Ось чому кожен хоче дружити з вами, згідно з вашим знаком Зодіаку

Дружба — не налаштування за замовчуванням. Ви поруч, коли ваш друг потребує вас або ж занадто захоплені власною драмою, щоб бути йому корисними? Знаючи свої сильні і слабкі сторони, ви можете удосконалюватися і зміцнити ваш союз з друзями:

Овен

Оскільки ви дуже живі і імпульсивні, люди схильні недооцінювати вашу відданість і турботу. Ви — власник позитивного погляду на життя і любитель всіляких кумедних пригод. Ви підштовхуєте своїх друзів вийти за межі своєї зони комфорту і спробувати що-небудь нове.

Ви захоплені речами і дуже рішучі. Ви цінуєте дружбу, і намагаєтеся запам’ятати особливі події, мало того, ви часто самі їх влаштовуєте – на честь нової роботи, отримання диплома про освіту і т. д.

Телець

Всі знають, наскільки Телець надійний, старанний і відданим як друг, але ніхто не згадує, який він чарівний і веселий. З одного боку, ви дуже надійні і терплячі, а з іншого, ви змушуєте людей оживати у вашій присутності. Однак не дайте своїй упертості зіпсувати враження про вас.

Близнюки

Всім відомо, що ви – душа компанії і можете говорити про все на світі з ким завгодно. Ваші друзі знають, що ви веселі, вмієте підтримати й поліпшити настрій. Ви смішливі і ламаєте стіни недовіри і замкнутості. Ви також дуже відкриті до чого завгодно. Ви не завжди можете прибути вчасно або стримати слово, але, якщо справа серйозна, ви завжди прийдете на допомогу другові.

Рак

Ви — друг, з яким можна поділитися будь-якими емоціями. Ви віддаєте втричі більше любові, ніж отримуєте. З вами можна поговорити, коли пригнічений або хочеш поділитися радістю. Ви завжди раді людям, допомагаєте їм відчувати себе краще і заохочуєте їх насолоджуватися їхньою радістю і щастям. Ви багато втрачаєте, нічого не вимагаючи натомість.

Лев

Ви активні і веселі, і обожнюєте бути в колі людей. Ви доброзичливі, і з задоволенням допомагаєте незнайомцям, але кращого друга ви ні на кого не проміняєте. Для нього ви зробите все і навіть більше. Ви ніколи не кинете друга напризволяще через свою відданості. Лев — дивовижний друг, дружба з яким стає міцнішою з часом.

Діва

Хто не хотів би мати друга, здатного вирішити практично будь-яку проблему? Можливо, на перший погляд, ви не здаєтеся надійною і відданою людиною, але ви — дивовижний друг, з яким комусь пощастить.

Ви помічаєте все, і увага до деталей може іноді приносити проблеми (коли що-небудь не передбачено), але, найчастіше, це економить час і сили.

Терези

Ви робите своєю місією бути відмінним другом. Ви чесні і здатні бачити ситуацію з різних точок зору. І першими заступитеся за друга, якщо виникне така необхідність.

Ви вірні, веселі, креативні і дуже цікаві. Ви підтримуєте зв’язок з друзями з дитинства, а також налагоджуєте відносини з новими людьми. Якщо дружба не склалася, ви відпускаєте людей з вдячністю за те, чого навчилися від них, але ви не будете триматися за людину, якщо стосунки з нею отруюють життя.

Скорпіон

На землі немає нікого, хто був би так само захоплений своїми друзями, як ви. Якщо ви випадково зіткнетеся з кривдником вашого друга, ви неодмінно помститеся за нього.

Ну і що, що це не ваша битва, ви не виносите, коли хтось шкодить тим, кого ви любите. Ви запросто виведете пліткаря на чисту воду і дасте йому відсіч.

Стрілець

Ви вплутуєтеся в цікаві історії і відправляєтеся в незвичайні місця. Якщо у когось така ж енергетика і цікавість, як і у вас, ви запросто станете друзями; якщо ж він загруз у рутині або занадто обережний, ви не зможете дружити.

Подорож з вами повно пригод і захоплення. Ви любите свободу і не хочете когось тягнути за собою, тому вам потрібен друг, який може йти в ногу з вами.

Козоріг

Ви обожнюєте своїх друзів і опікуєтеся їх, як рідна мати. Ви в рівній мірі надійні і енергійні. Ви подружитеся, де б ви не були — на роботі, в спортзалі, через друзів і т. д.

Люди схильні тяжіти до вас через вашу оригінальну особистість, а потім ви нагороджуєте їх вашою відданістю і заступництвом. Не дивно, що ваше коло спілкування величезне; ви винятково ставитеся до своїх друзів.

Водолій

Ви дозволяєте людям бути самими собою. Ви не засуджуєте, а заохочуєте людей відкриватися і показувати їхнє справжнє «я».

Ви дуже незалежні, і, де б ви не були, ви або заводите нових друзів, або відвідуєте старих товаришів. Ви не можете терпіти підлості і знущання і боретеся проти них, особливо коли вони спрямовані проти ваших друзів.

Риби

Можливо, це ваше співчуття або творчість, так чи інакше, люди завжди кличуть вас, щоб побути з вами поруч.

Вам не подобаються конфлікти і сварки, і ви робите все можливе, щоб оточуючі були щасливі. Ви вірите у другий шанс, тому, навіть якщо дружба закінчилася погано, це не означає, що вона не може бути відновлена.

Оригінал