Ось так знаки Зодіаку висловлюють свою любов (коли соромляться признатися в цьому)

Овен

Він засипає вас компліментами.

Коли Овен любить вас, він надихається вами. Він вважає вас розумною, цікавою і цілеспрямованою. Насправді Овен вважає себе найрозумнішим, мудрим і талановитим, і не через свою самозакоханості, а тому що він дійсно такий. Йому потрібен партнер, який би надихав і мотивував його. Справа не в тому, що він любить кожного, хто ним захоплюється, однак, якщо ви зацікавлені в Овні, врахуйте це.

Телець

Він переконається, що всі знають, що ви близькі.

Телець любить відчайдушно і міцно. Коли ви опинитеся в його колі близьких людей, можете вважати, що залишитеся в його житті назавжди. Вони дуже серйозно ставиться до своєї дружби та дуже віддані. Якщо Телець прагне бути вашим захистом і опорою і бажає, щоб люди знали, що ви разом, значить ви дійсно зачепили його серце. Це одна з найменш очевидних ознак того, що у Тельця сильні почуття до вас.

Близнюки

Вони будуть робити все, щоб подбати про вас.

Близнюки – неймовірно добрі, люблячі та безкорисливі люди. Їхній позитив робить людей щасливими. Ви здогадаєтеся, що Близнюки люблять вас, коли вони захочуть приготувати вам обід, запросять з собою на вечірку, подзвонять вам ввечері, щоб дізнатися, як пройшов день. Близнюки стримані партнери, і вони люб’язні з тими, хто їх турбує.

Рак

Він буде незграбним поруч з вами.

Рак – далеко не невпевнена у собі людина, тому, якщо він починає поводитися скромно або незграбно, – придивіться до нього. Рак – це клубок емоцій з сильною самосвідомістю, а це означає, що перш ніж він вийде зі свого панцира і дасть вам знати, що він зацікавлений, він зробить все можливе, щоб ви відповіли йому взаємністю.

Лев

Він просто поводиться так, ніби ви вже разом.

Зазвичай Лев не боїться сказати об’єкту своєї симпатії, що він йому подобається. Він просто впевнений в собі, коли справа стосується відносин. Навіть якщо він не говорить про це прямо, він висловлює це в дії. Не дивуйтеся, якщо Лев одного разу змінить свій статус у Facebook на «у відносинах» і просто скаже вам, що тепер ви офіційно зустрічаєтеся.

Діва

Вона намагається вдавати з себе круту

Коли Діва закохана в вас, вона намагається зробити все, щоб вам сподобатися, до тих пір, поки її захисні стіни не впадуть, і вона не розповість, що насправді відчуває до вас. Але до цього моменту Діва – ваш найкращий друг. Однак вона не відкриється, поки не дізнається, що може вам довіряти.

Терези

Вони заворожують вас.

Якщо Терези занадто бояться сказати вам, що ви їм подобаєтеся, вони спробують зачарувати вас до такої міри, що ви зробите перший крок до них самі. Ваги повільні, коли справа доходить до романтики. Їм подобається, коли до них залицяються і лестять, і вважають за краще змусити закохатися в них, щоб не показувати свою вразливість. Терези зроблять все можливе, щоб схилити вас до себе.

Скорпіон

Він ставить запитання.

Скорпіон задасть вам мільйон питань, щоб дізнатися про ваше життя, не розкриваючи при цьому своє. Де ви гуляли на минулому тижні? Чим займається ваша мама? Що ви думаєте про політику? Які люди вам найбільше не подобаються? Надмірна допитливість Скорпіона говорить про його небайдужість. Він просто боїться бути відкинутим, щоб розповісти вам прямо про свої почуття.

Стрілець

Він саркастично жартує.

Стрілець має жорстке почуття гумору, яке активується, коли у нього зашкалюють емоції. Так він дізнається про вас і веселиться. Він стає більш грайливим в ході відносин, і ви виявите, що пріоритет Стрільця в любові – не примусити вас відкритися, а познайомитися з вами краще, і він зробить це.

Козоріг

Він стає невпевненим у собі.

Фраза «невпевнений у собі» – останнє, що ви могли подумати про Козорога, але, коли він має до вас почуття, для нього все ускладнюється. Він лякається своїх емоцій і, в кінцевому підсумку, діє незграбно, що для нього зовсім не характерно. Козоріг за своєю природою – закрита особистість, і, коли він знаходиться під впливом почуттів, – це очевидно.

Водолій

Він приділяє велику увагу часу, проведеному з вами.

Водолій – відчужена людина, коли мова йде про любов і прихильності. Він, як правило, робить все можливе, щоб здаватися незворушним і безтурботним. Він також завзятий трудоголік, тому йому легко створити «холодний» образ, навіть якщо це абсолютно не так. Коли Водолій закоханий в вас, він піклується про вас. Він зосереджується на вас різко і несподівано, і ви опиняєтеся перевантажені його увагою. Водолій – найменш заплутаний потенційний партнер. Якщо він не зацікавлений в вас, ви про це дізнаєтеся. Якщо ж навпаки, – ви все одно це виявите.

Риби

Вони постійно розмовляють з вами.

Риби проявляють свій інтерес в тісному спілкуванні з вами, вони надають своїм почуттям словесну форму. Закохані Риби також захочуть проводити з вами стільки часу, скільки можуть, і будуть робити це якомога частіше. Вони будуть говорити з вами ні про що і про все на світі, відправляти кумедні смайли і т.д. Риби, які пристрасно бажають з вами спілкуватися, – це Риби, які в вас закохані.

Оригінал