Промені добра серед знаків Зодіаку

Будь-яка людина має певну ауру – у когось вона світла, у когось темна, але вона є в кожного. Ми всі прагнемо спілкуватися з тими, у кого аура позитивна, – з ними легко і комфортно. І навпаки, нас ніби щось відштовхує від людей, чия аура негативна, – вони випромінюють негатив, негативно впливають на людей.

Астрологи вважають, що є люди з найчистішою аурою, вони належать певним знакам Зодіаку. Дослідники пишуть, що аура людини має навіть свій колір, який певним чином характеризує людину. У Близнюків вона, наприклад, білосніжна. На ній жодної плямочки. Цим зумовлений їхній спокійний характер, який і рятує їх у конфліктних ситуаціях.

Близнюки є представниками водної стихії, характеризуються тим, що нікому не бажають зла. І ця добродушність позитивним чином позначається на їхній аурі. Вона є символом їхньої білосніжної аури. Ба більше, білий колір вважається ознакою внутрішньої заспокоєності, комфорту, гармонії. І в цьому Близнюки досягли самої досконалості.

Деякі люди вважають Близнюків незвичайними, не схожими на інших. Але Близнюки особливо не звертають уваги на жарти на свою адресу. Вони лише посміхаються вам у відповідь, не помічаючи іронії. На думку оточуючих, така незлобливість робить Близнюків диваками, багато хто вважає, що Близнюки через свою дивакуватість дають людям другий шанс тоді, коли ті вже зробили якийсь промах.

У цьому й помилка багатьох, тому що Близнюки зовсім не дурні, просто не люблять з’ясовувати стосунки, займатися розбираннями з ким-небудь. Вони всіляко уникають конфліктів. Ба більше, Близнюки найпершими приходять на допомогу. А якщо проблеми трапилися в них, то вони шукають шляхи вирішення, а не винних. Багато хто в такій ситуації ображається і обмірковує плани помсти, а Близнюки легко і невимушено вирішують усі свої питання, не зашкодивши нікому. Це й формує їхню світлу ауру.

Наступним знаком у Зодіаку, який наділений позитивною аурою, вважається Рак. Вони володіють певною мудрістю, філософським поглядом на життя. Це, можна сказати, їхні вроджені якості. Вони й допомагають розфарбувати їхню ауру у світло-бузковий колір, як вважають дослідники. Раки мають потужну інтуїцію, здатні передчувати деякі події, володіють даром передбачення.

Для Раків характерна часта зміна настрою. Але це залишається всередині, оточуючі не помічають такі перепади, мабуть, тому, що це ніяким негативним чином не позначається на них. Раки і запальні саме тому, що дуже чутливі, і знову ж таки ця чутливість допомагає їм розпізнавати настрій і переживання інших. Ця здатність допомагає Ракам розпізнати, з ким варто зараз вирішувати складне питання, а щодо когось варто почекати зі спілкуванням.

Раки щедрі на все, чим володіють самі. Вони можуть поділитися навіть останніми грошима з абсолютно незнайомою людиною, водночас самі не будуть на мілині, оскільки доля обдаровує їх знову і знову. Така щедрість і є ознака чистоти, безкорисливості, духовної наповненості, а це є не в кожного. У Рака, таким чином, є моральне право наставляти когось, повчати життєвих питань.

Спілкуючись із Раками, ми отримуємо ключ до мудрості і більш виважено оцінюємо те, що відбувається.

У цьому рейтингу Діви посідають найвищу сходинку. Аура Діви розфарбована в синій колір завдяки розважливості цього земного знака. У всіх аспектах життя раціоналізм рухає Дівою, керує її поведінкою якнайкраще.

Діви дуже потайливі, вони не будуть відкривати свої внутрішні переживання стороннім. Це пов’язано і з тим, що Діви навряд чи допоможуть незнайомій людині, навіть якщо вона потребує допомоги. Перш ніж допомогти комусь, Діва має переконатися, що переживання людини щирі, що ситуація, як її описує сама людина, справді така і є. Усе перевірити – девіз Діви.

Що стосується близької, рідної людини, то Діви прийдуть на допомогу, не замислюючись, не залишать її наодинці зі своїми проблемами, поділяться навіть останнім. Діву відрізняє те, що вона цінує кожен момент життя, приймає все, що відбувається, прагне наповнити кожну хвилину життя. Протягом усього життя Діва прагне виправити недосконалість цього світу, зробити його кращим. Їм не властива заздрісність, злість, корисливість. Вони в пошуку досконалості, і це очищає їхню ауру.

Оригінал