Ідеальний ключ до щастя кожного знака Зодіаку

Овен: знай, хто ти

Без сильної мети або ідентичності в житті Овен не може бути щасливий. Керована планета Марс в Овна веде його до лідерства. Вони — бійці, бунтівники, які змінюють правила. Їм потрібна причина, мета, їм треба зрозуміти, хто вони. Можете запитати себе «хто я?». Як тільки ви зосередитеся на тому, чого хочете, тримайте цей вогонь, що горить і ви отримаєте бажане.

Телець: сильна самооцінка

Телець розуміє, що цінує найбільше. Без сильної самооцінки Телець не може бути щасливий. Планета Венера, Богиня Любові є маніфестом для всіх цих речей, включаючи власні особисті фінанси. Як тільки Телець може повідомити, що йому потрібно, він стане сильнішим і миттєво отримає те, що він заслуговує.

Близнюки: вільне спілкування

Близнюки, які мовчать або обмежуються у вираженні себе, можуть бути незадоволені. Їм потрібна свобода висловити свої почуття і емоції за допомогою найкращого способу: слова. Слова — найкращі друзі Близнюків. Меркурій — правляча планета: планета, яка управляє розумом, думками і всіма формами комунікації.

Це робить Близнюків письменниками, поетами, музикантами і ораторами. Я нагадую про Георга VI, який не повинен був бути призначений королем і мав подолати перешкоди. Потім, коли у нього вистачило сміливості, він став джерелом натхнення для багатьох. Ми знаємо, що ваш дуалістичний, гарний розум має багато можливостей сказати, і світ хоче почути вас!

Рак: будинок, де серце

Рак без безпечної і затишної раковини, де вони можуть бути самими собою, може бути не щасливий. Будинок, щоб називати себе; місце, де ваші емоції можуть вільно текти з оточуючими вас людьми (сім’я, чоловік або діти), які розуміють вас і дозволять вам бути просто «собою». Це основа Рака: Щасливий дім. Створіть своє святилище. Ви найемоційніший з усіх знаків, тому що ви управляєтеся Місяцем, який контролює океанські припливи.

Лев: висловіть себе хоробро

Лев без гордості — це не Лев! У гордості є мета, вони дивляться на короля для керівництва. Аудиторія завжди повинна бути навколо цього знака, вони є центром уваги, яким управляє Сонце. Сонце — це світло, яке яскраво світиться в наших серцях, як і для більшості знаків, але особливо для Лева.

Діва: любіть себе

Діва без хорошої рутини, фізично і емоційно, може бути не щаслива. Це відбувається не тому, що їм не вистачає дисципліни або вони ліниві — зовсім навпаки. Це тому, що вони спочатку думають про інших. Це Родичі і Вчителі, вони — Мати Тереза і Ґанді нашого світу. Віддаючи своє життя іншим, вони можуть ігнорувати те, що вони повинні робити для себе. Керовані Меркурієм, у них є організований розум і можливість «зробити» список у вашій голові зі 100 речей.

Навчіться любити себе спочатку. Зосередьтеся на собі, а потім інші будуть стежити за вами і цінувати вас більше. Ваша сім’я зрозуміє, що вам потрібно тренуватися протягом 20 хвилин до початку сніданку, а посуд буде чекати, поки пил не втече.

Терези: баланс енергії

Нещасні відносини дорівнюють нещасливому життю для цих люблячих, яскравих особистостей. Це може бути бізнес або особисті стосунки. Терези без іншої людини в їхньому житті (близький друг, родич) можуть бути незадоволені. Керовані планетою Венера тут виділяються любов і шлюб. Не приділяйте дуже багато уваги своєму партнерові в житті і не проводьте дуже багато часу в ізоляції.

Скорпіон: прийміть до уваги свою пристрасть

Якщо Скорпіон не пристрасно ставиться до чого-небудь, зокрема, життя, він не буде щасливий. Знак, найбільш пов’язаний з сексом, обрядами і містикою. Вони — творчі істоти, керовані не тільки Марсом, але і глибокою, перетворюючою, крижаною планетою — Плутоном. Вони не бояться досліджувати глибини холодного океану, яких багато хто побоюється. Нудьга — Смерть Скорпіона.

Стрілець: продовжуйте вчитися

Стрілець, який не вивчає щось нове, або не відкриває нові землі не буде щасливий. Ви — Філософи, Винахідники. Ви можете робити все, що вас цікавить, вам потрібно довіряти собі достатньо, щоб думати про велике. Ніколи не дозволяйте собі заспокоюватись. Юпітер — найбільша правляча планета, хоче подарувати тобі все, чого побажаєш. Коли ви подорожуєте, ви розширюєте свої горизонти, кожне місце, яке ви відвідуєте, стане частиною вашої сутності і навчить вас набагато більше про себе.

Козоріг: думайте про фінал

Козоріг без великої мети не може бути щасливий. Козоріг підіймається високо і стійко, коли вони досягають вершини. Козорогами управляє Сатурн. Автор задається питанням: “Як вони це роблять?”. Вони вірять в себе. Важка робота і наполегливість ніколи не зазнають невдачі.

Водолій: залишайтеся на зв’язку

Водолій в ізоляції не буде щасливий. Ви навіть можете створити нову технологію Facebook наступного покоління, але вам потрібні особисті зв’язки в цьому житті, поза інтернетом. Громадська робота приходить на розум, а друзі або велика сім’я важлива для Водолія, навіть якщо вони, не показують цього. Планета Уран змушує їх уми працювати понаднормово і бачать речі зовсім по-іншому, ніж більшість.

Риби: знайте, що ви знаєте

Риби, які не довіряють своїй інтуїції будуть нещасливі у житті. Ви провидці, і ви, ймовірно, знаєте такі слова, які я напишу. Нептун, ваша правляча планета, тримає вас природним чином пов’язаним з Ефірами. Ваша інтуїція завжди буде вести вас. Чим більш активно і тверезо ви переживаєте це життя з духовною практикою, тим щасливішими ви будете.

Оригінал