Три знаки Зодіаку, яким важко полюбити

Скорпіон

Скорпіон – найцікавіший з усіх знаків Зодіаку. Скорпіон може бути гарячим, і водночас непорушним. Він може любити вас зараз, а за хвилину ненавидіти. Він може бути товариським і доброзичливим, а потім відсиджуватися вдома на самоті днями. Ви ніколи не розгадаєте, про що він думає або відчуває. Ідеальний партнер для Скорпіона – той, хто кине їм виклик як ментально, так і емоційно. Він цінує жорстких та справедливих людей

Тому, коли справа доходить до любові та стосунків, він не довіряє людям, тому що багато хто з них спочатку йому не подобаються. Сарказм – його захисний механізм. Він оточує себе неприступними стінами та відштовхує людей, боячись близькості. Ідеальний партнер для Скорпіона – той, хто продовжить пробиватися через стіну недовіри, доки вона не впаде. Щоб завоювати довіру Скорпіона, потрібно не лише слухати його чи говорити йому про свої почуття, а довести це на ділі. Дуже небагато людей здатні на це.

Однак, як тільки він довіриться вам, він буде відданий вам до нескінченності. Якщо він покохає, то зрушить гори заради вас. Скорпіон — дбайливіший за будь-який знак Зодіаку, і якщо любить, то всім серцем.

Стрілець

Стрільцеві найлегше закохатися, але дуже важко полюбити. Він — безнадійний романтик і вірить у кохання більше, ніж будь-хто. Коли він повертається до старих відносин, він обирає якісних людей, проте вважає, що наприкінці відносин винен не він. Перфекціоніст за вдачею, він завжди несе відповідальність за те, як йдуть справи. В результаті, замість того, щоб вчитися на помилках у відносинах, він зациклюється на минулому болі та боїться кохання.

Через це він відштовхує людей і залишається на самоті. Замість усвідомлювати свою цінність, він звертає увагу на погані речі, які про нього говорили люди, дозволяючи собі залежати від їхньої думки. Він має високі стандарти щодо людей, яких він обирає. Він потребує сильного партнера, який підштовхуватиме його до того, щоб зупинитися на ньому одному і більше не розглядати інші варіанти та можливості. Істина полягає в тому, що Стрілець, швидше, залишиться самотнім, ніж будь-коли погодиться на когось, хто не заслуговує на його час.

Телець

Він дуже впертий і довіряє лише самому собі та обраній, невеликій групі друзів. Він не часто допускає людей, які його цікавлять, у своє оточення, тому що йому подобається визначати, чи варта особа його часу та уваги. У той час як вони холодні зовні, всередині нього живе дбайлива, велелюбна особистість. З якоїсь причини він вважає, що його емоції є ознакою слабкості, тому утримується від них.

Він — альфа-особа і любить контролювати ситуацію, тому потребує пасивного партнера. Того, хто готовий чекати і дати йому час, аби звикнути до відносин. Телець не реагує на тиск чи стресові ситуації. Він замінює занепокоєння та страх гнівом. Він висловлює свої почуття через дії, а не слова. Хоча він може бути небагатослівним, він завжди пильно стежить за всім і всіма, хто його цікавить. Тому не намагайтеся його обдурити, тому що він упіймає вас на брехні.

Хоча Телець може бути одним із найскладніших знаків у коханні, коли він вас щиро полюбить, він обдарує вас небаченою довірою, відданістю, і зробить будь-що заради близької людини.

Оригінал