Гороскоп на 23 березня

Овен ♈

Зірки для Овна помітно змінилися. Вам потрібен рух, нові враження, вихор ідей. Гіперактивний Місяць у Близнюках з’єднується з ініціативним Марсом, так що Ви зможете приділити максимум сил і уваги своїм проєктам, особливо пов’язаним з друкованим або усним словом. Зв’язок Місяця з Сатурном в свою чергу допоможе зосередитися на завданні.

Телець ♉

Тельці готові втілити свої плани в життя. Логічний Місяць у Близнюках зливається з енергійним Марсом і допомагає Вам з розумом застосувати свої таланти. Також Місяць перебуває у зв’язку з працьовитим Сатурном, завдяки чому Ви відмінно попрацюєте і проявите потрібні для роботи терпіння і завзятість.

Близнюки ♊

Близнюків сьогодні переповнює енергія. Ви відчуваєте потребу у свободі, русі, дії. Місяць рухається через Ваш знак і зустрічає на шляху асертивний Марс. Цей союз зробить Вас дратівливими та імпульсивними, але, на щастя, зв’язок Місяця зі стабільним Сатурном допоможе залишатися на обраному курсі та знайти фізичний вихід для надлишку енергії.

Рак ♋

Ракам сьогодні потрібно побути наодинці з собою і спокійно подумати. Місяць рухається через інтелектуальний знак Близнюків і з’єднується з енергійним, але дратівливим Марсом. Ви будете гостро переживати будь-які невиправдані очікування або удар по самооцінці. На щастя, ця енергія допоможе Вам знову взятися за справу з потроєною силою. Зв’язок Місяця з організатором Сатурном допоможе Вам твердо стояти на землі.

Лев ♌

Сьогодні Леви повні сил і готові братися за будь-яку важливу справу. Місяць рухається через кмітливих Близнюків і зустрічається з мотивованим Марсом і організованим Сатурном. Цей підтримувальний і продуктивний союз енергій допоможе Вам впоратися навіть з найскладнішим справою. Тримайте роздратування в вузді, особливо коли спілкуєтеся з друзями.

Діва ♍

Працьовитість – відмінна риса Дів. Сьогодні світила додадуть Вам сил і підштовхнуть до дії. Місяць рухається через активний знак Близнюків і зустрічає ініціативний Марс і зосереджений Сатурн. Цей союз допоможе Вам легко ставити перед собою далекосяжні цілі та досягати їх.

Терези ♎

Терезам цей день принесе сплеск енергії. Не стримуйте себе! Прагніть до спонтанності самовираження. Місяць рухається через запаморочливий знак Близнюків і формує позитивні аспекти з енергійним Марсом і дисциплінованим Сатурном, тому протягом всього дня Вам будуть легко даватися особисті проєкти та освітні починання.

Скорпіон ♏

Скорпіони не терплять поверхневого спілкування і “світських бесід”. Світила наповнюють Вас енергією, адже Місяць рухається через інтелектуальний знак Близнюків. Спілкуйтеся з людьми, які готові по-справжньому зрозуміти Вас, інакше швидко занудьгуєте. Місяць зустрічається з ініціативним Марсом і стабільним Сатурном, а значить, у всьому потрібен продуманий логічний підхід.

Стрілець ♐

Сьогодні відносинам доведеться приділяти більше уваги та часу, ніж Стрільці готові виділити. Місяць рухається через протилежний Вашому знак логічних Близнюків, з’єднуючись з войовничим Марсом. В результаті можливі суперечки та сварки, а також загострення пристрасті – Вам вирішувати, у що вкластися. На щастя, зв’язок Місяця зі стабільним Сатурном допоможе не відриватися від реальності.

Козоріг ♑

Світила підтримують природне бажання Козорога працювати ефективно і продуктивно. Місяць рухається через гіперактивних Близнюків і з’єднується з енергійним Марсом і дисциплінованим Сатурном. Завдяки цьому Вам вистачить сил чудово впоратися з усіма справами з Вашого списку. Якщо потрібно кудись подіти надлишок енергії, займіться спортом.

Водолій ♒

Водолії сьогодні не в настрої працювати. Швидше Ви шукаєте можливості розважитися і порадіти життю. Весь день Місяць рухається через грайливий знак Близнюків і з’єднується з гіперактивним Марсом і організованим Сатурном. Цей дует енергією допоможе Вам відмінно вкластися в особисті проєкти.

Риби ♓

Риби часто витають у хмарах, але в цьому немає нічого поганого: Ви створені мріяти! Однак сьогодні світила повертають Вас на землю і допомагають знайти ґрунт під ногами. П’янкий Місяць у Близнюках з’єднується з ініціативним Марсом і стабільним Сатурном, так що Ви відмінно впораєтеся з будь-якими домашніми проєктами та сімейними справами.