Гороскоп на 17 вересня 2023 року

Овен ♈

Хочете заслужити прихильність долі? Тоді обов’язково спробуйте що-небудь нове сьогодні – що-небудь таке, чого Ви завжди побоювалися. Останнім часом у Вашому житті явно не вистачало драматизму, і Вам обов’язково потрібно знайти спосіб знову розігнати в собі кров. Зберіть у кулак усю притаманну Вам амбітність, рішучість і відвагу. Спробуйте стрибнути з парашутом. Візьміть участь у якій-небудь аматорській постановці. Організуйте зустріч зі своїм керівником. Головне вирвіться з тієї рутини, на яку останнім часом перетворилося Ваше життя.

Телець ♉

Дуже багато деталей і нюансів Вашого життя перебуватимуть у підвішеному стані, у зв’язку з чим Вам неминуче доведеться перенести ті плани про подорожі, які Ви виношували. На щастя, подібна невизначеність буде відчуватися всього кілька днів. І якщо ви зберігатимете високу фізичну активність, то цей час мине для вас набагато швидше.

Близнюки ♊

Сьогодні Вам буде потрібно приділити увагу своєму здоров’ю. Як слід підкріпіться вранці, адже на вас чекає винятково насичений і активний день. І не забудьте дати їжу і своєму розуму! Почитайте якусь пізнавальну книгу або журнал. Можливо, Ви ніколи не зараховували себе до числа інтелектуалів, але Вам, безумовно, буде цікаво побільше дізнатися про навколишній світ.

Рак ♋

Ви давно виношуєте якусь мету, за здійснення якої ніяк не наважуєтеся взятися? Ну що ж, сьогодні Вам буде потрібно зробити вибір: або впритул взятися за її реалізацію, або просто від неї відмовитися. Досить вагатися. Якщо Ви занадто боїтеся братися за ці плани, то навіть не забивайте собі ними голову. Але якщо Ви дійсно хочете втілити їх у життя, то збирайтеся з духом і беріться за справу.

Лев ♌

Якщо сьогодні Вам надійде якийсь документ, не підписуйте його доти, доки не вивчите всі його нюанси. Якщо ви будете надто поспішати, то в підсумку можете взяти на себе низку зобов’язань, про які згодом сильно шкодуватимете. Наберіться терпіння і будьте готові відхиляти всі пропозиції, які не припадуть Вам до душі.

Діва ♍

Дружні стосунки можуть мати найрізноманітнішу і найхимернішу форму. Саме це і робить їх такими яскравими і захоплюючими. Сьогодні Вам, імовірно, буде важко зрозуміти одного з Ваших друзів, який багато в чому на Вас не схожий, і якщо Ви не виявите належної витримки у висловленні своєї точки зору, то можете ненароком спровокувати конфлікт. Намагайтеся пом’якшувати свою критику дещицею приємних компліментів.

Терези ♎

Сьогодні Вам неодмінно буде потрібно пробудити в собі силу волі. Перед Вами буде відкрита величезна кількість найрізноманітніших можливостей і перспектив, і Вам буде потрібно відразу ж їх реалізовувати. Цей день чудово підходить для будь-яких нових починань. Тому не бійтеся ставити перед собою по-справжньому важкі й високі цілі.

Скорпіон ♏

Схоже, що останнім часом Ваша здорова амбітність дещо притупилася, і настав час Вам впритул взятися за вирішення цієї проблеми. Просто поставте перед собою якусь незначну мету, якої Ви змогли б досягти до кінця дня. Щойно Ви нагадаєте собі про те, що дійсно можете втілювати задумане в життя, у Вас одразу ж прокинеться Ваша ініціативність. Неважливо, яку саме мету Ви перед собою поставите – головне не сидіти склавши руки.

Стрілець ♐

Сьогодні Вам у жодному разі не можна буде дивитися на навколишній світ у чорно-білих тонах. Не буває поганих і хороших людей, не буває правильних і неправильних переконань. Звісно, часом може бути складно жити в такій сірій зоні, рахуючись з усіма точками зору і рівною мірою їх поважаючи, але такий підхід приносить дуже багаті плоди, адже він дає вам можливість по-справжньому близько познайомитися з іншими людьми. Нікого не засуджуйте. Приймайте кожного таким, яким він є – навіть тих, з ким Ви не згодні.

Козоріг ♑

Трохи занудьгували? Ну що ж, тоді Вам і карти в руки – активно беріться за справу і здійсните у своєму житті низку якихось змін. Навіть найнезначніші зрушення в цій царині принесуть вам воістину фантастичні плоди. Спробуйте заварити собі якусь нову каву цього ранку. Одягніть взуття, яке давно не носили. Доберіться до роботи незвичним для вас маршрутом. Пам’ятайте: для того щоб відчути новий смак життя, зовсім не обов’язково робити якісь радикальні кроки.

Водолій ♒

Ви тільки-тільки почали втілювати свої нові цілі в життя, тому навіть не думайте про те, щоб розслаблятися і влаштовувати собі перепочинок. Продовжуйте наполегливо рухатися вперед – і ви зумієте домогтися воістину фантастичного прогресу, який наповнить вас відчуттям глибокої задоволеності та повноти. Вся ця позитивна енергія навіє на Вас безліч нових ідей і підштовхне до нових прагнень та ініціатив.

Риби ♓

Сьогодні Вам явно не варто ставити під сумнів те, що говоритимуть Вам інші люди, навіть якщо часом їхні слова здаватимуться Вам неправдоподібними. Не сумнівайтеся в тому, що коли вам буде потрібна їхня допомога, оточення неодмінно прийде вам на виручку. В іншому разі Ви можете самі себе накрутити й наробити купу дурниць, які справді коштуватимуть Вам прихильності інших людей. Тож просто розслабтеся і повірте в те, що сьогодні на Вас чекатиме винятково яскравий і приємний день.