Гороскоп на 13 травня

Овен ♈

Навіть якщо завдання лякає, варто підійти до нього з упевненістю – і скоро стане нічого боятися. Не так страшний чорт, як його малюють! Якщо не знаєте, як підступитися до складної справи, насамперед зрозумійте, що не така вже вона і складна.

Телець ♉

Коли слова зачіпають за живе, ми це відчуваємо. Ви можете виявитися жертвою неприємного, принизливого коментаря, але зможете наплювати на нього, коли зрозумієте, що там немає і тіні правди. Не варто приймати подібне близьке до серця.

Близнюки ♊

В дитинстві Вас могли вчити “стояти за себе”, а могли радити “просто відійти в сторону”. Обидві ці стратегії бувають корисними. Можна вступити у відкритий конфлікт зі своїм антагоністом і таким чином підлити масла у вогонь. Але також Ви можете постаратися знизити наявну напругу.

Рак ♋

Перше правило менеджменту – вважати все, що відбувається, своєю відповідальністю. Але потрібно також слідувати правилу “хочеш зробити добре – роби сам”? На жаль, зараз – так. Але в самостійному вирішенні завдання повно плюсів – хоча і доведеться постаратися, щоб забрати весь шматок роботи собі.

Лев ♌

Ви правильно думаєте, що більше контролю над тією чи іншою сферою життя означає і більше відповідальності. Але бути капітаном своєї долі куди цікавіше, ніж плисти за течією! Багато змінні додають Вам невпевненості. Щоб знайти упевненість, встаньте біля керма самі. Досить залишатися пасажиром!

Діва ♍

Правда ранить в тому сенсі, що крах ілюзій – це завжди шок. Але сама правда – це завжди добре. Варто не обурюватися, а прийняти її. Зроблене відкриття сталося з Вами вчасно і піде на користь. Підтвердяться деякі Ваші підозри, проясниться позиція.

Терези ♎

Як відомо, годинник, який зупинився, два рази в день все ж показують правильний час. А якщо в тесті є чотири варіанти відповіді, випадковий вибір дає нам 25% ймовірності вгадати правильно! Іноді те, що треба, трапляється без найменших зусиль з нашого боку. Подумайте, в якій сфері свого життя Ви цілком можете пустити справу на самоплив.

Скорпіон ♏

Щоб вирішити складне питання, менше про нього переживайте. Це не означає, що потрібно махнути рукою на те, що вимагає відповідального ставлення. Але як би не турбувала Вас ситуація, просто зрозумійте, що положення не безвихідне. Поглянувши на неї ніби з боку, Ви зрозумієте, що процес працює на Вас.

Стрілець ♐

“Всі тварини рівні, але деякі рівніші” (Джордж Оруелл). Серед людей теж так. Ми знаємо, що в цілому рівні, але одні люди здаються більш гідними благ, ніж інші, і на цій підставі вважають себе кращими за інших. Не вірте нікому, хто намагається показати, що Ви нижчі нього.

Козоріг ♑

Як прикро, коли талант пропадає даремно! Ми володіємо багатьма дарами, яких можемо до пори до часу просто не помічати. Зірки ясно говорять, що у Вас є талант, якому треба знайти застосування. Перший крок – повірити в себе, і всесвіт підтримає Вас у цьому.

Водолій ♒

Як відомо, на милування нема силування. Так, є багато питань, в яких люди легко поступаються, але трапляються і принципові позиції. Ваше розуміння ситуації йде всупереч з поглядом іншої сторони, хоча, здавалося, Ви бажаєте людині тільки хорошого. Мабуть, краще дати їй простір для власних рішень.

Риби ♓

Якщо щось не виходить, насамперед треба ще раз звіритися з інструкцією. Ви, можливо, даремно дивитеся на свої плани з таким песимізмом. Для того, щоб досягти успіху, потрібні наполегливість, терпіння і віра. Покладіться на них, і незабаром повернеться оптимізм у Ваше життя.