Гороскоп на 8 серпня 2023 року

Овен ♈

Усі ті посмішки та загравання між Вами та ще однією людиною переростають у справжню напругу, але хто зробить перший крок? Це справжня проблема! І зараз Вам доведеться з нею розбиратися. Сумніватися безглуздо, і чому б Ви стали це робити? Завжди є ймовірність відмови, але зараз у Вас достатньо підстав вважати, що Ви отримаєте позитивну відповідь.

Телець ♉

Ви в процесі прийняття рішення? Хороша новина полягає в тому, що Ви як ніколи близькі до того, щоб зрозуміти, чого Ви насправді хочете. Погана новина полягає в тому, що Ви все ще не до кінця визначилися. Тому сьогодні Вам потрібно зробити останній рішучий крок. Ви не відразу дізнаєтеся результати, тому не варто проводити решту вечора, викручуючи від відчаю руки. Зробіть вибір і забудьте про це. А потім просто продовжуйте жити своїм життям.

Близнюки ♊

Для Вас зараз буде дуже важливою думка інших людей. Вам справді потрібно зосередитися на своїй репутації. Зазвичай девіз “живи і не заважай іншим” є найдоречнішим, але не зараз. Не в той момент, коли так багато перебуває під загрозою. Вам належить справити враження на якихось впливових людей, від яких залежатиме Ваше майбутнє. Хороша новина в тому, що ці люди вже думають, що Ви вражаєте. Все що Вам потрібно зробити, – це підтвердити їхню правоту.

Рак ♋

Через величезну кількість нових знайомств Ваш мозок може бути перевантажений. Це початок дуже цікавого для Вас періоду, але за нього доведеться заплатити. Будьте готові до того, що Ви будете трохи розсіяні через усе це збудження й очікування. Однак, забудькуватість не повинна стати для Вас проблемою. Іноді неуважність може виявитися корисною, допомагаючи Вам зосередитися на більших проблемах. Дозвольте дрібницям відійти на другий план.

Лев ♌

Злість – це абсолютно допустима емоція, тому просто прийміть це почуття сьогодні. Однак, Вам потрібно бути обережними та вміти її контролювати. Не виходьте з себе і не підвищуйте голос – просто скажіть, чим Ви засмучені і поговоріть про це. У такому разі, почуття провини абсолютно недоречне – Ви маєте повне право реагувати так, як хочете. Ніхто не має права забороняти Вам відчувати те, що Ви відчуваєте. Ви можете помилятися щодо якихось фактів, але це незабаром буде виправлено.

Діва ♍

Легковажність, що нависла над Вашим життям, віддаляється від Вас і рухається в бік Ваших друзів. Будьте готові до безлічі сумбурних електронних листів, дивних повідомлень і безглуздих розмов. Люди у Вашому житті, найімовірніше, не настільки організовані, як це характерно для Вас, але це Вас не турбуватиме. Насправді, Вам принесе задоволення наводити порядок у тому хаосі, який вони влаштують. Залишаючись до всього готовими, Ви врятуєте цей день.

Терези ♎

Сьогодні Ви будете стурбовані чиєюсь лукавістю. З Вами ця людина поводиться так, і зовсім інакше – в оточенні своїх офісних товаришів. Постарайтеся повірити в її невинність і не думайте, що вона лицемірна або нещира. Не всі володіють такою ж самовпевненістю, як Ви, і цій людині, можливо, просто некомфортно у власній шкурі. Вона по-своєму з усім розбирається, у своєму власному ритмі. Але з кожним днем вона стає все ближчою, тому ставтеся поблажливіше.

Скорпіон ♏

Приділіть сьогодні якийсь час підготовці, адже дуже скоро Ваша ситуація зміниться. У Вас є приголомшлива здогадка щодо того, що на Вас чекає, тому у Вас насправді немає жодних відмовок, щоб не привести все до ладу. Емоційно Ви готові до виконання цього завдання, але що щодо фізичного здоров’я? Ваша уява сповнена чудових планів та ідей, але доти, доки Ви не почнете покращувати свій фізичний стан, Ваше тіло не зможе втілити жодне з них у життя.

Стрілець ♐

Сьогодні Вам потрібно з усіх сил постаратися спробувати щось нове. Не варто кидатися з головою в нову культуру або дивне хобі, вам просто потрібно відкрити для себе щось незнайоме. Спробуйте почати ранок з іншого соку або кави. Доберіться на роботу новим маршрутом. Послухайте іншу радіохвилю. Відкриваючись незвіданому, Ви або розширите свої горизонти, або доведете собі, що Ваші колишні вподобання були найкращими.

Козоріг ♑

Ваш маршрут із точки А в точку Б сьогодні буде досить приємним. Вам подобається рух і подорожі. Навіть якщо Ви просто влаштуєте прогулянку районом, Ви зустрінете безліч цікавих місць і краєвидів по дорозі. Мистецтво і музика принесуть Вам не менше задоволення сьогодні. Замість того щоб дивитися телевізор або шукати щось в Інтернеті, поставте свою улюблену музику і слухайте її в той час, поки Ви готуєте, прибираєте або займаєтеся якоюсь іншою вдумливою діяльністю.

Водолій ♒

Сьогодні Ви повною мірою проявите свою емоційну сторону, що змусить Вас діяти абсолютно непередбачувано. Не хвилюйтеся, Ви будете ще більш милі, ніж зазвичай. Крім того, Ви будете вельми співчутливі. Ваші руки самі простягнуться, щоб зловити того, хто падає. Ваші вуха самі нагостряться, щоб почути, що хтось говорить. І Ваше серце здригнеться, коли дорогу Вам людину образять.

Риби ♓

У Вас сьогодні буде так багато енергії, що той мізерно маленький список справ здасться Вам практично розчаруванням. Але не турбуйтеся – спрямуйте цю енергію на свої емоції, і ви незабаром зрозумієте, що можете зробити величезний прогрес у розплутуванні якихось складних вузлів, які пов’язували вас і не давали вам ясно й чітко висловлюватися у спілкуванні з вашими найулюбленішими людьми. Зосередьтеся на тому, щоб розповісти дорогим Вам людям наскільки сильно Ви їх любите.