Дізнайтеся, який магічний дар ви отримали в день свого народження

Збігів не існує. Усе в нашому світі відбувається з якоюсь метою.

До речі, з точки зору алхімії, окультизму та нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, коли прийшли в цей світ. І, про який, до речі, можете навіть не підозрювати.

Не має значення, вірите ви в це чи ні. Навіть якщо ви ніколи не намагалися вирахувати цю інформацію – ваш дар завжди з вами. Погодьтеся, було б дуже несправедливо так і не дізнатися про нього. Адже в ньому – ваша сила, про яку ви навіть не здогадуєтеся.

Отже, щоб обчислити свій чарівний дар, зробіть таке: Складіть цифри дати свого народження: день, місяць, рік. Підсумуйте, поки не отримаєте одну цифру. Наприклад, якщо ви народилися 1 серпня 1978 року, розрахунки будуть такими:

1 + 8 + 1 + 9 + 7 + 8 = 34 = 3+4=7.

Як ви переконаєтеся незабаром, отримане число має величезне значення. На основі отриманих знань ви дізнаєтеся про те, про що навіть не підозрювали.

Цифра 1. Чари

Якщо ви отримали в результаті обчислень цифру “1”, то знайте, що ця цифра означає Творення, Творіння. Вважається, що під цим числом народжуються люди з наймогутнішими магічними здібностями. У них існує ключ до царства чарівництва.

А ще в таких людей – неймовірна воля. Але, мусимо попередити вас: намагайтеся не маніпулювати і не використовувати свій дар для того, щоб контролювати всіх і все навколо.

Ваш Дар: Волевиявлення і Відвага

Цифра 2. Емпатія

Ви дуже чутливі до енергії, яка нас оточує. Набагато більше, ніж інші люди. Ось чому ви вже з раннього дитинства вмієте відчувати й розуміти інших людей. Умієте жаліти і співчувати. Ваш магічний дар перебуває в серці, хочете ви цього чи ні. А також – у “третьому оці”.

Ви можете використовувати цей дар для того, щоб полегшувати біль інших людей. Також – для швидкого відновлення своєї енергії, коли “заземлюєтеся” і встановлюєте контакт із природою.

Ваш Дар: Мрії і Інтуїція

Цифра 3. Триликий Місяць

Ця цифра символізує три фази Місяця. Ви є “інструментом і провідником” Триєдиної Богині. Про цю Богиню написано в трактаті англійського письменника Роберта Грейвса “Біла богиня”. Згідно з уявленнями Грейвса, Триєдина богиня (сам він називав її “Білою Богинею Народження, Любові та Смерті”) шанується у формах “діви”, “матері” та “старої баби”, що відповідають трьом стадіям жіночого життя та трьом фазам Місяця: молодий, повний та убутний.

Тому у вас одночасно присутня сила творіння і сила руйнування. У народі часто кажуть: “Будь обережний зі своїми бажаннями”. То знайте – це про вас. Річ у тім, що всі ваші думки й бажання легко можуть втілитися в реальність.

Ваш Дар: Створення і Руйнування

Цифра 4. Елементаліст

Цифра “чотири” символізує 4 елементи нашої Землі: Вогонь, Воду, Повітря і Землю. Ваша сутність перебуває в ідеальному балансі з усіма цими 4 стихіями, тому ви дуже раціональні й дуже розумні.

Оскільки ви постійно черпаєте енергію цих стихій, то на вас дуже важко накласти прокляття. Уся річ у тім, що Вогонь, Вода, Земля і Повітря створюють навколо вас свого роду особливе магічне поле, яке відбиває будь-який негатив.

Ваш Дар: Елементальна магія

Цифра 5. Спіритуаліст

Цифра “5” символізує п’ятий елемент – Дух (Ефір, як його називали в давньогрецькій магії). Народжені під цією цифрою, перебувають у постійному контакті з духовним царством. Вони легко можуть викликати сили з потойбічного світу і спілкуватися з ними. Ось чому такі люди можуть бути чудовими спіритуалістами. Адже ними керує “п’ятий елемент” – Дух!

Ваш Дар: Контакт із духами і Магія Предків

Номер 6. Учень Сонця

Цифра 6 символізує Сонце і все, що з ним пов’язано. Отже, ви володієте найпотужнішим потоком енергії всередині. Ваш магічний Дар бере свій початок від Сонця. А отже, ви – практично всемогутні.

Ви – цілитель і лідер. Але не забувайте про те, що велика сила – це також величезна відповідальність. Намагайтеся не переборщувати зі своїм даром і не використовувати його на шкоду іншим людям.

Ваш Дар: Ритуальна Магія і Зцілення

Номер 7. Учень Місяця

Цифра 7 символізує Місяць і всю його магію. Ваш магічний дар – це чиста й неприборкана магія Місяця. Вам навіть не треба нічого читати або дізнаватися про ритуальну магію – ви начебто з народження знаєте, що і як робити. І все виходить легко і віртуозно. Цей дар імпровізації пов’язаний з інтуїцією, яка дуже сильно розвинена у вас.

Ще один дар – це те, що ваші мрії, як правило, мають пророчий характер. Щойно ви про щось починаєте мріяти – це негайно виконується. Якщо ви з розумом і мудрістю будете користуватися своїм даром, то зможете творити чудеса!

Ваш Дар: Бачення і Віщі Мрії

Цифра 8. Традиційне чаклунство

Цифра 8 вважається однією з наймагічніших. Якщо ваш день народження пов’язаний з “8”, то ви володієте величезною магічною силою. У вас усередині “вбудований” своєрідний компас, і ви точно знаєте, що правильно, а що – ні.

Ваш Дар: Енергетичні Маніпуляції і Алхімія

Цифра 9. Шаман

Остання цифра зі списку символізує об’єднання всього перерахованого вище. Це ворота, де все закінчується і починається знову. Ось чому ви бачите речі, як ніхто інший. Ви артистична і творча натура, тому бачите світ і людей “нестандартно” – з різних фокусів і перспектив. А отже, ви можете лікувати та зцілювати.

Оскільки ця цифра символізує смерть і відродження, то ви відчуваєте привидів і духів. Тому можете виходити за межі звичного світу і людських можливостей, як це роблять усі шамани.

Ваш Дар: Астральна Проєкція і Дух-Хранитель Магії

Оригінал