Про що краще не жартувати зі знаками Зодіаку

“Сміх продовжує життя”, кажуть мудрі люди. Ось тільки життя показує, що жартувати можна не з усіма та не про все. А ще, у людини має бути розвинене почуття гумору, щоб блискуче жартувати і розуміти гумор.

У кожного з нас своє ставлення до гумору та свій ступінь розуміння жартів. Тому вирішивши пожартувати з тієї чи іншої людини, ви повинні розуміти, про що з нею можна жартувати, а про що категорично не можна. В іншому випадку можна отримати протилежний ефект. Щоб уникнути непорозуміння, дізнаємося, які жарти сприймають представники знаків Зодіаку, а які ні.

Овен

Овни – любителі грубуватих, можна сказати «сальних» жартів. Якщо з кимось зі знайомих стався курйозний, анекдотичний випадок, Овен сміятиметься до упаду. Ця людина і сама легко може відпустити скабрезний жарт, у тому числі і на інтимну тему, увігнавши тим самим оточуючих у фарбу. Головне, щоб жарт був коротким, адже терпіння Овна, як правило, закінчується вже на 10-й секунді.

А ось сміятися з Овна не рекомендується нікому. Якщо з підопічного Марса починають робити об’єкт глузувань, ця людина виходить із себе, причому відбувається це миттєво. І не намагайтеся згадувати колишні промахи цієї людини. Якщо ви сміятиметеся над минулим Овна, ризикуєте поставити під загрозу дружбу з цією людиною.

Телець

Найактуальніша тема для Тельців, звичайно ж, гроші. Тому жарти про матеріальні цінності, зокрема про те, як хтось втратив значну частину грошей через свою дурість, або був обдурений шахраєм, викликають у цієї людини гомеричний регіт. Ну а якщо анекдотична історія сталася зі знайомим Тельця, таким жартом можна підняти настрій цій людині на весь день.

Правда, якщо у своїх жартах про гроші ви торкаєтеся самого Тельця, навіть справжнісінька хохма викличе у нього лише натягнуту посмішку. Підопічні Венери ненавидять жарти про власну жадібність та фінансові проблеми, які можуть торкнутися цієї людини. Ризикніть пожартувати і ви дізнаєтеся, наскільки образлива ця людина.

Близнюки

Близнюки обожнюють скабрезні жарти, зокрема, ті, в яких розповідається про подружню зраду та інтимні казуси. Особи даного знака і самі не проти розповісти «сальний» жарт або поділитися кумедним випадком із життя, щоб оточуючі сміялися ридаючи. Благо знаючи добродушний характер Близнюків, оточуючі не ображаються на них за подібний гумор, навіть коли підопічні Меркурія жартують про них.

При цьому милі та добрі жарти викликають у Близнюків подив і змушують їх сумніватися у гумористичних здібностях оповідача. Наприклад, якщо наприкінці оповіді зло було покарано, представники даного знаку визнають жарт дурним і не смішним. Взагалі, жарти, в яких немає глузування і насмішки, навряд чи припадуть до душі цим людям.

Рак

Раки сімейні особистості, а тому не дивно, що їм до вподоби жарти про сім’ю. Так, наприклад, діти Місяця будуть сміятися над жартами про дурнуватого зятя чи набридливу тещу, про конфлікти чоловіка та дружини, а також недолугих дітей. Мало того, Раки, можна сказати, колекціонують подібний фольклор, запам’ятовуючи та переказуючи його всім навколишнім неодноразово.

При цьому Раки не найвпевненіші в собі особи, а тому не визнають жартів про себе. Особливо болісно ці особи сприймають жарти про недоліки та неідеальну зовнішність Раків. Та що казати, іноді навіть після невинного жарту Рак може приховати образу на людину і назавжди зіпсувати з нею стосунки.

Лев

Леви – впевнені в собі особистості, які люблять гумор і самі люблять жартувати з оточуючих. При цьому тематика жартів не така важлива, головне, щоб жарт був справді смішний. Щоправда, давно помічено, що Левів серйозно веселять невдачі, які трапляються з їхніми знайомими, колегами по цеху та партнерами з бізнесу. Промахи знайомих можуть взагалі стати гумористичним «цвяхом» дня для цих особистостей.

Лев зовсім не переносить глузування з нього чи рідних людей. Навіть якщо насмішка не несе в собі зла, вона може серйозно роздратувати представника даного знака. Тому про особисте життя Лева краще не жартувати, і тим більше не висміювати його. Прогнівити цю людину простіше простого, а в гніві Лев страшний.

Діва

Особи знака Діва надто серйозні, а тому до жартів вони мають особливе ставлення. Їм подобається актуальний гумор, що стосується того, що їх цікавить зараз. Так, наприклад закоханій Діві припаде до вподоби кумедна історія кохання або жарт про почуття. А якщо Діви зайняті будівництвом, актуальним буде жарт про будівництво.

Але бійтеся жартувати за Діви безглуздо і вульгарно. Ця людина зовсім не сприймає жартів «нижче за пояс» і з негативом сприймає безглузді, дурні жарти, особливо якщо вони зачіпають честь іншої людини. У цьому випадку Діва відразу ж робить висновок про інтелект оповідача і надалі намагається уникати контактів із цією людиною.

Терези

Терези – відомі інтелектуали, а тому люблять розумний гумор, який змушує людину додумувати, усвідомлювати, у чому сенс жарту. Різні кумедні ребуси, каверзні питання з завуальованим глузуванням – все те, що люблять Терези. Вони й самі так жартують, чим ставлять оточуючих у глухий кут. До речі, за гумором ці особи визначають і своє коло спілкування.

Підопічні Венери – відомі гуманісти, які не люблять злих жартів, особливо якщо в них висміюється знайома людина. Якщо жарт зачіпає чиюсь честь, якщо він звучить вульгарно, Терези неодмінно скривляться, почувши його. Їм такий гумор зовсім не до душі, а значить і людина, яка жартує теж.

Скорпіон

На відміну від більшості знаків Зодіаку, Скорпіони люблять жорсткі і навіть вульгарні жарти, але при цьому, не переходячи меж дозволеного. Підопічним Марса подобаються люди, які вміють жартувати «на межі», викликаючи при цьому сміх та регіт, а не збентеження та огиду. До речі, дуже часто жарти Скорпіона є своєрідним фліртом, яким він намагається привернути увагу представника протилежної статі.

Скорпіони свято бережуть свою сім’ю від будь-яких посягань, у тому числі й від глузувань. Тому жартувати про Скорпіона чи його близьких не рекомендується нікому. Навіть якщо жарт здається вам нешкідливим, представник цього знака може приховати на вас образу. А про мстивість і кровожерливість Скорпіона не чув лише глухий.

Стрілець

Стрілець любить жартувати від душі. Ця людина обожнює всілякі розіграші, а тому оточуючі завжди чекають від нього чогось химерного та неординарного. Підопічний Юпітера обожнює гумор і цінує людей, які вміють жартом розрядити напружену обстановку. До речі, своє оточення Стрілець підбирає саме з людей, з якими можна весело і задерикувато повеселитися.

Важливо розуміти, що у Стрільця світлий, життєствердний гумор. При цьому він не переносить людей, які намагаються жартувати на сумні теми або зачіпати людей, у яких трапилося нещастя. Взагалі жарти, від яких виходить негатив, не до душі Стрільцям, а тому цей гумор навряд чи сприятиме вашому зближенню.

Козоріг

Козороги – серйозні особистості, які приділяють гумору далеко не першорядне значення. Ці люди захоплені кар’єрою, будинком, сім’єю, а гумор їм потрібен лише для того, щоб підняти собі настрій та відволіктися від суєти. Тому Козороги віддають перевагу доброму, позитивному гумору, в якому немає грубості і насмішок. Правда, самі вони не звикли блискуче жартувати, вважаючи, що в інших це виходить краще.

При цьому Козороги не бажають зла оточуючим, а тому не сміятимуться з жартів, у яких постраждала інша людина. Ці особи вважають, що сміятися з чужого лиха як мінімум безглуздо, не кажучи вже про те, що цим можна нав’язати біду на себе. До того ж підопічні Сатурна не сприймають різні вигадки, те, чого не було насправді.

Водолій

Водолії люблять інтелектуальний гумор, в якому людині потрібно виявити кмітливість. Гідний жарт може стати для них зарядом позитивної енергії на цілий день. Жартувати тонко дано не кожному. Водолії знають про це, а тому ця здатність є для підопічних Урана критерієм інтелектуального розвитку співрозмовника.

Прості, обивательські жарти, які викликають гомеричний сміх у більшості оточуючих, здаються Водоліям дурними та вульгарними. Вони не визнають такого гумору і намагаються захищати від нього свої вуха. У подібних ситуаціях Водолій може легко перебити співрозмовника, щоб продемонструвати свої гумористичні здібності.

Риби

Риби – поціновувачі гумору, причому, помічено, що вони відчувають певний потяг до національного гумору певних країн. Наприклад, Рибам сподобається, якщо ви протягом вечора розповідатимете вірменські анекдоти або відпускатимете єврейські жарти. Ці особи охоче приймають такий колоритний гумор, і нерідко демонструють його у колі друзів та колег.

Риби ненавидять злі розіграші. Їм зовсім не сподобається, якщо ви вирішите розіграти їх, налякавши або поставивши в безглузде становище перед оточуючими. І навіть смішний фінал такого жарту навряд чи здасться їм веселим, адже за своєю природою ці особистості дуже полохливі. Мало того, гумор, у якому страждає інша людина чи жива істота, не може викликати посмішку у Риб.

Оригінал