Дізнайся, чим ти відлякуєш чоловіків: гороскоп нестерпних жіночих якостей

Звичайно, боягуз не грає в хокей. Але видатних сміливців на всіх не напасешся. Тому ми написали для тебе гороскоп нестерпних якостей. Ну, щоб ти знала, чого бояться чоловіки. В тобі.

Козоріг

Козоріг – “поїдачка мізків” вісімдесятого рівня. Рідкісний птах долетить до середини її монологу, про мужиків і говорити нічого: на п’ятій хвилині незаперечні моралі Козорога перетворюються для них на суцільне «Бу-бу-бу, бу-бу-бу», але ж п’ята хвилина – це навіть не початок показових виступів. Це так, розминка.

Водолій

Панночка-Водолій зовсім невловима, тим і відлякує: всякий мисливець за жіночими серцями розуміє, що в цьому занедбаному випадку можна роками вистежувати здобич, лежати в засідці та розставляти сильця – і все одно промахнешся: вона вже побігла в драмгурток, гурток по фото, ще кудись. Це, втім, не страшно. Страшно те, що як тільки вирішиш, що таке тобі не треба – вона сама тебе знайде. Зажене в кут і схопить тепленьким. Голеньким і беззбройним. Попався!

Риби

Риби відлякують чоловіків фактично замогильною холодністю. За Рибкою можна довго доглядати, завалювати її подарунками, влаштовувати їй романтичні побачення, брати на ручки, тикати паличкою – ніякої реакції. Але рівно за мить до того, як нещасний дійде до крайньої точки відчаю, Рибка відкриє очі та скаже: «Ну ок. Принеси мені що-небудь смачне і йди звідси, хлопчик, не заважай».

Овен

Жінка-таран. Чемний джентльмен тільки зібрався було натякнути на приємне продовження знайомства, як – хоп! – він уже загоряє в одних шкарпетках, а Овен пропонує повторити. Ніхто не скаржиться, скажімо вам чесно, але ось заїками деякі залишалися, кажуть.

Телець

Ось! Ось воно, світове зло! Панночка-Телець – втілення найжахливіших чоловічих кошмарів. Це про неї вони пишуть обурені трактати на своїх чоловічих форумах. Це при згадці про неї вони роблять такі лиця, ніби у них пульпіт у всіх зубах відразу і геморой самі знаєте де. Це про неї вони будуть розповідати страшні казки онукам. Тому що вона – Меркантильна Жінка. Так, саме так, з двох великих літер. Бо жах.

Близнюки

Близнюки – птах вільний: куди хоче, туди летить. Проблема в тому, що вона сама ніколи не знає, куди її в наступну хвилину понесе. В принципі, це не страшно саме по собі. Якщо не брати до уваги звички Близнюків прихоплювати випадкових свідків за компанію. І вони, ці самі свідки, в цих подорожах, як правило, втрачають останні нервові клітини, гроші та репутацію. Ну, буває, подумаєш!

Рак

Раки нікого і ніколи відразу не відлякують – вони з усіма однаково милі та ласкаві. Разюча підступність! Адже коли нещасний зрозуміє, що друге ім’я Рака – “Домомучительниця”, а булочок йому не бачити, поки уроки не зробить, буде пізно: клешня вже схопить його за самі знаєте що.

Лев

До Левиці теоретично взагалі ніхто не повинен наближатися, тому що вічно зарозумілий вираз обличчя і манера підколювати з будь-якого приводу, повинні відлякувати навіть найвідчайдушніших сміливців ще на дальніх підступах. Але ні. До Левиці чомусь всіх тягне. На щастя, у Левів є в схованці ще одна сигнальна ракета, яка відлякує. Називається: «Кинь мені до ніг світ, смертний. Швидко, я сказала!»

Діва

Ми тут в редакції подумали та вирішили, що Діву треба перейменувати в “Кріпі-Діву”. Так буде точніше. Тому що всі інші знаки відлякують чоловіків випадково, а Діва – усвідомлено і з задоволенням. Діва критикує так, що хочеться негайно зникнути від усвідомлення нікчемності свого жалюгідного існування. Діва б’є в найболючіші точки та ніколи не промахується. Діва завжди дивиться на чоловіків як на сумно запашний підсумок процесу травлення. Страшна жінка!

Терези

«Ах, я вся така раптова, така суперечлива вся!» А ще мрійлива і чарівно безпорадна. Жіночка, геть відірвана від реальності. Що, безумовно, з біса мило і, по ідеї, повинно притягати чоловіків, як магніт. Чіп і Дейл поспішають на допомогу! День поспішають, два поспішають, а потім все-таки розуміють, що встигнуть постаріти, поки панночка-Терези визначиться, чи потрібна їй ця допомога чи ні.

Скорпіон

Скорпіони відлякують чоловіків самим фактом свого існування в нашому всесвіті. Так бути не повинно! Всі жінки як жінки, а ця – незбагненна таємнича сутність, від якої чорт його знає, чого очікувати. Краще обійти. Гей, жінко, куди ви мене тягнете ?! Хелп! Ай нід хелп! Допоможі…ть. Спасибі, вже пізно.

Стрілець

Ми дуже хотіли написати про Стрільців півтора абзацу красивого тексту, але все одно виходить два рядки: сама придумала – сама образилася. Бінго!

Оригінал