Під яким знаком Зодіаку ховається ваша споріднена душа

Чи багато їх, споріднених душ? Раз, два, та й усе. Під спорідненою душею ми маємо на увазі людину, яка схожа на нас рисами характеру, темпераментом і навіть вадами. Це така людина, при зустрічі з якою пробігає іскра — і ви обоє розумієте, що не хочете втрачати один одного зі свого життя. Друг душі, соратник і компаньйон, а в майбутньому — потенційний чоловік/дружина. Де їх шукати, як дізнатися?

У кожного знака зодіаку є визначений зірками зодіакальний близнюк, з яким він збігається життєвими ритмами і поглядами на світ.

Ви Овен? Тоді для вас це Водолій. Ви славитеся своєю імпульсивністю, і якщо у вас запалиться інтерес до чого-небудь, що вас вже не зупинити. Енергія Водолія ідеально вливається в цей потік і іншого такого однодумця треба ще пошукати. Він непередбачуваний і буде кидати вам виклики своєю оригінальністю, що вам точно сподобається.

Тельцям дуже підходять лагідні Діви. Ці земні знаки ощадливі, їх цікавлять стабільні і серйозні відносини. Крім того, ви обидва — прихильники фітнесу та ЗСЖ: дуже можливо, що ви познайомитеся на ранковій пробіжці або в спортзалі.

Невгамовні Близнюки потребують такого ж рухомого і легкого на підйом партнера, як вони самі. Представник стихії повітря Терези володіє, до того ж дипломатичністю і спокоєм, щоб вислуховувати ваші нескінченні історії про себе і інших, або плани на відпочинок до наступної відпустки.

Для Рака ідеальним партнером будуть Риби. Ви обидва вкрай емоційні і бачите світ через образи, створені уявою. Ви, як ніхто інший, розумієте причини раптового смутку чи радості один одного і не будете дорікати в надмірній чутливості. Риби будуть опікуватися і зберігати ваше серце.

Лев — людина компанійська, товариська і йому потрібен партнер, готовий вирушити з ним хоч на край світу. Вам дуже підійде вогненна енергія Стрільця. Цей знак завжди прагне дізнатися, побачити більше, знайомитися і щось робити. Разом ви звернете гори.

Діва — чуттєва і скритна натура, повна лише їй одній зрозумілих переживань. Практичний і прямолінійний Телець і стане другом і захисником для вашої неспокійної душі. Ви обоє ще й знатні гурмани, і цілком можливо, що перше побачення вам краще провести в дорогому ресторані.

Терезів зачаровує швидка і багата мова Близнюків. Вам взагалі важливо, щоб з партнером було про що поговорити і він був естетично вихованою. Ви можете впізнати один одного за манерою говорити і рухатися в компанії спільних друзів, на виставці в галереї картин або просто захопитися його профайлом в інтернеті.

Потужному і владному Скорпіону потрібен не менш енергетично сильний партнер, і з цією роллю чудово впорається Козоріг. Таємничість і містичність цих людей гармонує з вашою, ви обидва досить причепливі і не відпускаєте розпочате, поки не доведете до кінця.

Стрільцям дуже важливо мати поруч людину зі схожими кар’єрними та статусними амбіціями — яскравого, впевненого лідера. Будьте поруч з тим, хто завжди притягує увагу публіки в будь-якій компанії, а саме — з Левом.

Козороги люблять зберігати свої секрети в таємниці і рідко кому відкривають свою душу, вважаючи за краще інтуїтивне спілкування. Вас у цьому чудово підтримає такий же таємничий Скорпіон. При зустрічі може виникнути відчуття, що ви були призначені один одному згори.

Водолій рідко шукає партнера навмисно і часто зацікавиться людиною під час спілкування або якогось заходу. Активний і енергійний Овен буде тією рушійною силою, яка допоможе втілювати ваші проєкти в життя.

Стихія води — стихія інтуїції, глибоких почуттів і уяви. Рибам просто протипоказані грубі і приземлені відносини: вони довго будуть переживати їхній розрив і жити спогадами. А ось домосіди Раки стануть для вас розрадою з їхнім умінням поділяти почуття близької людини і оточити турботою.

Розкажіть про свої найяскравіші відносини в коментарях. Чи є у вашому оточенні споріднені душі?

Оригінал