Гороскоп на 9 березня

Овен ♈

Навіть якщо просто зараз на Вашому шляху немає жодних перешкод, Ви можете відчувати, що щось Вас стримує. У Вас недостатньо часу, грошей або підтримки. У чому б не полягало Ваше виправдання, воно залишається виправданням. Зробіть усе можливе і не зациклюйтеся на тому, чого Вам не вистачає. Проявіть креативність і заповніть пропуски самі. Ви можете це зробити, потрібно лише повірити в себе! Усі навколо у Вас вірять.

Телець ♉

Сьогодні Вам буде особливо важко повернутися у звичну колію після того, як Ви насолоджувалися життям і отримували задоволення. Чому б не продовжити вечірку ще на якийсь час? У цьому немає жодної шкоди, і зірки схвально підморгують Вам. Фактично вони прямо вказують, що Ви маєте ще трохи потішити себе приємними речами. Тільки переконайтеся, що не переборщите з цим, адже рано чи пізно доведеться повернутися до виконання обов’язків.

Близнюки ♊

У Вас є все необхідне для того, щоб вразити вищих людей. Насправді Ваша яскрава особистість настільки чарівна, що на Вас будуть обертатися всі, хто зустрінеться. До їх числа може входити хтось, кого Ваш друг вважає своєю власністю, тож переконайтеся, що Ваші наміри зрозумілі. Зрештою, Ви ж не хочете вторгатися на територію друга. Використовуйте свою природну харизму, щоб згладити ситуацію.

Рак ♋

Ви когось із кимось переплутали або справді вперше бачите справжню особистість певної людини? Виступіть у ролі детектива, якщо справа стосується минулого. У світлі нещодавньої поведінки цієї людини Ви можете більше не списувати бездумні та навіжені вчинки на випадковість. Насправді в цьому може бути закономірність. Тепер, коли перед Вами є всі докази, необхідно вирішити, що робити далі. Дозвольте совісті бути Вашим провідником.

Лев ♌

Згода спробувати порозумітися з усіма насправді не допоможе, а лише нашкодить. Час визначитися з власною думкою й озвучити її. На що Ви згодні? Що хочете робити насправді? Чи вірите в те, що було сказано, чи сприймаєте ситуацію зовсім інакше? Подумайте над цими питаннями і почніть відстоювати свою позицію. Люди спочатку можуть здивуватися, але почнуть більше вас поважати.

Діва ♍

Не можна квапити любов – іноді доводиться просто чекати. Будьте терплячі, коли справа стосується стосунків, особливо якщо нещодавно Вам разом із коханою людиною довелося пережити серйозний струс. Дуже важливо, щоб Ви не налаштовували себе на ультиматум – примирення або розрив. Енергія, з якою Вам довелося зіткнутися, дуже драматична, однак це ще не означає, що необхідно просто зараз вирішити питання раз і назавжди. Зберігайте відкритість.

Терези ♎

Ви відчуваєте, що Ваш внутрішній світ – це найприємніше місце? Це можна зрозуміти, особливо якщо у Вашій голові така величезна кількість ідей і приємних фантазій. Вірите Ви в це чи ні, але є спосіб дисциплінувати Вашу нескінченно багату уяву, не обмеживши потік креативності – необхідне лише бажання спрямувати її на потрібний шлях. Те, що Ви придумуєте, змінить думку багатьох людей і відкриє їм очі.

Скорпіон ♏

Ви налаштовані амбітно і можете спрямуватися до нової мети, яка поки що трохи виходить за рамки Ваших можливостей. Хоча Ви завжди активно беретеся за справу, не переоцінюйте свої можливості, інакше виконання поставленого завдання може виявитися невиправдано ризикованим. Натомість сконцентруйтеся на відточуванні своїх навичок, завершенні незакінчених проєктів і наведенні ладу в домі. У цих деталях може критися ключ до майбутнього успіху.

Стрілець ♐

Новий потік енергії надійде якраз вчасно. Складні стосунки або робочий проєкт повернуться до життя завдяки її впливу. Ви можете очікувати прогресу або просування в будь-якій сфері свого життя, в якій останнім часом був застій. Перешкоди зникнуть самі собою, в той час як ви рухатиметеся до бажаної мети. Продовжуйте свою роботу і дозвольте діям говорити за Вас.

Козоріг ♑

Зробіть паузу і згадайте деякі слова, які Ви вимовили не так давно. Перемотайте трохи вперед і згадайте ефект від деяких поспішно сказаних фраз. Ваша нетерплячість не йде на користь складним стосункам – їм потрібно більше часу, а також увага і турбота, щоб розквітнути на повну силу. Самотерзання не допоможуть, тому пробачте себе і рухайтеся далі. Намагайтеся більше спілкуватися, і тоді з’явиться шанс почати все спочатку.

Водолій ♒

Ви володієте дуже відданим і люблячим серцем, а також невгамовним незалежним духом, який не так-то просто утримати на місці. Багатьом людям складно примиритися з такою комбінацією, проте є й ті, хто гідно цінує це незвичайне поєднання якостей. Людина, яка хоче пов’язати своє життя з Вашим, зрозуміє це і не стане просити Вас позбутися однієї зі сторін Вашого характеру. Тримайтеся.

Риби ♓

Хоч би яку стомленість Ви відчували, постарайтеся подолати самонавіяне відчуття неадекватності того, що відбувається, тому що цілком імовірно, що це лише Ваші страхи. Друзі та колеги бачать у Вас суперзірку, і це насправді так. Ви отримаєте нову можливість, яка ніби спеціально скроєна під Ваші вміння й таланти. Не дозволяйте невиправданим почуттям завадити Вам отримати те, що Ви заслужили по праву.