Жіночої дружби не буває? Хто Ваша подруга за знаком Зодіаку

Говорять, що жіночої дружби не буває. Насправді жінки вміють дружити так само міцно, як і чоловіки. Просто у дружбі двох представниць прекрасної статі більше нюансів. Життя показує, що жіночу дружбу можна умовно поділити на три види: дружбу-підтримку, дружбу-вигоду та дружбу-суперництво. Одна з них може зробити стосунки двох жінок міцнішими за сталь, іншу і дружбою назвати складно, а третя більше нагадує ворожнечу, при якій суперниці лицемірно посміхаються одна одній.

Давайте розберемося, якого типу належить ваша подруга за знаком Зодіаку?

Подруга-Овен

Цю панночку, за характером, можна віднести до подружки-суперниці. Але не поспішайте надавати цьому виразу негативного забарвлення. Подружка Овен охоче прийде вам на допомогу, якщо така знадобиться. Просто в характері цієї панночки у всьому змагатися зі своєю подругою, починаючи від одягу, зовнішнього вигляду і закінчуючи симпатичними кавалерами. При цьому в душі представниці цього знака немає заздрості, ворожнечі чи негативу. Просто вона так удосконалюється, та до того ж стимулює вас не відставати і стає кращою. Загалом, дружба з дівчиною знака Овен йде на користь обом панночкам.

Подруга-Телець

У дружбі з жінкою знака Телець найбільше підтримки. Представниці даного знака не надто впевнені в собі, а значить, їм просто необхідна подруга, яка будь-якої миті підтримає словом і справою, дасть потрібну пораду і знайде вирішення проблеми. Не сумнівайтеся, настане час, і подружка знаку Телець відповість вам своєю вірністю та чесністю. До речі, у такій подрузі ви можете не сумніватися. Вона ніколи не зрадить, не обдурить, і не пліткуватиме за вашою спиною. А це дуже важливо, особливо для людини, якій ви довіряєте всі свої секрети!

Подруга-Близнюки

У разі дружби з дівчиною знака Близнюки ви найчастіше зустрічаєтеся із суперництвом, причому, із суперництвом, заснованим на особистій вигоді. Така подружка неодмінно обговорить у вас за спиною ваше сьогоднішнє вбрання і вашого чоловіка. Мало того, вона може спокійно відбити вашу кохану людину, якщо ви будете надто відверті зі своєю подружкою і втратите пильність. Щоправда, не варто говорити, що всі жінки Близнюки однакові. Є й цілком щирі, чесні панянки. Просто, спілкуючись із такою подругою, не варто створювати ситуації, які можуть призвести до суперництва.

Подруга-Рак

Раки – вірні дівчата, які віддадуть останнє своїй подружці, бо щиро люблять її та дорожать дружбою. Тут ми спостерігаємо справжню дружбу-підтримку, причому панночка знака Рак готова більше віддавати, ніж отримувати. Вона буде щиро рада за свою подругу, яка щаслива і радіє життю. Свої ж почуття вона вважатиме менш важливими. Єдина проблема таких відносин у тому, що подруги Раки з часом починають нехтувати таким ставленням до них, чим дуже ображають Рака. А сковування почуттів ці особи не пробачать ніколи. Тому намагайтеся цінувати дружбу Рака і ніколи не зраджуйте її.

Подруга-Лев

У дружбі з жінкою знака Лев більше вигоди та суперництва. Це досить зарозумілі особи, які прагнуть оточувати себе людьми, які захоплюватимуться ними. З іншого боку, подругу, яка вихвалятиме Левицю, ця панночка завжди підтримає, а отже, така дружба обіцяє стати взаємовигідною і приносити користь обом дамам. Левиця може дружити навіть зі своєю суперницею, щоправда, дружба це виявляється досить небезпечною, і будь-якої миті може перетекти в жорстоке протистояння і навіть ненависть. А ось змагатися з Левицею не побажаєш і ворогові.

Подруга-Діва

У цих взаєминах поєднується суперництво та підтримка. Відразу скажемо, що з Дівою, як людиною вимогливою і постійно чимось незадоволеною, дружити важко, а часом і зовсім нестерпно. Але своєю поведінкою ця жінка змушує вас стежити за собою і постійно вдосконалюватися, а отже, ставати кращими. І у цьому плані ваша дружба обіцяє певні вигоди. Крім того, Діва – жінка надійна, яка якщо дружить, то робить це щиро, з усією душею. Вона прийде на допомогу своїй подрузі у будь-який час дня та ночі, і віддасть останнє, якщо подруга потрапить у біду. Вірність – відмінність цих жінок.

Подруга-Терези

У дружбі з жінкою, народженою під знаком Терези, явно простежується взаємна підтримка. У серці цієї панночки немає заздрості, вона цілком самодостатня, і бажає дружити з такою ж самодостатньою особою. Мета такої дружби – дарувати один одному радість, ділитися таємними мріями та підтримувати у важкі хвилини. Така подружка просто необхідна дівчині знаку Терези, адже без неї неможлива гармонія в житті цієї жінки. При цьому така дружба обіцяє принести чимало плюсів обом сторонам, адже Терези надзвичайно взаємні, і на добро завжди дадуть відповідь доброму.

Подруга-Скорпіон

Збоку може здатися, що жінки Скорпіони взагалі не вміють дружити. Це, звичайно ж, не так, але дійсно, в більшості випадків підопічна Марса вибирає собі подруг, виходячи з власної вигоди. Якщо інша жінка представляє для Скорпіона інтерес, вона обов’язково увійде до неї в довіру і дружитиме. Є й інша проблема, яку варто озвучити. Завжди зважайте на сексуальний магнетизм представниць даного знака. Панночка Скорпіон, сама того не бажаючи, може спокусити вашого чоловіка і навіть забрати його з родини. Тому у подруги собі краще вибирати вже заміжню, і щасливу у стосунках жінку Скорпіона.

Подруга-Стрілець

Спілкуючись із панночкою знака Стрілець, не завжди зрозуміло, чи потрібні їй взагалі подруги. Такі жінки затишніше почуваються в компанії чоловіків, а інші представниці прекрасної статі потрібні їм, скоріше для того, щоб змагатися і в цьому протистоянні підіймати свою самооцінку. Окрім іншого, панночка знака Стрілець ніколи не проґавить власну вигоду, а отже, цілком може завести дружні стосунки з іншою жінкою, яка може чимось допомогти чи бути корисною. Така панночка взагалі любить заводити друзів, які можуть її чомусь навчити і дати можливість для розвитку.

Подруга-Козоріг

Козоріг в душі виражена одноосібниця, яка всього добивається сама. Однак у цій панночці досить багато марнославства, а тому їй просто необхідна подруга, яка слухатиме її з відкритим ротом, захоплюватиметься нею і проситиме її поради. У цьому плані дружба Козорога скоріше нагадує взаємовигідну співпрацю. З іншого боку, підопічні Сатурна постійно працюють і не вміють розслаблятися. Справжня подружка потрібна їм хоча б для того, щоб допомогти відволіктися від суворих буднів і трохи прикрасити своє життя. І тут ми отримуємо дружбу, як дає справжню взаємну підтримку.

Подруга-Водолій

Дружба представниці знаку Водолій це радісний союз, який надихає, який просто необхідний двом самодостатнім жінкам, щоб відчувати радість життя. Водолій скрупульозно вибирає собі подругу, але якщо така з’являється в її житті, підопічна Урана стає по-справжньому щасливою. А ще краще, якщо дружба дозволяє злегка суперничати двом подружкам, наприклад, у бізнесі чи науковій роботі. Це протистояння беззлобне і зазвичай стимулює обох панночок до роботи над собою та досягнення нових вершин. Щоправда, життя показує, що знайти потрібну подружку Водоліям дуже непросто.

Подруга-Риби

Жінка знака Риби – це та подружка, якій завжди можна «поплакатися в жилетку», розповісти про найпотаємніше і отримати слушну пораду. З таких жінок виходять справжні подруги, які здатні підтримати ще до того, як їх про це попросять. Взагалі, Рибки – це подружки для душі, дівчата, з якими можна весело відірватися або розділити гіркі хвилини. Вони завжди поряд і при цьому не тримають каміння за пазухою. У цих людях немає заздрощів, і вони ніколи не поквапляться на те, що вам дорого. Щоправда, щоб дружити з Рибкою потрібно бути людиною цікавою, захопливою та ерудованою, адже зі нудними людьми підопічні Нептуна не знайдуть спільної мови.

Оригінал