5 кращих чоловіків за знаком Зодіаку

Чоловік, який зійшов з обкладинки модного глянсового журналу, романтик чи прекрасний сім’янин? Кожен з цих типів може бути хорошим кандидатом на роль чоловіка за умови, що ви шукаєте саме такий типаж. Однак послухайте деякі поради зірок, адже вони бажають вам тільки найкращого.

Чи знаєте ви, що за кордоном є величезні шлюбні агенції, які можуть підібрати вам другу половинку на основі їхніх гороскопів? Хто знає, може, скоро кому-небудь спаде на думку ідея відкрити подібний офіс і у нас. Між тим, якщо ви знаходитесь на стадії пошуку принца на білому коні, перевірте, що вам говорять зірки.

Гороскопи можуть багато чого розповісти про характер хлопця, його потреби і про те, як він буде поводитися у постійних стосунках.

П’яте місце: Козоріг

За представником даного зодіаку ви будете наче за кам’яною стіною. Він може виглядати дуже ефектно, але ви зможете розраховувати на нього в будь-якій ситуації. Він завжди тримає своє слово і виконує свої обіцянки. Він не викидає слова на вітер, і якщо він сказав, що через 5 років ви будете ніжитися в будиночку на березі океану або мора, то так воно і буде.

Можливо, чоловік-Козоріг не такий вже і романтик, але він упевнений в собі і знає, що саме такий типаж чоловіків має попит у жінок, які вирішили створити міцні відносини. Тому, якби ви зустріли його вже зараз – тримайтесь за нього всіма руками і ногами, і ви не пошкодуєте.

Крім того, у чоловіка-Козорога є ще одна перевага перед іншими представниками чоловічої статі: він стає все більш привабливим з віком. Коли чоловіки подружок перетворяться в лисіючих чоловіків з пивним животиком, ваш все одно буде у відмінній формі.

Четверте місце: Терези

Чоловік-Терези найбільш чарівний і романтичний хлопець серед усіх представників будь-яких інших знаків зодіаку. Якщо ви хочете, щоб хтось обожнював вас все життя, звертав увагу на зміну зачіски або запах нових духів, тоді вибирайте в якості свого партнера саме чоловіка-Терези.

Він любить жінок, і тому він всіляко намагається оточити теплом і турботою. Всі ваші подружки помруть від заздрості, коли побачать вас в його компанії.

Ви завжди будете для нього номером один, навіть якщо вам вже стукне 70 – ви для нього все одно будете тією самою маленькою дівчинкою, в яку він закохався. Він добрий, ніжний і ласкавий партнер.

Він любить суспільне життя, ходити в кіно і ресторани.

Проза життя насправді йому не підходить, але він може вийти сухим з будь-якої ситуації: навіть якщо він не полагодить протікаючий кран, він домовиться з сантехніком, і ви заплатите всього лише 50% від первісної вартості.

Третє місце: Рак

Прекрасний сім’янин, для якого на першому місці завжди будуть стояти дружина і діти – ось що характерно для чоловіка-Рака. Коли він знайде свою другу половину, він швидко укладе з нею шлюб і захоче почати будувати сімейне гніздечко.

Є тільки одна невелика, але все ж проблема: чоловік-Рак зазвичай дуже любить свою маму і тісно пов’язаний з нею, тому він може запропонувати вам жити разом. Якщо вам вдасться переконати його в іншому варіанті або ви поладите з його мамою, то ви можете створити дуже міцні і щасливі відносини. Хоча вам не варто розраховувати на велике божевілля або навколосвітню подорож.

Чоловік-Рак любить те, що вже відомо і безпечно – якщо ваші потреби схожі, ви прийдете до угоди. Для аматорів гострих відчуттів представник цього знака зодіаку зовсім не підходить.

Для чоловіка, народженого під цим знаком діти також дуже важливі, тому, перш ніж відповісти згодою на пропозицію руки і серця, перевірте, чи збігаються ваші погляди на спільне майбутнє.

Друге місце: Лев

Ви шукаєте чоловіка, в якому є щось королівське і на чиєму фоні ви зможете сяяти? Тоді зробіть вибір на користь чоловіка-Лева. Пам’ятайте, однак, що цей принц на білому коні також має певні вимоги до своєї дами серця.

Ви повинні дбати про себе, добре виглядати і вміти підтримати високоінтелектуальну бесіду. Закривайте очі на його сорому і оточуйте його обожнюванням (чоловіки-Леви мають тенденцію до нарцисизму). У відповідь ви можете розраховувати на його безмежну відданість і щедрість.

Лев не пошкодує грошей за великий букет троянд, рекламний щит зі словами: «Ти вийдеш за мене?» або на поїздку в місце, про яке ви завжди мріяли.

Перше місце: Телець

На чоловіків, народжених під цим знаком, представниці прекрасної статі можуть поскаржитися. Чоловік-Телець любить спокій, добру їжу і матеріальну безпеку.

Незалежно від його професії, він буде прагнути забезпечити високий рівень життя і для своєї сім’ї.

Іноді він може бути досить впертим і показувати свій непростий характер, насправді ж він романтик в глибині своєї душі. Він не пощадить свою другу половинку в ліжку (йому подобається секс, причому досить жорсткий), і він вимагає абсолютної вірності і безмежної відданості від своєї коханої.

Дружина чоловіка-Тельця також повинна володіти дипломатичними навичками, адже він досить консервативний і традиційний, тому вам може знадобитися дар переконання, щоб схилити його на божевільні дії.

Оригінал