасного і загадкового Скорпіона погана репутація. Оскільки ці люди дуже привабливі в сексуальному плані, їх часто звинувачують у зраді, навіть якщо її не було. Чоловіки, народжені під цим сузір’ям, належати до категорії любителів пригод і любовних романів. У них ненаситні фізичні потреби, яким вони часто не можуть протистояти. З іншого боку, Скорпіони дуже мстиві, якщо їм зрадити.

Стрілець

Стрільців роблять особливими багато речей. Крім того факту, що вони жадають емоційного збудження завжди, їм недостатньо того, що у них вже є. Тому вони знаходяться у вічному очікуванні нового, пристрасного коханця. Проблема виникає в той самий момент, коли їхній невинний флірт переростає у щось більше. Але Стрільці починають панікувати, якщо все приймає серйозний оборот. Ось чому вони намагаються бути вірними своїй другій половинці.

Козоріг

Якщо у відносинах немає поваги та любові, у Козорога розвивається невпевненість у собі. Наявність різних точок зору у людей одного і того ж знака Зодіаку приводить до висновку про те, що одні Козороги розглядають секс як щось «брудне і зворушливе», а інші вважають, що любов вбиває жагу пригод. Це ще одне сузір’я, яке роздирає почуття провини, що робить його представників схильними тримати себе під контролем у питаннях «забороненої» пристрасті.

Водолій

Водолій жадає уваги і почуття того, що він комусь потрібен. Цим людям часто зраджують, тому що їхні партнери потребують романтики. А ось самим Водоліям, як і Близнюкам, потрібні не романтика, і не сексуальний або фізичний контакт, а психологічний зв’язок. А це може бути набагато гірше, ніж просто секс.

Риби

Основним мотиватором Риб є впевненість в собі. Як і у випадку з Левом, Риб вкрай засмучує їхній вік. Коли вони усвідомлюють, наскільки коротке людське життя, Рибам раптово перестає хотітися старіти, і вони ставлять собі запитання: «А де ж магія?».

Як і Скорпіон, цей знак тягнеться до всього таємничого і інтригуючою. Будучи романтиками, Риби схильні вірити, що гарячий флірт з новим знайомим може виявитися їхньою долею.

Оригінал