6 знаків Зодіаку, які страждають від нерозуміння оточуючих

Ми всі хочемо самовиражатися, причому так, щоб нас розуміли і правильно сприймали – і це частина людського досвіду. На жаль, далеко не завжди виходить саме так. І якщо ви один із цих шести зодіакальних знаків, то ви, найімовірніше, є одним із тих, кого часто неправильно розуміють. Ви нерідко страждаєте від того, що вас неправильно розуміють оточуючі, і ви, можливо, вже просто не знаєте, що з цим робити.

Близнюки

Парадокс, але дуже товариських Близнюків найгірше розуміють. Поширена хибна думка полягає в тому, що вони лукаві, брехливі і кажуть людям тільки те, що, на їхню думку, ті хочуть почути, щоб надалі маніпулювати ними.

Вважається, що Близнюки завжди носять маску і рідко бувають справжніми і чесними. Насправді все це дуже перебільшено. Близнюки рідко брешуть, якщо це тільки не брехня на благо, і вони досить відкриті. Вони насправді набагато надійніші й відповідальніші, ніж ви думаєте.

Діва

У багатьох людей складається хибна думка, що всі Діви – це сухі педанти і перфекціоністи до такої міри, що вони ніколи не можуть розслабитися і повеселитися. Діви нібито нудні, некреативні і повністю зациклені на своїх думках та ідеях.

Це далеко не завжди так. Вони приємні, турботливі та надзвичайно творчо налаштовані люди. Якщо ви не розумієте, наскільки дивовижні Діви, вони не будуть нічого робити, щоб переконати вас.

Скорпіон

Люди схильні вважати, що, оскільки Скорпіони дуже закриті, то вони дуже негативні й песимістичні. Однак цей знак має і світлий бік, як і всі інші. У Скорпіонів фантастичне почуття гумору і вони (як не дивно) дуже оптимістичні. Вони вміють відчувати радість і щастя. Так, Скорпіони можуть приховувати свої емоції, але це не означає, що у них їх немає взагалі.

Козоріг

У Козорогів репутація трудоголіків, людей сухих, неемоційних і занудних. Ви не повірите, але Козороги, як правило, цілком веселі та життєрадісні, і вони навіть можуть бути непокірними і неслухняними. Так, вони багато працюють, але й розслаблятися теж уміють.

Вони приголомшливі оповідачі і вміють заводити натовп, і якщо ви запросите Козорога на вечірку, він точно не пропустить цю подію. Козороги не завжди “занадто правильні”: вони припускаються помилок і бувають легковажними та безвідповідальними.

Водолій

Водолії іноді можуть відштовхувати людей і навіть не мають поняття, чому вони це роблять. Цей знак часом виглядає холодним, грубим і відчуженим, але, правду кажучи, Водолії іноді почуваються соціально некомфортно і просто не знають, як їм чинити.

Люди схильні думати, що Водолії закриті, непробивні й байдужі, що їм на все і на всіх наплювати. Ні, це хибна думка, хоча цей знак справді може замикатися в собі і якийсь час бути неговірким та уникати спілкування.

Риби

Здається, всі думають, що Риби настільки чутливі та сприйнятливі, що можуть зламатися будь-якої хвилини. Правда в тому, що в них дуже сильне внутрішнє ядро, і вони не збираються робити те, що дійсно не хочуть робити. Риби здаються з боку настільки жалісливими і безкорисливими, що ними можна користуватися, але це неправда.

Ви можете вважати, що вони витають десь у хмарах, але вони чітко усвідомлюють все, що відбувається. Риби можуть з усім впоратися самі, і вони не помруть від жаху, якщо ви не згодні з ними або не хочете їх підтримувати.

Оригінал