Чому розлучаються знаки Зодіаку: головна причина розставання

Складно заздалегідь передбачити, чи зможуть закохані прожити разом все життя, що залишилося, або ж їхньому любовному союзу не судилося зберегтися навічно. Астрологи з’ясували найпоширеніші причини розлучень серед знаків Зодіаку.

Коли закохані вирішують пов’язати себе тенетами шлюбу, їм складно повірити в те, що одного разу їхній любовний човен дасть тріщину. На причину розлучення можуть вплинути не тільки сімейні конфлікти, побутові проблеми та розбіжності, а й сузір’я, що впливають на характер подружжя. Астрологи розкажуть вам, через що розлучаються знаки Зодіаку і чи можна уникнути розлучення та зберегти сім’ю.

Овен

Овнам складно піти на поступки і визнати свою неправоту – це головна причина конфліктів у їхній родині. Найчастіше представники цього сузір’я стають справжніми домашніми тиранами, і коханій людині просто набридає запальність партнера. Щойно Овен переступає межу, терпінню другої половинки приходить кінець. Запобігти розлученню цілком можливо: для цього Овну необхідно керувати своїми емоціями і частіше прислухатися до думки обранця.

Телець

Телець – знак, для якого сімейні цінності та домашній затишок понад усе. Представники цього сузір’я рідко вступають у конфлікти і за можливості намагаються запобігти їм. Однак якщо в сімейному бюджеті утвориться діра, це може вивести з себе навіть урівноважених Тельців. Проблеми з грошима можуть не тільки спровокувати сварки, а й призвести до остаточного розриву. Тому Тельцям варто створювати своє сімейне гніздечко тільки в тому разі, якщо в них міцний ґрунт під ногами і постійне джерело заробітку.

Близнюки

Близнюки дуже товариські, і в колі їхніх друзів можуть бути присутні і представники протилежної статі. У коханої людини можуть виникнути сумніви у вірності Близнюків, через що сварки стануть занадто частим явищем. Зрештою і самим Близнюкам, і їхньому партнеру може набриднути життя на вулкані, і в цьому разі розставання неминуче. Щоб зберегти сімейний союз, не потрібно давати приводу для ревнощів. Можливо, для цього варто скоротити спілкування з друзями протилежної статі.

Рак

Як правило, Раки створюють міцні та щасливі сім’ї. Однак є речі, які представники цього сузір’я просто не виносять. Наприклад, якщо кохана людина ставить у пріоритет думку рідних і обговорює сімейні проблеми з ними, а не з Раками. Постійні поради тещі або свекрухи можуть не тільки набриднути Раку, а й змусити його задуматися про розлучення. У такому разі Ракам доведеться або змиритися з тим, що партнеру важливіша думка його батьків, або спробувати поговорити з ним, щоб виправити ситуацію.

Лев

Леву здається, що він завжди і в усьому правий, тому він рідко прислухається до слів і порад свого партнера. Представники цього сузір’я бажають контролювати все: від вибору постільної білизни до виховання дітей. Звісно, в перші роки шлюбу партнер може миритися з тим, що його кохана людина хоче завжди бути біля штурвала, але з часом постійно догоджати царській натурі стає нестерпно. З цього моменту починаються постійні сварки і розбіжності, які призводять до розставання. Левам необхідно прислухатися до думки партнера, навіть якщо вона не відповідає їхнім поглядам і здається абсурдною.

Діва

Діви люблять, коли в сім’ї всі обов’язки суворо розподілені між подружжям. Якщо кохана людина починає ухилятися від своїх зобов’язань, це дратує Діву. Крім того, представники цього сузір’я зазвичай є прихильниками здорового способу життя, тому дуже експресивно реагують на шкідливі звички партнера. У підсумку чоловікові набридає жити під постійним контролем. Щоб уникнути розставання, Дівам необхідно давати коханій людині трохи більше свободи і намагатися шукати компроміси, а не ставити ультиматуми.

Терези

Представників цього сузір’я складно вивести з себе. Вони готові терпіти істерики і скандали партнера, йти на компроміс, проявляти ласку, коли кохана людина починає з’ясовувати стосунки на підвищених тонах, але все це до певного часу. Щойно сімейне життя Терезів стає занадто важким, вони змушені заявити чоловікові, що їхньому шлюбу настав кінець. Якщо Терези хочуть створити міцний сімейний союз, їм необхідно знайти спокійного і врівноваженого партнера, який намагатиметься зберегти гармонію в сім’ї.

Скорпіон

Скорпіони не терплять рутину й одноманітність і часто намагаються зруйнувати нудьгу за допомогою нових емоцій. Один зі способів отримати їх – флірт із протилежною статтю. Зрозуміло, не кожна людина готова миритися з такою поведінкою другої половинки. Щоб уникнути розлучення, Скорпіонам необхідно розставити пріоритети і постаратися отримувати яскраві емоції разом із коханою людиною, а не на стороні.

Стрілець

Вогонь усередині Стрільців не згасає навіть у свідомому віці. Щойно партнер починає вірити, що Стрілець став розсудливим, він одразу ж видає щось неадекватне. Досить часто їхнім обранцям складно змиритися з тим, що Стрілець ніколи не подорослішає, і вони доходять висновку, що представник цього сузір’я просто непридатний для серйозних стосунків і сімейного життя.

Саме в такі моменти починаються скандали, які призводять до завершення шлюбу. Стрільцям необхідно усвідомлювати, що сімейне життя передбачає обов’язки, і, якщо вони не готові до цього, значить, вони ще не дозріли для серйозних стосунків.

Козоріг

Козороги – природжені кар’єристи. Не дивно, що найчастіше конфлікти в їхній родині виникають саме через роботу. Справді, представники цього сузір’я намагаються працювати не покладаючи рук, але їхній коханій людині буває складно зрозуміти, що вони роблять це тільки заради сім’ї. На жаль, старання Козорогів партнер далеко не завжди оцінює позитивно, а часом і зовсім сприймає як спосіб втекти від побуту. У цьому випадку Козороги не здатні вплинути на ситуацію. Якщо друга половинка не зможе гідно оцінити їхню працьовитість, то розлучення неминуче.

Водолій

Водолії з великими труднощами прощаються з холостяцьким життям. Навіть після вступу в шлюб їм складно втягнутися в побутові проблеми і рутину, які замінюють веселе проведення часу і свободу. Іноді Водолії знаходять привід ухилитися від своїх обов’язків і вирушити до друзів. Але подібні обмани незабаром розкриваються і стають причиною для серйозного скандалу.

Якщо це відбувається занадто часто, то в кінцевому підсумку Водолії отримують бажану свободу. Але якщо представники цього сузір’я дійсно хочуть зберегти сім’ю, їм необхідно заздалегідь подумати про те, чи готові вони відмовитися від галасливих розваг і замінити їх спокійним відпочинком у колі сім’ї.

Риби

Риби – дуже потайний знак, і часом саме ця риса характеру дратує їхнього партнера. Якщо до весілля представники цього сузір’я готові ділитися своїми думками і переживаннями, то в шлюбі справи з цим йдуть набагато складніше. Часом їм здається, що коханій людині не варто знати про всі проблеми, тому Риби замовчують про них. Згодом партнер перестає їм довіряти, і Риби вже не здаються такими надійними і вірними супутниками життя. Щоб шлюб не завершився розлученням, необхідно частіше відкриватися партнеру і не боятися, що йому буде тяжко вислуховувати переживання свого обранця.

Оригінал