Гороскоп на 25 червня

Овен ♈

Нетерпіння приносить Овнам чимало проблем і зараз Ви можете відчути на собі наслідки пов’язаного з ним вчинку з минулого. Якщо цей досвід спонукає Вас іншим разом двічі подумати – так і зробіть!

Телець ♉

Перевершити інших – гарний намір, але якщо люди уважно спостерігають за всіма Вашими діями, зовсім не обов’язково, що вони вважають себе кращими за Вас. Не ображайтесь на цей “мікроменеджмент”, а краще вважайте цю ситуацію можливістю показати іншим як правильно!

Близнюки ♊

Краще просуватися вперед повільно, але якісно, ​​ніж поспішними стрибками. Іноді прагнення зробити все швидше примушує нас упускати саму суть завдання. Зараз відсутність поспіху гарантує, що Вам не доведеться все переробляти у найближчому майбутньому.

Рак ♋

Навіть якщо близькі не до кінця розуміють Вашу мету, хоча б вони надають Вам підтримку. Сумніви явно є, але вони готові покластися на Вашу думку. Завдяки цьому Вам не потрібно пояснюватись і виправдовуватися, а можна просто робити свою справу.

Лев ♌

Обпікшись на молоці, дме на воду. Достатньо однієї неприємної історії, щоб твердо вирішити: нічого подібного ми у своєму житті більше не зробимо. Але досвід – це завжди урок, і нові знання знадобляться Вам у схожій ситуації. Саме тому Вам варто дивитися на лякаючий сценарій із великим оптимізмом.

Діва ♍

Існує кілька людей, які дуже пишаються відсутності себе в соцмережах. Вони, як і всі, користуються інтернетом, але не розуміють, що соціальні мережі можуть приносити користь. Якщо Вам не вистачало їжі для розуму, саме із соцмереж Ви її сьогодні почерпнете. Головне – налаштувати алгоритми.

Терези ♎

У однієї жінки 104 років зроду запитали, про що у своєму довгому та насиченому житті вона шкодує. Виявилося, що довгожителька шкодує, що зробила мало помилок. Прислухайтеся до цієї мудрості і не докоряйте собі за промахи. Вони таять у собі чимало досвіду та користі; потрібен лише правильний погляд.

Скорпіон ♏

Насильно милий, як відомо, не будеш; так чи варто вимагати та наполягати? Інша відома приказка закликає не кидати бісер перед свинями. Іншими словами, якщо всі Ваші старання не викликають у людини відгуку (крім роздратування) – не витрачайте сили. Їх краще застосувати в іншому місці.

Стрілець ♐

“Не варто і намагатися – і так ясно, що нічого не вийде”. Ми всі вимовляли схожі слова у своєму житті. Але науковий факт у тому, що дії завжди мають якийсь результат. Він може нас не тішити, але важливо зрозуміти, що “щось” таки вийде. А тому не шукайте відмовок. Робіть те, що маєте.

Козоріг ♑

Ось феномен: рослини, про які ми дуже піклуємося, часто хиріють і в’януть – але варто закинути квітку тижня на два, як вона розквітає пишним кольором! Квітам, як і подіям, часом потрібна не так наша увага, як час і простір. Пустіть справу на самоплив; від цього буде більше користі, ніж може здатися.

Водолій ♒

У серіалі про детектив Коломбо головний герой у виконанні Пітера Фалька часто виводив підозрюваного на чисту воду, спершу прикидаючись дурнем, а потім зненацька застаючи проникливим питанням. Скористайтеся його досвідом: якщо Вам треба щось з’ясувати, не питайте в лоб і не тисніть, а спробуйте більш хитромудру стратегію.

Риби ♓

“Можливо все”. Ці слова сповнені оптимізму і вимовляються з найкращими намірами. Але не треба думати довго, щоби згадати десятки рішуче неможливих речей. Не варто сподіватися на те, що ніяк не зможе їх виправдати. Зосередьтеся на тому, що справді реально.