У чому кожен знак Зодіаку кращий за інших

Овен

Ви – людина пригод, яка знає, що потрібно для того, щоб зробити їх незабутніми. Вам завжди вдається спланувати якусь поїздку або вечірку до найдрібніших деталей. Тому ваші друзі з радістю беруть участь у процесі. І неважливо, що відбувається довкола. Ви завжди знайдете місце для нових вражень, які можуть подарувати пригоди.

Телець

Складається враження, що ви завжди тримаєте все під контролем і не дозволяєте випадку змінити ваші плани. Вас не збентежать труднощі, вам не страшна рутина, тому що ви прихильник стабільності і зробите все можливе, що все так і залишалося. Навіть ваші друзі та близькі знають, що до вас можна звернутися за допомогою, якщо щось пішло не так. Мало того, ви вмієте розпоряджатися фінансами. Тому заробити чи заощадити зайві гроші для вас не проблема.

Близнюки

Ви – найкращий приклад природного магніту, який притягує себе оточуючих людей. Ви розумні, маєте почуття гумору, а саме ці якості цінуються у суспільстві. Вам вдається стати центром у будь-якій компанії та людям це подобається. Ті, кому пощастило познайомитись з вами, вже не забудуть цієї зустрічі. Всім захочеться стати вашим другом, а все завдяки вашому дару спілкування та вмінню добре провести час.

Рак

Ваша доброта – це та якість, яка досить рідко зустрічається в інших. Ви володієте великим серцем, яке готове допомогти кожному, хто цього потребує. Навіть якщо перед вами виявиться зовсім незнайома людина, ви простягнете їй руку допомоги. Вам випала роль своєрідного терапевта, який зцілює своїх друзів та близьких. Тому вас важко не любити.

Лев

Ви часто з’являєтеся на людях і виступаєте як місцева зірка. Навіть якщо ви не така публічна особистість, то на вас все одно звертатимуть увагу. Ви досить креативні, заповзятливі та успішні в тій галузі, якій присвятили життя. Це дає вам впевненість у собі і наділяє вас тією якістю, яка змушує інших слідувати за вами.

Діва

Вам точно не відоме почуття безвиході, тому що в будь-якій ситуації ви боротиметеся до самого кінця. Природа наділила вас дивовижною завзятістю та наполегливістю, тому очевидно, що ваш коник – це важкі завдання, для яких інші просто не годяться. Незалежно від проблеми та колосального тиску, ви йтимете вперед, домагаючись бажаного.

Терези

Ваша основна перевага полягає у соціальних зв’язках. Ви товариські та знаєте буквально кожного сусіда. Куди б ви не пішли, скрізь будуть ваші знайомі. Завдяки цьому, вам вдається відвідувати закриті заходи, налагоджувати ділові зв’язки та отримувати різні бонуси лише завдяки спілкуванню. А все тому, що ви любите спілкуватися та робите це ненав’язливо. Ви вселяєте довіру, а що ще потрібне для ділових зв’язків?

Скорпіон

Ви вмієте отримувати те, чого бажаєте. І не має значення, про що йдеться. Це може бути цікава та важкодоступна робота, рідкісні речі тощо. Завдяки вродженій харизмі та витонченим манерам, ви можете схилити шальки терезів на свій бік. Ви буквально змушуєте оточуючих любити вас. І це було б неможливо без тієї рішучості, якою наділила вас природа.

Стрілець

Вам вдається навіяти людям радість та безтурботність. Вони завжди будуть оточувати вас, знаючи, що зможуть добре провести час та розповісти про свої історії з життя. Ваш багатий особистий досвід також цікавить людей. Вони хочуть, щоб ви розповіли їм більше, бо це справді цікаво. Завдяки цьому нестачі в друзях у вас не буде.

Козоріг

Мабуть, важко знайти більш терплячу людину, ніж ви. Навіть у найзапекліший шторм, ви залишатиметеся позитивним. Але це не позбавляє вас раціонального мислення, що допомагає вам планувати майбутнє і досягати успіху в довгостроковій перспективі. Ви вмієте помічати нюанси, які не бачать інші. Тому ви залишаєтеся там, звідки інші йдуть. Але зрештою, саме ви залишаєтеся на вершині, поки інші продовжують шукати свій шлях.

Водолій

Ви маєте вражаючий розум, наповнений безмежною фантазією та ідеями. Ви дійсно можете змінити цей світ, тому що, крім того, у вас є бажання розвиватися. Вас не влаштує щось середнє і ви не задовольнятиметеся малим. Тому що ви знаєте, що можете досягти більшого та залишити за собою цілу спадщину. Крім цього, ви дуже гостро реагуєте на несправедливість і всіляко намагаєтеся їй протистояти.

Риби

Ви вмієте об’єднувати людей і допомагати їм провести незабутній час у вашій компанії. Нові люди так і тягнуться до вас, тому що ви виявляєте щиру зацікавленість у їхньому житті. Завдяки цьому, ви легко налагоджуєте зв’язки з різними верствами суспільства. І вам вдається легко вливатися в нове коло, тому що вмієте подавати себе, виявляючи найкращі якості.

Оригінал