Хитрі жінки за Знаком Зодіаку

Безумовно, всі дівчата здаються милими зайчиками і котиками, але тільки спочатку. Всередині кожної лапочки сидить справжній демон. Дізнайтеся про самих підступних дівчат!

Овен

Панянки-Овни вкрай рідко бувають підступними, тому що зазвичай вони розуміють: ну не дав їм всесвіт таланту підступності, не дав. Це по-перше. А по-друге, в Овнів просто не вистачає витримки. На щастя. Тобто, навпаки, до нещастя. Підступні плани панянки Овна волочиться за нею, як парашут за Штірліцом, тому уберегти себе від її віроломства простіше простого. А от якщо дівчина-Овен вирішить діяти прямо і відкрито (як вона зазвичай і діє) — то вам царство. Небесне.

Телець

Підступність Тельця — у раптовості. Дівчина-Телець дуже хоче бути гарною дівчинкою, і, по суті, нею і є. А ще вона розумна і сильна. Тобто двожильна. Тому навколишні безсоромно влазять на її могутню шию і з комфортом там розташовуються, а дівчина-Телець всіх їх на себе тягне. Мовчки. Типу так і треба. Але в один прекрасний день вона вирішує, що з неї досить. І тоді проливається кров. У кращому випадку. У гіршому — все навколо перетворюється в радіоактивну пустелю. Ті, кому вдалося вижити, потім довго ходять до психоаналітика і скаржаться: як же, мовляв, так? Попередила б хоч! О, яка підступність!

Близнюки

Підступність Близнюків в тому, що вони ніколи не замишляють ніякого підступу. Дрібні капості Близнюки підступністю не вважають, тому що, правильно, це занадто дрібно. А якщо зловити панночку-Близнюка на втіленні дійсно чорних задумів, вона, не кліпнувши оком, скаже: «Це не я!» І, дійсно, не вона. Просто одна з її підступних субособистостей. І треба розуміти, що субособистість ця не просто підступна, а ще й брехлива. Намеле сім мішків вовни зверху, потім не відмиєтесь. І найприкріше — не зі зла це все, не зі зла. Просто куди ще Близнюкам розум свій дівати, свій непомірний інтелект? Розминають ось його, вигулюють. На щастя, рідко. Підступна субособистість у них тільки одна. Здається.

Рак

Тонкий маніпулятор. Панночку-Рака ніхто і ніколи не запідозрить в підступності, тому що близьких людей вона дуже любить, а далекі їй абсолютно байдужі, то з чого б вона стала замишляти проти них яке-небудь зло, так? Вірно, не стане. Все найкраще — самим близьким: якщо дівчина-Рак когось полюбить, то стане йому рідною матір’ю. І все. Нікуди від неї не дінешся. Бо як, як можна образити цю святу жінку? Вона для тебе стільки зробила, як можна змусити її страждати?! Загалом, зв’язався з Раком — до кінця днів будеш танцювати під її дудку. Біля її спідниці.

Лев

Підступність Левиць — найчесніша у світі підступність. Левиці не мають ні найменшого бажання когось принижувати, чужі страждання не доставляють їм задоволення, а мстити, на їхню думку, дрібно і взагалі фу. Левиці хочуть тільки одного – підняти свій трон ще трішки вище. Тому підступна Левиця намічає перспективну жертву, наближає до себе, вводить у вище суспільство і люб’язно там обертає, угу. І як тільки жертва чогось досягає, Левиця миттю присвоює собі всі її заслуги. І навіть не можна сказати, що незаслужено, ось у чому підступність!

Діва

Юдин поцілунок? Ні, не чули. Для Діви це занадто просто. Діва — не просто хитрий єзуїт, Діва — досвідчений ляльковик. В її голові зберігається безліч сценаріїв, за якими повинні жити всі навколишні люди. Діва тонко їх спрямовує і непомітно насолоджується результатами. Ті, хто розуміє, в чому справа, визнаються непридатними ляльками і підлягають вибракуванню. Але зазвичай ніхто не розуміє. Бо Діва маніпулює оточуючими не заради вигоди, а для задоволення. Ну подобається їй.

Терези

Терези взагалі не підступні. Зовсім. Тому що Терези надто благородні, по-перше, а по-друге — занадто емпатичні. Першим ділом панночка-Терези ставить себе на місце можливої жертви злих задумів, уявляє всю ситуацію в найдрібніших подробицях і відчуває всю гаму почуттів, покладену несправедливо відданим: всю образу, весь біль, всю жалість до себе. І вирішує, що це занадто жорстоко. Але якщо вже панночка-Терези вирішується на підступність, то вона у неї абсолютно чиста і дитяча: «Не бери мої іграшки і не пісяй в мій горщик!» Це — максимум. Ось всі б так, правда?

Скорпіон

Підступність панянки-Скорпіона народжується раніше неї, це факт. Вона навіть не замишляє нічого такого, вона просто так живе. Підступні плани, витончені багатоходівки, хитрі маніпуляції — все це не зло, це просто такий спосіб розслабитися. Можна не звертати уваги, тому що куди ви дінетесь? Той, хто попався на гачок панянки-Скорпіона, приречений бовтатися на ньому до кінця своїх днів. Але це, звичайно, не найстрашніше. Найстрашніше — перейти Скорпіону дорогу. Тому що в цьому випадку вроджена підступність панянки-Скорпіона посилюється іншою вродженою якістю. Безжальністю. Ну, як кажуть, амінь.

Стрілець

Підступність панянки Стрільця — у відкритості. Якщо вона раптом вирішить когось підступно зрадити, то першим ділом розкаже про це всім своїм друзям. Бо це ж так цікаво обговорити! Разом будувати хитрі плани, прокачувати вміння лукавства, відточувати деталі каверз. Власне, на цьому панночка-Стрілець зазвичай і заспокоюється, тому що раптом розуміє, що підступність — це несолідно, і взагалі їй лінь. Проблема в тому, що численні друзі панянки-Стрільця цього не розуміють. І з ім’ям Стрільця на вустах виходять на стежку. І це, треба сказати, гігантська армія. Загалом, шансів немає.

Козоріг

Підступність панянки-Козорога в тому, що ніхто не чекає від неї підступу. І, загалом, справедливо: на такі дурниці у неї просто немає часу, тому вона їх і не планує. Воно виходить саме. Наприклад, Козороги дуже підступні в любові. Якщо дівчина-Козоріг вирішить, що їй потрібен чоловік, вона швиденько напише план зі 100 пунктів, які допоможуть його завоювати. І почне виконувати. Але в той момент, коли нещасний зрозуміє, що жити без неї не може, дівчина-Козоріг раптово зверне проєкт. Тому що нерентабельно. І хоч з мосту при ній стрибай — не розжалобиться. Померла так померла.

Водолій

Підступні Водолії — це валізи з потайним дном. Дівчина-Водолій — сама доброта, сама милота і сама легкість: здається, що ніщо не здатне її зачепити, що вона ніколи не ображається і нікому не бажає зла. Насправді вона все пам’ятає. Все! Просто дівчина-Водолій – натура, яка тонко відчуває, вона вміє вибирати правильну ситуацію. Ось, наприклад, образили ви Водолія і забули про це, а тут раптом вам «Оскар» вручають. Червона доріжка, оплески, журналісти. Хто їм розповість про вас? Правильно, Водолій. І треба розуміти, що розповість вона страшне. Ту саму Ганебну Таємницю. А потім лясне оченятами і скаже: «А що такого?»

Риби

Риби — найпідступніший знак зодіаку. Генії зла, єзуїти 80 левела, Макіавеллі нервово курить за рогом. Бо панночка-Риб однаково люб’язна і з тими, кого щиро любить, і з тими, кого має намір підступно зрадити. Причому вона ніколи не дасть приводу підозрювати її в чорній підступності. Вона просто сплете майстерну мережу інтриг, і ось вже нещасний об’єкт її злодійських задумів, розбігшись, стрибає зі скелі. Тому що він раптово зрозумів, що навкруги вороги і всі його ненавидять. Одна тільки Рибка — хороша, добра людина, але цього так мало…

Оригінал