Різні, але нероздільні знаки Зодіаку

Стосунки зі знаком Зодіаку, який є вашою повною протилежністю, можуть бути приголомшливими. Безсумнівно, вам здасться, що у вас ніколи не буде нічого спільного, але відмінності можуть зміцнити ваш зв’язок. Щоб довести це, представляємо вам зодіакальні пари, які є повними протилежностями, але притягуються одне до одного зі страшною силою:

Овен + Терези

Ви володієте різними речами, щоб вважатися ідеальною парою, проте ви цілком можете нею стати. Ви обидва можете бути впертими і нескінченно сперечатися, але ви – королі шарму. Коли ви потрапляєте під чарівність одне одного, вам складно сказати “ні” коханню. Ви обоє любите ризикувати і веселитися, і коли сходитеся разом, ваші енергії посилюються.

Овен, ви можете навчити Терезів давати волю почуттям, і не відчувати після цього себе винуватими або змученими. Тим часом Терези, ви можете навчити Овна боротися чесно і бути більш розумним у своїх життєвих очікуваннях.

Телець + Скорпіон

Ви обидва неймовірно пристрасні й чуттєві, що робить ваш союз незабутнім, коли справа доходить до спальні. Ви особистості, які вже чогось досягли, але кожен з вас бажає домогтися успіху. Телець знає, як вижити навіть у найскладніших ситуаціях, не здаючись, а Скорпіон розуміє, що для досягнення успіху потрібні вміння і рішучість.

Ви доповнюєте відсутні якості одне одного, саме тому ви зможете стати ідеальною парою. У спілкуванні Телець простіший, ніж Скорпіон, який, як правило, більше слухає, ніж говорить. Ваші відмінності підживлюють сили один одного. Ви обидва дуже віддані і підете на край землі заради партнера, якщо любите його.

Близнюки + Стрілець

Ви обидва різні особистості зі швидкою зміною настрою, проте це не заважає вам відчувати і розуміти одне одного. Це взаєморозуміння робить ваші стосунки сильнішими.

Ви будете найкращими друзями, що дуже важливо у стосунках для кожного з вас. Близнюки, однак, іноді можуть бути підлими, тоді як Стрілець є надто прямолінійним. Тому між вами виникатимуть розбіжності, але ви компенсуєте їх дружбою та щирим коханням.

Рак + Козоріг

Рак і Козоріг притягуються одне до одного спільними життєвими устремліннями. Будучи дуже успішними та енергійними знаками, які вважають зміни в житті важливою його складовою, вони чудово поєднуються один з одним. Сім’я і кохання однаково важливі для них, і в них, як правило, схожі думки, коли справа стосується знайомства, сексу і шлюбу.

Рак, найімовірніше, буде екстравертом з активним громадським життям, тоді як Козоріг буде більш замкнутим і домашнім. Будуть часи, коли Раку захочеться залишитися вдома, а Козорогу вийти в люди. Крім того, у Рака може швидко змінюватися настрій, тоді як Козоріг буде більш урівноваженим, даючи Раку виговоритися, коли він почувається кепсько.

Лев + Водолій

Лев любить брати на себе відповідальність і командувати, на відміну від Водолія, який вірить у сумбурність життя і не бачить сенсу контролювати його. Холодність Водолія зводитиме Лева з розуму. Крім того, Водолій не може відкрито ділитися коханням, тоді як Лев, як правило, вміє висловлювати свої почуття і сповнений пристрасті.

Лев, як правило, дуже турбується про те, що про нього думають інші, але Водолій навчить його не звертати на це уваги. З Левом Водолій виявить, що доброта і приязність багато чого варті.

Діва + Риби

Діва може бути дуже стриманою, тоді як Риби легкі на підйом і більш розкуті, але їхні стосунки не позбавлені чарівності. Вони обидва можуть відчувати страх і турбуватися про дрібниці, але, незалежно від цього, обидва будуть готові прийти на допомогу один до одного.

Обидва знаки неймовірно безкорисливі та вірять у кохання, тому між Дівою і Рибами ніколи не бракуватиме близькості. Риби більше пливуть за течією, тоді як Діва більш обґрунтована, продумана і цілеспрямована. Це може призвести до деякої напруги, але безумовне прийняття одне одного усуне роздратування.

Оригінал