Як високо “задирають носа” різні знаки Зодіаку

Як часто вам доводиться стикатися з зарозумілістю? Іноді нове цікаве знайомство приносить суцільне розчарування, коли після пари фраз з’ясовується, що ваш співрозмовник – людина зарозуміла, гордовита і зневажлива стосовно оточуючих. Справді, з такою людиною навіть нормального спілкування досягти проблематично, не кажучи вже про дружбу та стосунки.

А може, і у вас є частка зарозумілості? Адже ми звикли бачити смітинку в чужому оці, але у своєму не помічаємо й колоди! Давайте розберемося, наскільки ми зарозумілі і неповажні стосовно оточуючих. Робити це найкраще у вигляді впливу планет, отже, з допомогою гороскопа.

Для цілісності картини оцінюватимемо ступінь зарозумілості знаків Зодіаку за 10-бальною системою.

Овен (ступінь зарозумілості – 3 бали)

Представника даного знака навряд чи можна звинуватити в зарозумілості. Ця людина буває жорсткою, прямолінійною і навіть грубою, але точно не зарозумілою. Овен легко сходиться з людьми, не роблячи особливих зусиль, щоб сподобатися чи увійти в довіру. Навколишні люди відчувають силу підопічного Марса і самі прагнуть контактувати з ним, бачачи в Овні захисника, «таран» здатний привести будь-яку компанію до перемоги, та й просто добру, щиру людину. Життя показує, що представник цього знака ставиться до інших людей так, як вони ставляться до Овна.

Телець (ступінь зарозумілості – 7 балів)

Підопічні Венери намагаються не показувати цього навколишнім, але в середині вони дуже зарозумілі. Телець вважає себе практиком, який у цьому житті спробував усе, і тому вважає себе незаперечним експертом у будь-якому питанні. З цією людиною зовсім неможливо сперечатися, адже Телець не бажає слухати аргументи. До того ж цю людину не хвилюють проблеми оточуючих. Без власної вигоди підопічний Венери навряд чи прийде вам на допомогу, а все тому, що користолюбства в цій людині ще більше, ніж зарозумілості.

Близнюки (ступінь зарозумілості – 4 бали)

Близнюків не можна назвати зарозумілими особистостями. Це контактні і досить добродушні люди, які віддають перевагу простому, ненав’язливому спілкуванню без показування власного «Я». Щоправда, коли волею долі Близнюк обіймає керівну посаду або виграє велику суму в лотерею, він може стати трохи зарозумілим. Але це, скоріше, образ, бажання подуріти і приміряти на себе черговий образ. Легкий натяк близьких людей і Близнюк знову стає колишньою і добродушною людиною, яка не має бажання підійматися над оточуючими.

Рак (ступінь зарозумілості – 2 бали)

Рак – останній із зодіакальної плеяди, кого можна назвати зарозумілим. Це добродушна людина, в серці якої зарозумілість відсутня як така. Представники даного знака мріяли б жити у світі, де всі люди рівні, але розуміють, що це неможливо, і дуже ображаються, коли нахабні та безпринципні особи втручаються у їхнє життя та травмують психіку Раків. Водночас уразливість у цих людей розвинена до неймовірних розмірів, і найчастіше ображаються діти Місяця саме на тих, хто ставиться до них зі зневагою.

Лев (ступінь зарозумілості – 10 балів)

Найзарозуміліші особистості народжуються під знаком Лева. Нехай ці люди не завжди демонструють своє справжнє обличчя, у душі вони виражені егоїсти, які вважають себе центрами Всесвіту, навколо яких мають крутитися всі інші. Поспілкувавшись із Левом, ви помітите, що ця людина – егоїст до мозку кісток. Він погоджується лише на найкраще, і при цьому Леву зовсім не цікаво, що дістанеться вам, і що ви думаєте з цього приводу. До речі, звички цієї людини та її манера спілкування явно дають зрозуміти, що перед вами королівська персона, яка потребує особливого ставлення.

Діва (ступінь зарозумілості – 6 балів)

Особи знака Діва досягли успіху у зарозумілості, хоч їм і далеко до Львова. Ці люди виражені ідеалісти, які вважають себе розумнішими, точнішими, витриманішими, пунктуальнішими і акуратнішими за всіх навколо. Себе вони вважають досконалістю, а тому ставляться до оточуючих з помітною зневагою. Щоправда, люди, які добре знають Діву, згодом просто перестають сприймати цю людину, і не звертають уваги на її марнославство. Ігнорування – найкращі «ліки» для таких зарозумілих особистостей. Коли їх перестають сприймати, вони розуміють свої помилки і стають кращими.

Терези (ступінь зарозумілості – 3 бали)

Терези гуманісти, філантропи та альтруїсти. Цих людей не можна запідозрити у зарозумілості, адже це практично єдині представники людського роду, які мріють жити в суспільстві, де немає воєн, де всі люди рівні, поважають та люблять одне одного. Особи даного знака намагаються стримати свою гордість і поступитися іншою людиною, щоб не спровокувати конфлікт. Єдиний випадок, коли ви можете спостерігати зарозумілість цієї людини – сильна образа, в якій постраждало самолюбство Терезів. У цьому стані підопічний Венери справді починає зневажати людину, яка провинилася, але тільки її і за конкретну провину.

Скорпіон (ступінь зарозумілості – 7 балів)

Скорпіони дійсно вважають себе кращими, розумнішими і хитрішими за інших. Але природна обачність не дозволяє їм виставляти свої почуття на загальний огляд. Насправді ж Скорпіони поважають лише тих людей, які сильніші, багатші та успішніші, ніж вони самі. Тих же, хто слабший і бідніший, підопічні суворого Марса просто не сприймають як особистостей, ставлячись до них із часткою зневаги. Для цих людей основний критерій – зиск. Якщо людина може принести вигоду Скорпіону, представник даного знака буде ставитися до нього шанобливо, а якщо ні – поводитиметься з нею зарозуміло. Загалом лицемірство у Скорпіонів хоч греблю гати.

Стрілець (ступінь зарозумілості – 6 балів)

Всі знають, що Стрільці – відомі правдоруби, які ніколи не терпітимуть непристойної поведінки інших людей. Щоправда, і самі Стрільці часом поводяться не надто коректно, особливо в процесі спілкування. Ці люди дуже балакучі, але ще гірше, під час спілкування вони так і норовлять перебити свого співрозмовника, намагаються привернути увагу до своєї персони, зовсім не замислюючись про те, як це виглядає з боку. Ця поведінка явно вказує на те, що Стрільці вважають себе розумнішими за інших і нехтують почуттями оточуючих заради уваги до своєї персони.

Козоріг (ступінь зарозумілості – 8 балів)

Козороги – потайливі особистості, які у спілкуванні поводяться цілком чемно. Однак спостерігаючи за цими людьми у різних життєвих ситуаціях, особливо під час конкуренції за керівну посаду, стає явно помітна зневага та поблажливість, з якою Козороги ставляться до своїх суперників та колег по роботі. Але, що характерно, підопічні Сатурна з часткою зарозумілості ставляться буквально до всіх, навіть до сильних особистостей. І цей факт позбавляє Козорогів можливості просити допомоги в оточуючих, помітно послаблюючи їх у боротьбі за керівні посади.

Водолій (ступінь зарозумілості – 9 балів)

Всі знають, наскільки зарозумілим може бути Водолій. Ця людина – яскраво виражений індивідуаліст, котрий плює на думку більшості, вважаючи натовп – стадом, а себе – особистістю. Водолій йде своїм шляхом, а у супутники обирає лише тих людей, які можуть зацікавити його своїм нестандартним поглядом на життя, своєю харизмою та неординарним мисленням. Всіх інших Водолій просто не сприймає, вважаючи нижчими за себе і абсолютно нецікавими для спілкування. До речі, саме тому ставлення оточуючих до Водолія залишає бажати кращого.

Риби (ступінь зарозумілості – 4 бали)

Риб не можна назвати людьми, які «задирають носа» перед оточуючими. Представники даного знака злегка невпевнені в собі особистості, що просто не дозволяє вважати себе вищим за інших і демонструвати це оточуючим. Риби взагалі миролюбні особи, які тягнуться до людей і дорожать дружбою. Але якщо ті показують свою зневагу, і намагаються дивитися на Риб зверхньо, ​​підопічні Нептуна просто обривають із ними всяке спілкування, починаючи відчувати до таких людей справжню зневагу. Можна говорити будь-що, але гордість цієї людини зачіпати не рекомендується нікому.

Оригінал