Гороскоп на 3 березня

Овен ♈

Хоча б цього разу постарайтеся не йти на відкритий конфлікт із можновладцями. Замість того щоб іти в наступ, постарайтеся проявити люб’язність. Подумайте про можливість компромісу. Так, це не те, до чого Ви звикли. Але іноді Ваші противники теж бувають праві, або, принаймні, діють з найкращих спонукань. Зараз їхня черга наполягти на своєму, і якщо ви хочете бути чесними, то повинні поступитися.

Телець ♉

Ви вже достатньо часу провели, роздивляючись купу туристичних брошур. Настав час вибрати одну з них і прочитати від палітурки до палітурки. Про що б вона не була, Вам необхідно змінити обстановку, і Ви самі це прекрасно розумієте. До того ж, Ви знаєте, що заслужили на відпочинок, і немає жодних аргументів проти цього. Так навіщо відмовляти собі в задоволенні? Розбийте свою скарбничку, перевірте, чи дійсний закордонний паспорт, і вирушайте в дорогу.

Близнюки ♊

Ви вже втомилися від драм, але ж вони роблять наше життя цікавішим. Тож коли щось подібне з’явиться у Вашому житті завдяки комусь із родичів, хто просто не витримує спокою, Вам доведеться вибирати, як поводитися. Ви можете цілком ігнорувати ситуацію, що неможливо, якщо Ви до неї залучені; кинутися в саму гущу подій і в результаті втратити повагу до себе; або ж поспостерігати збоку, зізнавшись собі у власній цікавості.

Рак ♋

Немає нічого, що Ви б не зробили для близької людини, особливо для тієї, з якою Ви зараз. Тому навіть якщо сьогодні на Вас спробують якось вплинути, це не завадить Вам продемонструвати, який вечір Ви давно мріяли влаштувати коханій людині. Дійте на власний розсуд. Ваша половинка придумає чудовий і незвичайний спосіб Вам за це віддячити.

Лев ♌

Ви добре знаєте, що таке удача. Ви настільки позитивно дивитеся на життя, що вона просто притягується до Вас. Сьогодні ви послужите для удачі ще більшим магнітом, особливо в тому, що стосується особистих стосунків. Люди, які зустрічаються на Вашому шляху, несуть Вам добро, і Вам залишається лише побачити його і з вдячністю прийняти. Ви самі регулярно робите подібні речі для інших людей, і сьогодні Ваша черга приймати це від оточуючих.

Діва ♍

Наступні кілька днів Ви будете дуже задоволені собою, і цей час починається просто зараз. Вас може здолати пристрасть до подорожей – пристрасть такого роду, коли просто неможливо відмовитися від поїздки або придбання якогось нового досвіду. Ви не зможете чинити опір нічому, що може задовольнити Вашу цікавість або підстьобнути Ваші думки.

Терези ♎

Пам’ятаєте відоме твердження про те, що якщо ігнорувати проблеми, вони зникнуть самі собою? Це не завжди так, але сьогодні це твердження для Вас виявиться істиною, особливо якщо справа стосується когось із родичів або друзів, хто потрапив у ситуацію, яку Ви не можете контролювати. Поясніть свою позицію, а потім відстороніться на деякий час, поки людина сама не впорається із ситуацією.

Скорпіон ♏

Де б Ви не перебували, у Вас може з’явитися бажання висловити все, що у Вас на думці, і Ви не зможете самі себе зупинити. Тому, перш ніж складати плани на сьогоднішній і завтрашній день, для власної ж безпеки оточіть себе людьми, які завжди Вас розуміють. Таким чином, Ви зможете захиститися від неприємностей.

Стрілець ♐

Вас люблять, і Ви це знаєте, але навіть і подумати не могли про те, що Вам настільки віддані. Чи означає це, що ви не просто друзі, і що оточуючі люди дивляться на Вас як на вищу істоту? Якщо це так, то Ви, найімовірніше, постараєтеся обмежити своє спілкування з ними. Вам не подобаються ні фанати, ні ті, кому вони поклоняються, тож ви зовсім не збираєтеся ставати одним з ідолів. Помахайте їм на прощання і йдіть своєю дорогою.

Козоріг ♑

Останнім часом Ви зберігали мовчання і навіть відмовлялися обговорювати ситуацію, що склалася, якщо це не розмова віч-на-віч. І раз Ви так довго трималися, то з легкістю зможете робити це й надалі. І так триватиме, поки поруч із Вами не опиниться людина, якій Ви завжди довіряєте все найпотаємніше. У такому разі вам доведеться або постаратися чимось відволікти себе, або, навпаки, все розповісти, взявши зі співрозмовника обіцянку, що той мовчатиме.

Водолій ♒

У душі Ви дуже товариська людина. Ніщо Ви не любите так сильно, як спілкування з людьми, які Вас розуміють, а знайти таких не так вже й просто, оскільки Ви розумніші за більшість оточуючих людей. Тож коли Ви зустрінете підходящого співрозмовника, то зробите все можливе, щоб йому було затишно поруч із Вами. Однак зараз Ви в зовсім іншому стані духу, і він Вам незнайомий. Вам хочеться впасти в сплячку і відгородитися від навколишнього світу. Не турбуйтеся, Ви зовсім не божеволієте, це цілком природний стан.

Риби ♓

Коли Ви востаннє купували що-небудь для себе, а не предмети необхідності, продукти або речі для когось іншого? Коли востаннє Ви ходили по магазинах, щоб принести собі задоволення і винагородити себе за хорошу поведінку? Найімовірніше, Ви й самі цього не пам’ятаєте. А це означає, що настав час побалувати себе чимось фантастичним, призначеним тільки для Вас.