Ось як одним словом описати кожен знак Зодіаку

Що буде, якщо спробувати звести характер знаків Зодіаку до одного слова? Це може бути улюблене слівце, без якого не обходиться жодне висловлювання людини, або ж його головна риса характеру. Астрологи стверджують, що у кожного знака Зодіаку є своє «кодове слово, в якому відображається вся сутність людини.

Овен – «кращий»

Овни люблять змагатися і перемагати. Фраза «Головне — не перемога, а участь» дратує їх. Їм важливо бути вищими, розумнішими, сильнішими, багатшими і красивішими — одним словом, кращими за всіх. Кожен раз, коли вони виходять куди-небудь, неодмінно підкреслюють це – «Це найкращий ресторан у місті!», «Це найкраща піца, спробуйте!», «У мене найкращий хлопець/найкраща дівчина!» Тепер ви знаєте, як порадувати знайомого Овна – просто частіше нагадуйте йому, що він – найкращий.

Телець — «надійний»

Тельці не люблять йти на невиправданий ризик. Вони прагнуть до стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Від близьких вони очікують підтримки та готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину. Та й самі вони дуже вірні і постійні друзі, на яких завжди можна покластися. Так що частіше хваліть Тельців за їхню надійність!

Близнюки — «цікавий»

Близнюки дуже допитливі. Вони відкриті до нових знань, нових знайомств і нового досвіду. Близнюки люблять робити враження своєю ерудицією і освіченістю, тому докладають максимальних зусиль, щоб бути для кожного цікавим співрозмовником. В людях вони цінують ті ж якості, тому в спілкуванні з Близнюками не допускайте банальностей і нудьги.

Рак — «безпечний»

Раків часто вважають боягузливими і недовірливим, але насправді у них просто дуже розвинена інтуїція. Вони ніколи не приймуть рішення, якщо не відчувають впевненості в тому, що воно безпечно для них. Раки дуже трепетно ставляться до своїх близьких, тому їх постійно потрібно переконувати в тому, що в їхній сім’ї всі здорові, щасливі і успішні.

Якщо ви хочете, щоб Рак розкрився і довірився вам, створіть навколо нього безпечну атмосферу, оточіть затишком і спокоєм.

Лев – «неповторний»

Овну подобається відчувати себе кращим у порівнянні з іншими, але якщо ви захочете порівняти Лева з ким-небудь, він прийде в лють! Лев — унікальний і неповторний! Він вище всіх порівнянь. Для нього важливо бути винятковим в очах коханої людини. Тому найкращим компліментом для нього буде сказати, який він унікальний і неповторний!

Діва – «правильний»

Діви грають за правилами і не порушують соціальних норм. Цим людям необхідно знати, що їхні вчинки правильні, логічні і раціональні. Діви дуже бояться робити помилки. Їм неодмінно здається, що всі звертають увагу на їхні промахи і засуджують їх. Чоловік-Діва потребує у постійних переконаннях, що він чинить правильно і практично. Дівчата-Діви завжди відмінниці і розумниці.

Терези — «прекрасний»

Терези люблять бачити прекрасне в усьому. Красива картина, приємна дівчина, чарівний хлопець! А що це за чарівні квіти на підвіконні? Ах, як чудово було сказано! Терезами треба захоплюватися як твором мистецтва! Чоловіків знака Терези слід похвалити за їхню романтичність і вміння бути джентльменами. Дівчата оцінять, якщо ви похвалите їхню граціозність і витонченість.

Скорпіон — «потужний»

Скорпіони не визнають півзаходів – вони з головою занурюються в емоції і без залишку віддають себе справі. Така імпульсивність, звичайно ж, повинна викликати потужну реакцію в оточуючих. Правда, найчастіше Скорпіонам наплювати на те, що про них думають інші. Ці напористі та енергійні люди оцінюють дії інших, тільки якщо вони достатньо потужні», в іншому випадку вони навіть не помічають їх.

Стрілець — «авторитетний»

Авторитет потрібен Стрільцям не для влади, а для поваги в суспільстві. Вони люблять, коли люди просять у них поради і можуть годинами направляти інших на шлях істинний. Вони прагнуть самовдосконалюватися і розвиватися в морально-етичному плані черпають знання з надійних джерел, щоб потім стати гуру і наставником для інших. Кращим компліментом для Стрільця буде прийняття його ідей та переконань.

Козоріг — «статусний»

Козорогам дуже важливе визнання. Їм хочеться відчувати, що вони роблять щось значуще і цінне. Тому вони дуже стурбовані колекціонуванням дипломів, медалей та нагород, які підтверджують те, що вони намагаються не дарма. Козороги люблять повагу і прагнуть зайняти становище в суспільстві, часто купуючи для цього «статусні» речі: дорогу машину, годинник і новомодні гаджети.

Водолій — «оригінальний»

Водолії дуже креативні і вміють дивитися на речі під іншим кутом. Вони бачать рішення там, де інші бачать лише безвихідну ситуацію. Знайшовши в собі творчий початок і усвідомивши свою несхожість на інших, Водолії часто стають нонконформістами і навмисно демонструє свою унікальність. Вони люблять виділятися з натовпу і відчувати себе відокремлено. Тому слово «оригінальний» законно належить Водоліям.

Риби — «казковий»

Риби — творчі натури з тонким душевним складом. Вони здатні на безумовну любов і самовіддачу, і категорично не бажають знімати рожеві окуляри. Риби володіють багатою уявою і часто живуть ніби в вигаданому світі, де все гарно, красиво, легко і романтично. Ці фантазери вірять, що немає нічого неможливого, варто лише трохи постаратися, і всі їхні мрії збудуться. Що ж, можливо, вони мають рацію, адже колись польоти в космос теж здавалися казками.

Звичайно, кожна людина дуже багатогранна і унікальна. Тому не можна помістити увесь спектр особистих якостей в рамках одного лише слова. Але читаючи цю статтю, напевно ви відзначили багато подібностей в описі свого знака або знака Зодіаку своїх друзів.

Оригінал