Розлучниці та хижачки: найнебезпечніші жінки за знаком Зодіаку

Кажуть, що бувалий астролог, упевнено тицьнувши пальцем у нічне зоряне небо, міг із запалом у серці та тремтінням у голосі розповісти побратимові-чоловікові про страшну небезпеку, яку несе в собі жінка, народжена під тим чи іншим знаком. На його думку, вона частенько подібна до тунгуського метеорита: блисне яскраво, зачарує – і важким кругляком ляже на душу. До кінця спільного життя.

Знавці зодіаку тільки їм відомим способом обчислюють у прекрасних створіннях майбутніх фатальних розлучниць і підступних спокусниць. І астрологи на повному науковому серйозі вважають, що під яким знаком ходить жінка, такий і її характер.

Терези

Вона – справжня мрія для чоловіка, який хоче в усьому головувати. Її не треба ні в чому переконувати, насильно нав’язувати власну думку. Жінка-Терези надзвичайно мила і трохи простодушна. Ці якості підкуповують чоловіка, і він прагне її коштом підняти свій авторитет у сім’ї. І вона намагається підлаштовуватися під його настрій, вловлювати кожне бажання чоловіка.

Єдиний недолік цієї жінки – невміння вирішувати навіть найдрібніші проблеми. Вона цілком покладається на чоловіка, який іноді втомлюється від її занудства. Але треба зізнатися, що жінка-Терези ніякої небезпеки для чоловіка не представляє, залишаючись завжди милою і турботливою, яка в міру можливостей охороняє сімейне вогнище.

Водолій

Вона просто душка! Мила, товариська, своєю чарівністю Водолій закрутить голову будь-якому чоловікові. Якщо з кимось трапилася біда, шукайте її поруч: моральна підтримка забезпечена. Вона знайде особливі слова для розради, розтопить серце щирою співучастю. Але далі цього жінка-Водолій не піде. Роль матері Терези їй незабаром набридне. Вона тихо позіхне в кулачок і віддалиться від турбот, застрягши десь у ресторанчику з приятельками.

А в цей час, нудячись від самотності, вірний чоловік готує вечерю, займається з дітьми і тужливо дивиться на годинник, чекаючи її приходу. Ні, він уже давно не нарікає: жінка-Водолій привчила його до смирення.

Козоріг

Жінка, яка народилася під цим знаком, – справжній калькулятор. Вона раціональна до дрібниць і навіть у коханні вбачає якусь арифметику, коли потрібно все підрахувати і розкласти по поличках. Не дивно, що жінка-Козоріг уже до походу в РАЦС складе в умі шлюбний контракт, у якому буде вивірений кожен пункт.

Сердечна прихильність часто для неї – просто пшик: високі почуття завжди перебувають під п’ятою здорового глузду. Чоловік, який звик романтизувати стосунки, біжить від неї не озираючись. А той, хто не встиг, жалітиме себе до кінця життя, що не завадить йому ніжно, інколи безмежно кохати свою “мучительку”.

Стрілець

Вона немов вітер у травні: мінлива, непостійна і у вічному пошуку гострих відчуттів. Жінка-Стрілець зневажає домашню роботу, особливо ненавидить кухню, вважаючи, що плита – перешкода для здійснення всіх планів на майбутнє. Вона закохана, як ворона з відомого мультфільму: сьогодні їй подобається один чоловік, завтра – інший. У Стрільця немає прихильності до будь-кого: пристрасть до зміни місць жене цю жінку ледь не по всьому світу.

Вона може клястися в коханні своєму нареченому і непомітно стріляти оченятами на всі боки. Ніякі пута Гіменея їй не страшні. Статус дружини не заважає жінці-Стрільцю покинути сім’ю, щоб опинитися, скажімо, на невеликому острові посеред океану. Зізнаємося, що подібних дам називають авантюристками. Але чоловіки зазвичай на них западають і з власної волі стають жертвами.

Риби

Загалом, якщо вірити цьому знаку, вона більше схожа на царівну Несміяну. То тиха, немов вода в занедбаному колодязі, то раптом безпричинно – в сльози. Її поведінка диктується незрозумілими поривами, вона постійно вимагає до себе співчуття, розради. Чоловіка підкуповує слабкість жінки-Риби, яка на перевірку виявиться уявною.

Якось непомітно, тихою сапою вона прибере його до рук, зробить слухняним своїй волі. До того ж на нещасного чоловіка чекає погана слава гнобителя жінок. Риба-дружина буде постійно говорити (і не тільки подругам!) про втрачену молодість, яку вона пограбувала завдяки цій нехорошій людині. Причому щоразу з сумною сльозою, змушуючи жаліти її і сварити ні в чому не винного чоловіка.

Овен

Вона для чоловіка – істина в першій особі. Принаймні, вона так вважає і завжди діє на власний розсуд. Утім, ця якість її характеру не повинна лякати чоловіків. Адже в іншому вона доволі поступлива і битиметься за сімейний затишок до останнього.

А комфорт чоловіки люблять і готові часом заплатити за нього своєю свободою, не виключаючи і кар’єри. Це вже потім, на схилі років вони нарікають на каверзи долі й зрідка кидають незадоволені погляди на кращу половину людства, що догодила народитися під знаком Овна. Хоча подібна поведінка чоловіка їй до лампочки: вона почувається чудово.

Діва

Сувора, вперта і дуже послідовна у своїх вчинках і справах. Перечити їй – собі дорожче. Жінка-Діва нерідко схожа на дуже вимогливу вчительку, і навіть у погляді її красивих очей відчувається наближення грози. Чоловік за першого ж знайомства з Дівою якось одразу потрапляє в становище школяра, який нашкодив. Спочатку він хоче їй догодити і в чомусь навіть починає виправдовуватися, потім, по ходу розвитку подій, пристрасно закохується в цю незвичайну жінку.

Якесь прозріння прийде до нього пізніше, коли Діва буде уїдливо жартувати над чоловіком, який трохи проштрафився і ненавмисно порушив порядок у домі. Причому робитиме це вона, не звертаючи уваги на присутність гостей і знайомих.

Близнюки

Якщо чоловік бажає отримати вічну боротьбу протилежностей, стяг йому в руки. Ця жінка помотає нерви і змусить полисіти раніше визначеного часу. Вона, на авторитетну думку астрологів, які із зірками на короткій нозі, живе за принципом: від любові до ненависті один крок.

Подвійність душі цієї жінки ніяк не поєднується з такими поняттями, як відданість і сталість. Однак такий висновок звіздарів не повинен збити з пантелику справжнього чоловіка, який перебуває в довгому шлюбі, коли умовно було з’їдено не один пуд солі. У цьому разі краще вірити своєму серцю, ніж покладатися на гороскопи.

Телець

Досвідчений астролог, як МОЗ, попереджає, що вона абсолютно непередбачувана у вчинках і любить ставити чоловіка в глухий кут. Жінка-Телець уміє романтично і красиво закочувати очі, чим сильно вводить в оману представників сильної статі, які ретельно, до поту на чолах порпаються у своїй пам’яті в пошуках ліричних віршів зі шкільної програми, щоб відповідати її настрою.

Але марна їхня праця. Наганяючи на собі меланхолійний вигляд дами, що страждає, Телець подумки прикидає, на які матеріальні витрати здатний її кавалер. На жаль, гаманець судженого в такому випадку регулює серцеві почуття цієї привабливої жінки. Коли в райському гніздечку, яке спорудить для неї чоловік, не залишиться жодної пір’їнки, вона безжально його залишить, втече до іншого, більш забезпеченого об’єкта кохання.

Рак

Вона – справжній капкан для чоловіка, який вважає себе вічним холостяком. Хвалена свобода майже завжди закриє для нього свої двері. Він не встигне й отямитися, як опиниться закільцьованим ручним орлом. А через деякий час новоявлений чоловік десь у куточку на кухні в сотий раз ставитиме собі запитання: “Чому ж я не одружився з сиротою?” Тому що мешкати в рідному домі серед постійної рідні коханої жінки – це справжня мука. Утім, із цією бідою ще можна змиритися. Найгірше, що жінка-Рак непомірно честолюбна і кар’єра для неї – понад усе. А чоловікові вона за звичкою панувати і керувати відводить роль такого собі нешкідливого домашнього створіння, яке покірно виконує її вказівки.

Лев

З будь-якого “царя звірів” вона ніжною ручкою зіб’є корону і займе його імпровізований трон, на якому він довго сидів, вважаючи себе винятковою особистістю. Дивно, але чоловік навіть не відчує спочатку цих змін. Навпаки, енергійна і красива Левиця швидко завоює його серце. Чоловікові якийсь час подобатиметься перебувати під владою чарівної та вольової жінки. А коли він схаменеться, все зайде занадто далеко. Жінка-Лев, “цариця звірів”, повністю заповнить його життєвий простір. І повалений правитель з гіркотою зізнається собі, що часи матріархату повернулися. Влада перейшла в руки найсильнішого.

Скорпіон

Страшенно гарна, спокуслива, воркує як голубка. Чоловік одразу ж потрапляє під її чарівність, не підозрюючи, що ця красуня може коли-небудь боляче вжалити. Він, немов безневинний агнець, кліпаючи очима, дозволяє коханій пити свою кров. Звичайно ж, образно. Однак ідилія раптово закінчиться, щойно жінка-Скорпіон відчує тихе бурчання в його душі. Тут же в хід піде її жало – і бідному закоханому мало не здасться! Розгнівана красуня задасть судженому справжнього прочухана, під час якого він одразу згадає, під яким знаком народилася його єдина і неповторна.

А помста Скорпіона в жіночій подобі буває часом дуже витонченою і жахливою. Варто, скажімо, не купити їй шубку під Новий рік, відбувшись букетом троянд і золотими сережками, то отримаєш непримиренного і нещадного ворога на все життя. Або до кінця року. При цьому гарячково, не покладаючи рук, працювати для покупки дорогого подарунка, щоб згладити, за її словами, свій поганий вчинок.

Оригінал