Знаки Зодіаку: яке перше враження про себе ви залишаєте

Кожна людина, безумовно, залишає про себе враження під час знайомства. Ми робимо припущення, засновані на її зовнішності, одязі, зачісці, очах, ставленні, словах… на чому завгодно. До речі, у будь-якого зодіакального знака є набір стереотипів щодо їхньої особистості, і ці стереотипи теж вільно чи мимоволі впливають на перше сприйняття людини під час зустрічі.

Овен

Люди побоюються вас. Ви дуже сильні й вельми напористі, і це багатьох лякає. А коли люди бояться, вони або нападають, або тікають. Найчастіше вас просто неправильно розуміють і сприймають через ваш вибуховий характер і лютий темперамент, незважаючи на всі ваші позитивні наміри.

Телець

Люди думають, що ви нещирі з ними. Є щось таке у вашій загадковій натурі, що заганяє їх у глухий кут. Звідси виникає відчуження і бажання триматися трохи на відстані від вас. Можливо, це ваша закритість або пронизливий скептичний погляд. Найімовірніше, ви вже втомилися доводити всім, що заслуговуєте на довіру.

Близнюки

Люди чомусь припускають, що вас переслідують невдачі, а тому вас потрібно підтримати і всіляко допомогти. Хороша новина в тому, що ви насправді навіть і близько не невдаха, оскільки вмієте слухати свою інтуїцію і не звертати увагу на зовнішнє несхвалення.

Рак

Люди вважають, що ви прісна і нудна людина, яка вважає за краще безвилазно сидіти вдома і цілодобово читати романи або дивитися телевізор. Можливо, вони і можуть умовити вас вийти і трохи розважитися, але ви зазвичай відразу ж залишаєте про себе враження невиправного домосіда, який любить усамітнення і тишу.

Лев

Люди думають, що ви чудові. Ваша чарівність – це чиста магія, а тому перше враження про вас найкраще. Хоча всі, звісно, знають, що ви егоїстичні, любите похизуватися і постійно вимагаєте уваги, похвали і визнання.

Діва

Люди побоюються вас, оскільки абсолютно не розуміють. А те, що незрозуміло, зазвичай асоціюється із загрозою або небезпекою. Крім того, ви й самі невисокої думки про всіх інших і можете триматися дещо відсторонено, зарозуміло або навіть пихато. Складається враження, що ви просто нікого не любите.

Терези

Люди думають, що ви наймиліша людина. Зовні, звісно, так воно і є. Ви тактовні, вмієте вести бесіду, харизматичні й неймовірно чарівні. Але всередині ви осудливий монстр, і поки це не випливе на поверхню, всі вважатимуть вас справжньою душечкою.

Скорпіон

Від вас виходить плотська енергія, і люди починають думати про вас, як про секс-бомбу або людину-спокусника. Саме така у вас складається репутація на перших порах і навіть робить вас у чомусь популярним. Однак потім ви можете все зіпсувати своїм кепським і незлагідним характером.

Стрілець

Спочатку ви справляєте враження легковажної людини і фантазера, що вічно витає в хмарах і розмірковує про якісь нереальні повітряні замки. Тому довіри ви не викликаєте, і люди схильні з вами бути обережними і не мати серйозних справ.

Козоріг

При першому знайомстві про вас складається думка, як про кар’єриста і стервозну людину. Ви можете поводитися занадто незрозуміло або занадто зарозуміло, усім своїм виглядом показуючи, як вам нецікаво перебувати в компанії цих простих смертних.

Водолій

Люди думають, що ви холодніші за Снігову Королеву. Чому? Тому що ви такий і є. Ви занадто очевидно демонструєте свою байдужість і оточуєте себе непробивною стіною. Звісно, надалі ви трохи відтаєте, але спочатку ви більше схожі на колючий морозний вітер.

Риби

Ви здаєтеся людиною-мучеником, вічно сумною, похмурою і переповненою жалістю до себе. Песимізм і відірваність від світу – це перше, що люди у вас бачать. Хоча насправді ви один із найбільш чуйних і приємних у спілкуванні зодіакальних знаків.

Оригінал