Гороскоп на 31 січня

Овен ♈

Сьогодні Вам слід ретельно фільтрувати все, що збираєтеся сказати, оскільки через різновекторний вплив Місяця і Марса Ви ризикуєте опинитися в якійсь вельми незручній ситуації. Двічі, а то й тричі подумайте про те, що хочете сказати, незалежно від форми вираження Ваших слів: усної, письмової чи електронної. Але, найімовірніше, Вам таки доведеться перед кимось вибачитися за свої коментарі чи гостру критику.

Телець ♉

Якщо Ви ніяк не наважувалися зайнятися своїми фінансовими справами і навести там лад, значить Ваш час настав. Сьогодні завдяки впливу Місяця і могутнього Марса у Вас будуть усі шанси зробити так, щоб Ваші гроші були під контролем. Ба більше, Ви, ймовірно, ще й зможете знайти непоганий спосіб заробітку, який може суттєво збільшити Ваш гаманець. Головне, не забувайте про те, що для успіху Вам потрібно докладати зусиль.

Близнюки ♊

Звичайно, Вас не можна назвати людиною сором’язливою, але сьогодні Вас побачать буквально всі оточуючі. Цього дня Ваша харизма стане настільки сильною, а Ваше серце сповниться такої мужності і сили, що ніхто і ніщо не зможе встояти перед Вами. Це означає, що настав час поставити перед собою одну, а то й дві амбітні цілі і рухатися до них.

Рак ♋

Сьогодні ви зможете звільнитися від якоїсь проблеми, що гнітить вас. Можливо, останнім часом Ви дуже багато сил вкладали в якусь справу, але бажаного результату так і не змогли досягти. Але, як свідчить стара приказка, якщо у вас нічого не виходить, спробуйте спочатку прочитати інструкцію. Місяць і Марс підштовхуватимуть вас узяти тайм-аут, подивитися на картину загалом, а потім ухвалити рішення, яке зрушить процес із мертвої точки.

Лев ♌

Якщо у Вас раптом виникне бажання поспілкуватися зі своїми давніми знайомими, які досить давно зникли з Вашого горизонту, не варто йому опиратися. Але при цьому Ви не повинні забувати про те, що у Вас є якісь робочі справи, які потребують Вашої уваги. Можливо, Ваші старі товариші можуть допомогти Вам у цих справах – з’ясуйте це за першої ж можливості. За правильного підходу на вас чекає успіх.

Діва ♍

Місяць і Марс об’єднаються, щоб посилити ваші амбіції і дати вам приплив енергії, яка дасть вам змогу домогтися успіху майже в будь-якому починанні. Особливо це актуально для Вашої професійної діяльності, а також фінансових питань, які останнім часом, можливо, давали про себе знати не так, як Вам би хотілося. Утім, якщо вам доведеться працювати з людьми, намагайтеся трохи себе стримувати, адже вируючий океан енергії всередині вас може зробити вас занадто наполегливими.

Терези ♎

Сидіти в кріслі і мріяти про те, в яку подорож Ви вирушите, могло бути Вашим улюбленим заняттям останнім часом. Однак сьогодні завдяки злиттю аспектів Місяця і Марса ваші думки почнуть поступово замінюватися діями. Вашу пристрасть до подорожей може бути важко стримувати, тому дозвольте їй керувати Вами.

Скорпіон ♏

Сьогодні завдяки впливу світил Ваше лібідо може істотно посилитися, а отже, Ваше спілкування з кимось цікавим, ймовірно, увійде в інтимну сферу. І навіть якщо Ви не планували нічого, крім суто платонічних стосунків, дуже велика ймовірність того, що симпатична Вам людина скаже Вам щось таке, від чого у Вас буквально відвисне щелепа.

Стрілець ♐

Сьогодні планети впливатимуть на партнерські стосунки, а отже, у Вас є прекрасний шанс значно посилити свої позиції завдяки комусь. Можливо, йдеться про Вашу другу половинку або ділового партнера. У будь-якому разі, ваш дует стане найпотужнішою силою, на яку доведеться зважати всім, тож не гайте часу дарма. І приготуйтеся побачити Силу Двох!

Козоріг ♑

Сьогоднішній зв’язок Місяця і Марса нагадає вам, що ви не можете залити брудом двигун і чекати його бездоганної роботи після цього. Сьогодні це може стосуватися Вашого організму, тож перестаньте загаджувати його всякими хімікатами і шкідливими звичками. Цей день може дати вам поштовх до здорового способу життя, занять фітнесом або нової корисної дієти. При цьому сьогоднішня планетарна комбінація дасть вам змогу зрушити з мертвої точки в якомусь робочому питанні.

Водолій ♒

Місяць і Марс додадуть тепла з домішкою жадання в романтичну сферу Вашого життя. Імовірно, Ви будете сповнені пристрасті до об’єкта Ваших симпатій, а це значить, що ви разом можете спокійно вдатися до відпочинку і задоволень. Чи є в цьому всьому якийсь підступ? Можливо, Вам варто все ж трохи стримувати себе і пам’ятати, що грубість у цьому випадку недоречна.

Риби ♓

Ваш дім там, де життя й активність! Сьогодні Місяць і Марс наповнять вас енергією, яку можна буде використовувати на благо вашої сім’ї і вашої оселі, а можна буде підливати олії у вогонь конфлікту, що назріває. Вибір за Вами, але краще спрямувати свої сили на творення, а не на руйнування. І не забудьте про те, що комусь із близьких, ймовірно, потрібна Ваша допомога.